Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Катя Литкіна
Катя Литкіна

Другого підозрюваного у вбивстві Каті Литкіної сьогодні привезуть зі Словенії

10:45 23.04.2018
5155

Сьогодні, 23 квітня, підозрюваного у вбивстві Каті Литкіної Максима Терлецького привезуть в Україну.

У Ковельському міськрайонному суді розглядають справу про вбивство 16-річної Каті Литкіної з Нововолинська. Подруга Олена Чорна розповіла декілька важливих деталей.

Про це пише Радар.

Нагадаємо, що Катерина Литкіна 1 серпня 2016 року вийшла з дому і не повернулася. А 11 серпня того ж року на териконі біля шахти №3 знайшли її понівечене тіло.

Обвинувачений у вбивстві сусідки Назар Статочнюк справді цькував Катю поширенням її суто приватного фото, яке вона надіслала його двоюрідному братові Максиму Терлецькому. Той мешкає у Словенії, в Нововолинськ до родичів приїздив щоліта на канікули. І, вочевидь, повівся непорядно – скинув її фото Статочнюку.

На рік молодший за Литкіну Статочнюк навчався з нею разом у нововолинській гімназії. Вона була у десятому класі, він – у дев’ятому.

Фото з’явилося в підлітковій інтернет-спільноті Нововолинська, його брутально коментували.

Але Статочнюку такого покарання для Каті виявилося недостатньо. Він, як засвідчила у суді Олена Чорна, сам показував її приятелеві те фото на мобільному телефоні. І казав, що роздрукує та розвісить по всій гімназії.

Втихомирився лише після того, як його застерегла від таких намірів класний керівник Тетяна Малєва.

Водночас запевняв учительку, що це не він виклав фото в інтернеті і взагалі він тут ні до чого.

Пані Малєву також допитали у суді.

«Навчався посередньо, зате був дуже чемний, із усіма дорослими вітався, дисциплінований, слухняний. У проблемних ситуаціях нерідко плакав. Інцидент із петардою у шкільному туалеті? Так, було, вкинув петарду в умивальник. Але мама одразу все відшкодувала, нічого страшного», – сказала колишній класний керівник Статочнюка.

Свідок Олександр Моніч, який міг би підтвердити чи спростувати це твердження Олени, на суд не прибув. Він навчається у Польщі. Натомість прибули з Нововолинська його батьки.


Саме з Монічем Статочнюк спілкувався в соцмережі, обговорюючи зникнення Каті і звістку про те, що її тіло знайшли на териконі.

Другий істотний для розуміння поведінки обвинуваченого момент. До історії з фотографіями Катя з Назаром Статочнюком була в добрих стосунках. Він навіть запросив її на свій день народження – і Катя прийшла, згадала Олена.

Олена навіть припустила, що Статочнюк ревнував Катю до свого двоюрідного брата. Бо на питання про брата реагував дуже нервово.

Катя й гість зі Словенії – Терлецький, що зупинявся на літо у родині Статочнюка, бачилися зазвичай увечері, коли вже було темно. Після скандалу з фото, після інших болісних для Каті подій він, приїхавши в Нововолинськ улітку 2015 року, запропонував Каті зустрітись – біля її ж будинку.

І Катя попросила Олену піти на цю зустріч разом.

Статочнюк і Олена стояли осторонь, поки Катя з Терлецьким розмовляли хвилин 15-20.

Терлецький перебував у тіні, обличчя його за кілька метрів Олена розгледіти не змогла. Розмова була спокійною, Катя потім виглядала цілком задоволеною.

Адвокат Статочнюка пан Шостак заявив, що покази Чорної нічим не підтверджені й не є доказом у справі.

У понеділок, 23 квітня, о 19-й годині у Бориспіль літаком мають доправити Максима Терлецького, якому вже вручили підозру про його причетність до вбивства Катерини Литкіної.Коментарі

Ван Гейко

17:15 23.04.2018

Вангую: Статочнюк не вбивав

Таня

16:59 24.04.2018

Хто знає чи вже привезли ?

18 лютого
Сьогодні
Вчора
16.02.2019
15.02.2019
14.02.2019
13.02.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин