Ковельський мер назвав певних депутатів міськради – «дешевими»

23 Квітня 2018, 11:29
Олег Кіндер 4013
Олег Кіндер

Сьогодні, 23 квітня, на апаратній нараді у Ковельському міськвиконкомі меру Олегу Кіндеру доповіли, що на минулому тижні перевірялися облікові справи військкомату, тих військових, які перебувають на квартирному обліку. Міський голова згадав незлим тихим словом керманича депутатської фракції «УКРОП» Ігоря Пініса.

«Ну там Пініс сказав, що отако все зробить, да? Всіх бажаючих військовослужбовців припишуть до військкомату, чи що? Ну так це питання міністерства оборони, керівників частей? Ну вони ж там, напевно, за спасібо не приходять на роботу. Вони мають заробітну плату. І коли присилають якогось офіцера сюди, ну це ж не закидають в тайгу або в Арктику. Напевно, з умовами, що приписатися повинен там чи там, яке житло і все остальне», – критикував Олег Кіндер.

Ковельський мер наголосив, що військкомат зробили пунктом приписки.

«Цікаво, да?! Розбирайтеся і оці всі закиди певних отих дешевих наших депутатів, які там: «Да ми зобов’яжемо комісію. Вона, житлова комісія, припише». Що це за позиція? Нехай додому до себе припише!» – заявив Олег Олексійович.

Коментарі
23 Квітня 2018, 15:33
Пініс на цьому робить піар. Але хай й наш мер , для початку, піде повоює))) Хай почує, як свистить куля!! Йому житло не потрібне, вже заробив....то хоч би мовчав....
23 Квітня 2018, 16:47
Товсе уйня, де участки? Де паї, нас дурять. Кіндкр то лушапень, придаток до міськвикому. А Ми ТЕЛЯТА.
23 Квітня 2018, 16:59
Олег Олексійович в точку на всі сто!!!!
23 Квітня 2018, 17:35
Питання в тому, що військкомат - то не хата, а установа. Як там можна приписувати людей? Чи вони там живуть?
23 Квітня 2018, 17:36
А пропишіть мене в кабінеті міського голови!!!!!!! Пініс поможи!!!!
23 Квітня 2018, 19:05
Грош ціна таким депутатам. До депутатів неодноразово звертались на цьому сайті, що готується афера з тендерами по комунальним послугам. "ВЕРЕС" переможним маршем йшов завдяки корупційним діям деяких злочинців у міській раді. Звертались- депутати, зверніть увагу на корупційні дії, місто йде до катастрофи, до екологічного колапсу. Чи хоч один з них зреагував? Кукукнутий мовчить, пініс води в рот набрав. Решта взагалі в нору заховалась. Оце так господарі міста. Для чого вас ковельчани обирали? Безсовісні ви. Результатом вашого мовчання стало те, що Верес в напружену пору року відмовився від усіх виграниз фіктивно тендерів. І чи хоч зараз хоч один депутат запитав у комунальщиків за це злодіяння. Хоч один звернувся до правоохоронних органів з заявою про злодіяння? Грош вам ціна. Кіндер помилився, назвавши вас дешевими. Ви є повний НУЛЬ!!!
23 Квітня 2018, 20:23
ВЕРЕС Пінісу не по зубам???? Чому такий активний депутат не розбереться?
23 Квітня 2018, 20:52
<p>[ВИДАЛЕНО ЗА НЕНОРМАТИВНУ ЛЕКСИКУ ТА ОБРАЗИ]  ІР 178.93.224.172</p>
25 Квітня 2018, 16:42
Більшість депутатів-повне ЗЕРО! І як міському Голові. виконкому працювати?
25 Квітня 2018, 20:03
Багато нарікань на на роботу депутатів. Раду-розпустити! Всю владу віддати міському Голові а далі може оберемо нормальних депутатів.
26 Квітня 2018, 01:44
Кіндер найкращий мер із всіх мерів.