У Ковелі пенсіонерка вкрала два куска мила та засіб для миття посуду

30 Квітня 2018, 16:00
4714

61-річну ковельчанку затримали «на гарячому» в одному з магазинів у самому центрі Ковеля, коли вона вкрала з полиці миючий засіб для посуду «Фейрі» та дві упаковки мила, загальною вартістю 74 гривні.

За дрібне викрадення чужого майна поліція відкрила справу на пенсіонерку, направивши матеріали до суду для притягнення до адміністративної відповідальності.

На виклик у судове засідання порушниця не з’явилась. Втім, вина її у крадіжці доведена документально, зокрема – поясненнями двох свідків.

Ковельський міськраойнний суд постановив оштрафувати жінку на десять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 170 гривень. Також вона має сплатити в користь держави судовий збір в сумі 352,40 гривень.

Коментарі
01 Травня 2018, 00:51
Класно живуть пенсіонери, дуже " гарна" пенсія, якщо вже починають красти!!!
01 Травня 2018, 01:18
Ось до чого довели народ з достойними заробітними платами і пенсіями.
01 Травня 2018, 01:31
І то ще вистачило розуму викликати поліцію для пенсіонерки, невже не ясно що вона це зробила не від хорого життя
01 Травня 2018, 01:38
Ось така справедливість: одні крадуть мільйони- не бачать, а 10 гривень - кримінал.
01 Травня 2018, 11:04
Скоро пенсіонерів в тюрму посадимо...ніхто не поцікавився ,як живе людина.а в судді піднялась рука виписати штраф...а про себе не забув..
01 Травня 2018, 12:15
Ми вже йдемо до корупціонерів
01 Травня 2018, 12:28
Дивись не спіткнись. А то голову розіб"єш
01 Травня 2018, 15:47
Без шуму і пилі...
01 Травня 2018, 16:11
Я вижу ни кому, ни полиции, ни прокуратуре, ни магазину, ни редакции &quot;Район.Ковель&quot;нет дела до того, как живёт пенсионерка и что её вынудило совершить кражу. Всем в Ковеле на таких людей наплевать.<br/><br/>Это моя страница Facebook: https://www.facebook.com/max.koval.1257 Если кто-то попал в трудную жизненную ситуацию, НЕ ВОРУЙТЕ, напишите мне в messenger-чем смогу, всё что в моих силах и возможностях, ПОМОГУ.
01 Травня 2018, 17:13
Моглиб і подарити те мило ...і попередити.
01 Травня 2018, 17:39
Могли б і згодувати отой шматок мила автору статті, щоб такого більше не писав...
02 Травня 2018, 00:11
Дивись козел щоб тобою не згодували!
02 Травня 2018, 02:30
А я тебе буду драти без мила