Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Ковелі розподілили земельні ділянки для бійців АТО

11:35 17.04.2018
1456

Минулої п’ятниці, 13 квітня, у Ковелі під головуванням депутата міської ради Анатолія Кислюка відбулось засідання комісії з розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції, та членам сім’ї загиблого.

Про це повідомляють у Ковельській міській раді.

Комісія розглянула заяви громадян щодо внесення змін до єдиного реєстру з надання земельних ділянок.

Присутні обговорили звернення Михальчука В.А. стосовно надання земельного наділу для житлового будівництва на вулиці Данила Галицького.

Свої думки з цього приводу висловив начальник відділу земельних ресурсів Вадим Логвінов. Він пояснив, що ковельчанин, який претендує на цю ділянку, уже використав право безоплатної приватизації землі для житлового будівництва. Згідно з законодавством ним може скористатися один із членів його сім’ї.

У Ковелі, аби розподіл наділів був максимально відкритим, запроваджено процедуру жеребкування.

Тож нещодавно до виконавчого комітету запросили колишніх військовослужбовців, у яких є пільги на першочергове отримання землі для житлового будівництва, та тих, які мають дозволи на її відведення в районі вулиць Сурікова-Зарічна. Загалом свій «щасливий квиток» витягли 20 осіб.

Таким чином були розприділені ділянки між учасниками АТО в районі вулиць Луцької та Паркової. Тоді вибирали місце для своєї майбутньої оселі 46 чоловік.


Коментарі

Верховенство цинізму

18:02 17.04.2018

Хто витягне - тому земля, хто ні - тому дулю. Цікаво, а родичі чиновників при отриманні найкращих земельних ділянок теж тягли жеребок?
Пора провести жеребкування серед логвінових та інших товстиг. Хто витягне, того відправити в АТО.

18 жовтня
Вчора
16.10.2018
15.10.2018
14.10.2018
13.10.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин