Секретар Ковельської міськради нагрубила журналістці

20 Квітня 2018, 10:00
Віра Федосюк 12672
Віра Федосюк

Інцидент трапився вчора, 19 квітня, на засіданні постійної депутатської комісії Ковельської міської ради з питань планування, бюджету і фінансів.

«А ваша Саша, яка проплачена скрізь!» – на підвищених тонах емоційно заявила секретар міськради Віра Федосюк (на фото – під час вручення диплому «Громадський діяч року»), некультурно й грубо показуючи пальцем на журналістку волинської телекомпанії «Аверс» Олександру Ткачук та адресуючи сказане голові депутатської фракції «УКРОП» Ігорю Пінісу.

Справа в тому, що градоначальству не подобаються критичні сюжети на цьому телеканалі про місцеві проблеми та їх вирішення. Ковельська влада, і не тільки вона одна, вважає «правильною» таку журналістику, яка прогинається, запопадливо заглядає в очі, не задає «дурних» питань, отримуючи за це бюджетні гроші, всі решта журналістів для неї – «проплачені», «заангажовані» і «підлі». 

 

 

«Цікаво, що, називаючи когось продажним чи проплаченим журналістом, відразу після засідання комісії на певному сайті виник пасквіль, що виправдовує лише певних осіб та абсолютно неправдиво та однобоко подає інформацію. Тож я можу зрозуміти Віру Іванівну про продажних та проплачених журналістів, вона дійсно близько пов’язана з цією ганебною стороною нашої професії. Але, Віра Іванівна, не треба порівнювати тих журналістів, які працюють на Вас зі всією журналістською спільнотою!» – відповіла секретарю міської ради у Фейсбуці Олександра Ткачук.

Дехто з дописувачів радить працівниці мас-медіа подати на Віру Федосюк до суду про захист честі і гідності та ділової репутації.

Вже після завершення робочого дня Віра Федосюк також у соціальній мережі звернулася до Олександри Ткачук та Ігоря Пініса, як до членів партії «УКРОП».

«Якщо ви дійсно такі чесні і справедливі, як заявляєте на усіх зібраннях та зустрічах, виставіть повне відео із бюджетної комісії, а не відривок моєї репліки, яка стосується не журналістів, а окремої особи Олександри Ткачук помічника-консультанта депутата Пініса І.О. від 12.02.2016р. по даний час», – написала Віра Іванівна, опублікувавши й саме посвідчення пані Олександри, як помічника-консультанта депутата на громадських засадах.

Дивно чути таке «виправдання», мовляв слово «проплачена» стосувалося не журналістки, а помічника депутата. Дивно, бо на засіданні бюджетної комісії Олександра Ткачук, маючи посвідчення працівника телекомпанії, здійснювала зйомку відеокамерою, тобто безпосередньо виконувала свою журналістську роботу, коли на її адресу пролунала грубість, звинувачення у продажності, за що, очевидно, секретарю міськради ще доведеться відповідати.

Коментарі
20 Квітня 2018, 13:30
За таких обставин позов про захист честі, гідності та ділової репутації не має судової перспективи. Вислів секретаря міської ради на адресу журналістки - це оціночні судження, за які відповідальність не передбачена.
20 Квітня 2018, 13:37
цілком згідний, але по судах Вєру посовають
20 Квітня 2018, 13:43
Отой крикун хуже баби базарної. Йому слово він сто. Скандаліст і провокатор
20 Квітня 2018, 13:57
До суду подати потрібно. Олександра заробить імідж позитивний, як журналіст . Віру потягають по судам. І в наступний раз кожен чиновник буде думати що говорити.
20 Квітня 2018, 13:59
А от цікаво, чим кіндер займався в загашніку?)))
20 Квітня 2018, 14:16
Причитав текст. Це повна ерунда. Правильно Віра сказала. Після приходу Палиці на Волинь і придбання ним "Аверсу" цей канал для мене закінчився. Це не журналістика. Це рупор "Укропу" та Палиці, який цькує інших та є чисто пропагандистським каналом. А такий був колись гарний канал, цікавий, вдумливий, грунтовний... Що поробиш, такий нині час, Гроші правлять усім.
20 Квітня 2018, 14:32
Кого цькувала саме Олександра Ткачук і в чому конкретно полягало це цькування?
20 Квітня 2018, 14:57
На Вашому прикладі підтверджується істина: не кожна .... може керувати державою. Якщо ви декілька раз провели сесію, це не означає, що дуже порозумнішали, і це не дає Вам права принижувати честь і гідність та паплюжити ділову репутацію журналіста.
20 Квітня 2018, 15:02
Що зробив Пініс як депутат? Нічого!!! Один піар!!!<br/>Всі журналісти куплені давно, кожен телеканал висвітлює думку з позиції , яка вигідна тим чи іншим людям!!! Давно журналісти своєї думки не висловлюють!!!<br/>Правда очі коле!!! Так, Сашо?!
20 Квітня 2018, 15:29
&quot;Причитав текст. Це повна ерунда.&quot; І в тому числі &quot;ерунда&quot;, що сказала Віра Федосюк? Браво! Шановний, будь-яке ЗМІ було, є і завжди буде чиїмось рупором, навіть коли там один-єдиний власник/працівник. До телеканалу &quot;Аверс&quot; та до його &quot;босів&quot; можна ставитися по-різному, мені теж не подобається це ЗМІ, але ніхто не давав право секретарю міської ради хамити рядовій журналістці. Втім, про яку мораль чи просто вихованість ми говоримо?! Ці &quot;високі матерії&quot; дуже далекі від керівників Ковеля.
20 Квітня 2018, 15:52
Пініс-це залізнична лікарня,це припиненяя розкрадання батьківщинівською бандою землі,це недопущення продажі воєнкомату,це ремонти вулиць ,це водопровід на другий Ковель,це програма по онкохворим ,це захист підприємців,це вікна і двері в садочкі і школи...Тож не бреши і покажи хто зробив більше.
20 Квітня 2018, 16:30
Ігор Пініс, терміново на базар! Торгувати сємками! Віра Іванівна, аплодую!
20 Квітня 2018, 17:31
«А ваша Саша, яка проплачена скрізь!» То про яку Сашу говориться? Де тут образа? Хіба назвали фамілію? Саша журналіст? Значить проплачена. Зарплатою. Рекламою на каналі з її новинами проплачена
20 Квітня 2018, 17:34
Всі по своєму праві. ...і &quot;Аверс&quot;-не той.що був. ... і журналісти не такі. ...і секретар можливо не ...толерантно себе повела... Аби все робилось на користь громаді міста. Ситуація не вартує виіденого яйця!
20 Квітня 2018, 17:43
верка с киндером на одном уровне развития ДВА ДЕБИЛА ЭТО сила к сожалению для ковельчан
20 Квітня 2018, 17:44
Як ви гарно все по полках розклали: і &quot;Аверс&quot; виходить г@мно, і журналісти - дебіли, тільки &quot;секретар можливо не ...толерантно себе повела&quot;, бо вона ж така цяця. Аби &quot;Батьківщина&quot; жила! Все у стилі Юлії Володимирівни Дерьмошенко
20 Квітня 2018, 20:36
Не задає дурних питань...
20 Квітня 2018, 20:41
Земля розграбована, приміщень під торговлю нахватали, квартири і будинки по декілька штук, земельних ділянок (переоформлених) декілька , а ти, ЖУРНАЛІСТ, не смій нічого висвітлювати???!!! Кого наказали за те що виділяли ділянки чорнобильцям, а потім виявилось що людина навіть заявки не подавала? Ковель потопає в бруді, дороги не роблять, гноблять простих платників податків, а самі розкошують! Як вижити простим людям при такій владі, коли Кіндер крім урочистостей, до народу навіть не виходить? Знов манікюр???
20 Квітня 2018, 21:29
Да. приміщень які здають в оренду вони нахваталися. От чого простий роботяга не може купити приміщення? Або такого не продадуть або загнуть ціну. Податки можна і не платити а тільки гроші за оренду получати.
20 Квітня 2018, 21:49
Вєрка хамка, але на ней не треба подавати, бо Олександра суд програє і Вєрка цим скористається і затопче Олександру.
20 Квітня 2018, 23:09
&lt;p&gt;Аверс - гівно. Не даремно нормальні журналісти звідти позвільнялися. І Сашка ще говна побачить. Пініс- це не весь Ковель. Я не буде йому потрібна - попробуй роботу пошукай. Треба бути мудрішим. Я Вєру не захищаю. Але Саша ще молода і попала під вплив того, що тільки кричати вміє. А сам так до влади преться що аж гай шумить. Одні фото 150 штук щодня та ще й з орденами чого варті.&lt;/p&gt;
20 Квітня 2018, 23:12
Це хто в нас журналістська спільнота? Саша? А коли це тебе туди прийняли? Без помилок жоден пост у ФБ не напише!!! Тілько фото - красуня! І в фас і в профіль. От і йди в моделі!!!! Авто своє вже поладила? Суд виграла за порушення ПДР?
21 Квітня 2018, 00:22
Вера молодець заткнула рота пр.......
21 Квітня 2018, 01:34
Вера все правильного сказала)))
21 Квітня 2018, 01:39
Молодець, слабо сказано, чорнорота ПЛОХО КОНЧИТ....
21 Квітня 2018, 01:50
Не ганьте її вона є типовий посадовець живе за мізерну зарплатню, от і самі пойміть як їй важко а тут ще журналісти. Яб спивя на такій посаді тож нерви і нерви.
21 Квітня 2018, 02:17
Журналістам треба давати гроші за те щоб вони не приходили в міську рада.
21 Квітня 2018, 05:30
Ви Сашку не ганьте! Вона репортажі прямо з бані Печенюка веде !!! ...коли боси паряться....
21 Квітня 2018, 10:14
Влада кортить всіх...маленька Вєра, то дзеркало нахабства та грубіянства Кіндера.
21 Квітня 2018, 12:35
Всіх казнокрадів від Мавпа на палю
21 Квітня 2018, 17:42
Всі-праві...і не праві! А за &quot;дєржаву обидно...&quot;
21 Квітня 2018, 18:49
Шкода часу,потраченого на балачки.Роботи багато,а крикуни в нас з усіх сторін .ДО ПРАЦІ!
21 Квітня 2018, 22:04
Віра має відповісти перед законом.такий чиновник ганьба міста.
21 Квітня 2018, 23:18
Хіба Вєра щось збрехала? Ця Сашка скрізь суне носа. Дістала соплячка. Ще доскачеться...
22 Квітня 2018, 22:19
То ж та Вєра ( село без сільради) і кроку не ступить ,щоб не збрехати на догоду мавпу. Навіть на суді бреше і аж сама вірить, що проголосувала.Нещасна!!!
24 Квітня 2018, 10:11
Скільки буде на цій землі панувати брехня ? Хіба чиновники не знають що найкращі інвестиціі- це інвестиціі в своє місто !а не свій карман Укроп намагається усіма силами щось змінити на краще але стіна не поборна , треба усій громаді до контролю бюджетних коштів а то вони нас хочуть приспати Таких би журналістів побільше то скоріше щось мінялося б Не здаватися Іти вперед