Нардеп від Ковельщини Степан Івахів проголосував за єдину українську церкву

19 Квітня 2018, 19:00
2165

Українські нардепи підтримали звернення Президента до патріарха Варфоломія надати грамоту про незалежність української церкви. 

За це рішення проголосувало 268 народних обранців, – пише Волинь24 з посиланням на Українську правду.

Нардеп від Ковельщини Степан Івахів та інші волинські нардепи Ірина Констанкевич, Ігор Гузь, Сергій Мартиняк, Юрій Савчук, Ігор Лапін проголосували «за» таке рішення.

Як повідомлялося, 17 квітня президент Петро Порошенко повідомив лідерам парламентських фракцій, що звернеться до вселенського патріарха Варфоломія з проханням проголосити автономію Української помісної автокефальної церкви.

Президент наголосив, що потрібна церква, незалежна від закордонної юрисдикції з країни-агресора.

Порошенко зазначив, що відповідне звернення уже підписали усі єпископи Української православної церкви Київського патріархату і Автокефальної церкви, і додав, що «двері відкриті» для єпископів інших церков.

Коментарі
19 Квітня 2018, 22:45
То вже нам не потрібний московський патріархат.Бо вони тільки мурку вміють співати
20 Квітня 2018, 00:05
Мусив. Попросили))
20 Квітня 2018, 00:25
Може ще 10 таких звернень підписати, як і прохань про вступ до НАТО. Юридичних наслідків воно за собою не тягне. Трохи смішно, коли іудеї голосували за цю ідею.<br/> Хоч би погуглили з питання, як утворюються церкви та виділяються.
20 Квітня 2018, 00:29
Слава Господу, що не православний... Шкода, що українець.
20 Квітня 2018, 01:32
Секту решили узаконить?
20 Квітня 2018, 01:39
Це правда дениску, ФСБешно - мацковська церква це і є сама натуральна секта!
20 Квітня 2018, 01:49
Церкви ,козломордий, не утворюються - а визнаються матірю церквою через томос автокефалії. Так і Українська православна церква буде визнана Константинопольською матірю церквою!
20 Квітня 2018, 01:58
Жиди і їх прибічники,хочуть знищити канонічні церкви,які стоять їм поперек дороги.
20 Квітня 2018, 02:04
Церква не буває канонічною чи не канонічною! Церква - свята і не порочна!
20 Квітня 2018, 02:31
О, козломордий намалювався. Давненько не чути було, мабуть в Польщі нужники чистив? Як там побратими кателики?<br/> Щодо визнання філаретівської секти - що ж, помрій... Вже і в Євросоюз прийняли, і в НАТО. А скільки верховна зрада рішень приймала, скільки гвалту і криків було. Нікому ви не цікаві, дурнику.
20 Квітня 2018, 02:32
За виключенням московсько-сатанинської
20 Квітня 2018, 07:25
Є ідея узаконити та створити власне пекло
20 Квітня 2018, 08:02
Помогаю в таких ситуациях:<br/><br/>1. Любовная магия, приворот, отворот, черное венчание - 100% (дорого)<br/>2. Черная магия, порча<br/>3. Магия в бизнесе и событийное консультирование<br/>4. Магия талисманов<br/><br/>Ко мне можно обратиться как лично , так и на расстоянии с любой точки мира. Расстояние для магии не имеет значения и потому вам будет оказана помощь везде где бы вы не находились.<br/><br/>Ваше обращение не останется без моего внимания. Максимум в течении суток я изучу вашу проблем и дам вам ответ в какие сроки и в каком объеме вам можно помочь решить данную сложившуюся ситуацию, где вы своими силами не в состоянии ее исправить.<br/><br/>После того как мы с вами четко определим условия нашей работы, я начну вам помогать в самое ближайшее время, в соответствии со всеми правилами магии и колдовства.<br/><br/>Человеку Богом дано священное право выбора. Воспользоваться помощью в трудную минуту или нет - решает сам человек, а я лишь исполняю его желание. Знания предков дают мне возможность, используя энергоинформационное поле земли, сводить к минимуму время поиска единственно правильного решения проблемы, благодаря чему не нужно ждать случайной удачи или действовать вслепую. Огромная практика и личная сила способны не подвергать опасности моих клиентов, а направлять деструктивную энергию по ложному каналу, трансформируя ее в менее радикальные формы. Я не гоняюсь за количеством, поэтому обращайтесь ко мне в крайнем случае, когда другие маги бессильны или &quot;кормят&quot; обещаниями.
20 Квітня 2018, 08:23
Здесь Вы видите Двойку Мечей, говорящую о сильных сомнениях, мешающих объективному восприятию, закрывающих перспективы. Скептицизм, разочарование, обоснованное недоверие. Метания, пересмотр образа действий, нерешительность, переходящая в отчаяние. Напряжённая, но безрезультатная интеллектуальная деятельность, блокирующая интуицию. Необходимость поиска источника вдохновения. Двойственность, вынужденное сотрудничество.
20 Квітня 2018, 09:49
Я ТЕЖ ЗА ПОМІСНУ ЦЕРКВУ
20 Квітня 2018, 09:58
Політики живуть за різними цінностями головна та основна матеріальна
20 Квітня 2018, 10:37
Треба для цього конституцію переписати. Я можу бути депутатом, я вмію голосувати!
20 Квітня 2018, 12:51
Козломордий а що ж тебе так глючить? Тобі атеїсту конченому яка різниця чи визнає Варфоломій Українську церкву чи ні . Ти чмо козломорде ні в яку церкву не ходило і ходити не будеш!
20 Квітня 2018, 13:34
З відвертого ворога України в засланого козачка під виглядом &quot;патріота&quot; Волині
20 Квітня 2018, 19:35
Свідки Ієгови та Єммануїл теж за помісну церкву
20 Квітня 2018, 20:33
Тиць пиздиць.
20 Квітня 2018, 21:07
До 16.01.2014 голосував разом з ригами, зараз - навпаки)
20 Квітня 2018, 21:07
До 16.01.2014 голосував разом з ригами, зараз - навпаки)
21 Квітня 2018, 01:26
Кажуть Ієсус Христос теж був українцем