Ковельське водосховище зарибили мальками білого амура та коропа

30 Квітня 2018, 11:53
7668

На території військового ліцею відбулося зариблення Ковельського водосховища.

Про це повідомляє старший державний інспектор Волинського рибоохоронного патруля Андрій Неридько.

«Дану акцію ініціювали рибалки та підводні мисливці нашого міста. На зібрані кошти вже не перший рік поспіль навесні запускають у водосховище малька білого амура та коропа» – зазначає він.

Ці види риб не тільки мають принести в майбутньому задоволення рибалкам, а й відповідно до науково-біологічного обґрунтування зробити біологічну меліорацію водосховища та річки Турія.

Загальна вага випущеної риби склала 350 кілограмів.

Коментарі
30 Квітня 2018, 15:21
а звідки взялось стільки дохляка білого амура і товстолобика на водосховищі?
30 Квітня 2018, 17:19
А тому що гамна з каналізацій багато ллють.
30 Квітня 2018, 19:13
Гроші на вітер
01 Травня 2018, 01:17
Вони в нас походу неприживаються не перший рік запускають.
01 Травня 2018, 01:45
Слухай, хлопче, який ти нах... держінспектор, якщо не знаєш, що всі так звані підводні мисливці звичайні браконьєри. Сам з них, чи як? Чекаємо перших кроків щодо боротьби з цими хапугами і браконьєрами.
01 Травня 2018, 02:56
Не маю жодного бажажаня вступати в дискусію з попереднім дописувачкем, так як позиція його ясна, як білий день. Припускаю, що цей персонаж особисто жодного разу не долучився до до будь- якої ініціативи громади міста. На рахунок кому що можна визначає ЗАКОН а не забаганки незрозуміло кого, і пропозиція, хай цей хлопчак щось запропонує, організує і покаже свою діяльність
01 Травня 2018, 12:40
Так ти і не дискутуй. Спіймай хоч одного підводного горе-мисливця, які по ночах плавають і вибивають все маточне поголів'я - і потреби для зарибнення відпадуть самі. А оприлюдниш хоч один такий протокол - особисто 10 кг малька запущу.
02 Травня 2018, 03:23
А валютчики є чи НЕМАЄ?
03 Травня 2018, 00:14
є адмінматеріали щодо підводного полювання складені від 19.04.2018, якщо не балабол хочу побачити 10 кг. малька випущеного у водосховище.
03 Травня 2018, 00:24
Не балабол. Але хочу побачити постанову про притягнення до адмінвідповідальності за ч.4 ст.85 КУпАП. Героїв у студію. Зразу кажу, що мінімальний штраф за ч.3 ст.85 КУпАП не канає, я в курсі, як ви протоколи мастирите.