Мешканка Красноволі просить владу відремонтувати дорогу між селами

16 Квітня 2018, 17:37
3736

Cьогодні, 16 квітня, голова Ковельської райдержадміністрації Віктор Козак провів прийом громадян.

Про це повідомляється на сайті Ковельської РДА.

До Віктора Козака звернулася мешканка села Красноволя із проханням сприяння у ремонті місцевої дороги, що з’єднує населені пункти.

Віктор Теодосійович надав жінці чіткі роз’яснення щодо процедури, котра передує фінансуванню і початку ремонтних робіт – про прийняття на баланс сільської ради згаданого відрізка, після чого будуть можливі подальші дії.

Коментарі
16 Квітня 2018, 22:12
Невдячні свині, я вам на тих дорогах 12 травня влаштую ектремальні гонки по бездоріжжю. Ви бидло повинні мені вдячні бути, а ви ще дорогу хочете. Може вам ще фап, магазин і школу в городищі відновити бики і бички городищенські. Кукіш вам.
17 Квітня 2018, 00:01
Судячи з допису видно, що тобі варто попасти на прийом до лікаря психіатра. Зовсім у бідненького криша поїхала. Уявив себе космосом? Липини за тобою вже давненько плачуть.
17 Квітня 2018, 09:09
Бачте, ромі-космосу правда очі коле.
17 Квітня 2018, 09:20
Перший коментар - приклад влучного і справедливого сарказму, другий - невдалого космоботизму, дописувачка - одна із небагатьох недалеких халуів космоса.
17 Квітня 2018, 12:15
Рома-космос передав ставлення всіх чиновників України до свого народу.
17 Квітня 2018, 13:30
Космос припини красти і зроби людям дорогу.
17 Квітня 2018, 15:31
Люди добрі! Село Красноволя - це звичайно - гарне село. Дорогу треба ремонтувати. Але що говорити, коли в Ковелі у центрі міста курява стовбом стоїть коло центральної лікарні на Олени Пчілки - це жах якийсь. Коли він закінчиться? Розрили дорогу взимку, посипали землею - уже івесна і тепло настало. Чому ніхто не кладе асфальт? Коли припиниться бруд, котрий несеться до лікарні, до дитячих навчальних закладів, до інших установ, котрих тут купа? Це в голові не вміщається. Колись наше місто було чистим і охайним, хоча б у центрі. А тепер? Віхола із пилу та куп сміття, до котрих нікому діла нема. Сором...
19 Квітня 2018, 09:34
Наш космос придуркуватіший за вашого мавпа, шаріков відпочиває.
19 Квітня 2018, 20:44
Це про "польову" дорогу між Красноволею і Мощеною. Там ремонтувати нема що і ніколи не було що, просто накатана доріжка по полю.