Воля-Ковельська: віряни зняли відео на підтримку створення Української єдиної помісної церкви

01 Травня 2018, 18:00
4936

У селі Воля-Ковельська підтримали створення Української єдиної помісної церкви.

Відео розміщено на сторінці «Парафія Архістратига Михаїла УПЦ КП» у Фейсбук.

«У зв’язку з ухваленням та направленням Вселенському Патріарху Варфоломію церковних і державних звернень з проханням надати Томос про автокефалію Православної Церкви в Україні, піднесли усією громадою молитви за розпочату справу», – йдеться у дописі.

 

Коментарі
01 Травня 2018, 22:43
бачили, бачили, як братки по селах їздять і б"ють морди тим, хто проти. мало в Україні біди, то ще й хочуть безбожниками всіх зробити.
01 Травня 2018, 23:16
Тобі козломордий вилупок давно пора морду набити!
01 Травня 2018, 23:23
Хоч я й атеїст,але краще хай уже буде українська,нррніж московська церква!
02 Травня 2018, 00:17
а я за законну, канонічну, признану всім світом церкву. А не самозвану, розкольницьку чортівню
02 Травня 2018, 00:24
Я не проти помісної церкви , але цього нестанеться так скоро і всі це розуміють.Москва цього недопустить
02 Травня 2018, 01:24
коли бандерлоги насильницьким шляхом хочуть відібрати у людей віру в Бога, то ці країна приречена на розруху і занепад. Всі ж добре розуміють і бачать, куди йдуть віряни на свята. Біля Московської ( як бандерлоги кажуть) завжди маса вірян. А біля розкольницької, ніким не признаної стоїть всього кілька політично заангажованих осіб. Ось тому і чорти тими самозваними попами. Люди до них не йдуть. Тому їм і залишається тільки силою, обманом, бандитськими нападами заманювати людей в свої чортівні. А це принесе тільки біду. Ну ніхто ж не примушує людей йти в законну, канонічну церкву. Вони самі йдуть. У них є вибір і вони обирають шлях до Бога а не йдуть в гріховний блуд.
02 Травня 2018, 01:35
Добре шо хоч хтось розбирається<br/>Люди йдуть проти Божої церкви, проти самого Бога, самі не розуміючи, шо творять
02 Травня 2018, 01:58
Кацапюки, а ви в курсі історії появи так званого московського патріархату? І скільки років воно було аж геть неканонічним. І кого позбавили сану за підлизування кацапам і їх типа узаконення?<br/>От уже ж гундяєвці невгамовні.
02 Травня 2018, 03:02
Так от, прекрасна нагода признати Патріархом Ворфоломієм, так звану, &quot;чортівню&quot;...
02 Травня 2018, 03:16
Як кацапи бояться?)
02 Травня 2018, 14:08
Як ми боїмося?)... До чого там знак запитання? Українцю, вивчай пунктуацію. Але, ти ж не знаєш, що це таке.)))
02 Травня 2018, 14:11
1.А яка різниця де молитися? Біблія каже що Бог завжди чує навіть думки наші. 2. Навіщо церкву має визнавати саме світ, а не Бог? 3. Як знати, що Бог визнає московську церкву чи константинопольську? мають бути папери з небесною печаткою? По пунктам будь ласка
02 Травня 2018, 14:11
Почитайте краще, що УПЦ пов'язує з РПЦ !!<br/>До вашого відома, це молитва і спільні канони ! Центр управління в КИЄВІ, а не в Москві !!
02 Травня 2018, 17:05
Молитися потрібно рідною мовою. Діти мають розуміти те, що вони слухають.
02 Травня 2018, 17:51
Козломордий так ти ж визначся хто ти: то ти - атеїст, то - католик, то вірянин типу канонічний. Та який ти нахрен віруючий коли ти чмо ФСБешне церкву називаєш чортівнею. Ти придур старий маразматик і місце тобі в Ліпінах!
02 Травня 2018, 18:06
всі говорять про розкольництво про те що хтось комусь там морду б'є. . . незнаю, а от те що наш батюшка просить писати в константинополь і просити щоб не давали Томаса то це факт. . .і знаєте мабуть не всі бачать це та все ж таки війна в нашій країні і краще зараз зрозуміти що москаль дуже добре маніпулює питанням віри в Україні. швидше б отримати Томас і було б менше дурних балачок
02 Травня 2018, 20:55
ти думаєш, що ти віруючий. Але ти помиляєшся. віруючій людині диявольські думки ніколи в голову не Ти є жертвою бандерівської пропаганди, ти безбожник. ти поклоняєшся чортам
02 Травня 2018, 23:09
Та більшого безбожника як козломордий гермафродит не існує! Ти є жертва аборта і місце твоє в дурці! Ти чмо суниш свого гнилого шнобеля в усі коменти, в усьому ти робираєшся а фактично в гімні спочатку розбирись а потім вякай про віру і церкву!
03 Травня 2018, 00:53
Ну дик вказівка така від Гундяші була. <br/>https://www.ukrinform.ru/rubric-society/2450727-svasennikam-upc-mp-massovo-predlagaut-pisat-zaloby-patriarhu-varfolomeu.html<br/>Чує, падлюка, що коли не зможе доїти Україну, то годинники з яхтами доведеться розпродавати.
03 Травня 2018, 01:36
Вимагаємо створення на Вільці і в Любитові єдиної помістної ромської церкви. То наш регіон. І автономії вимагаємо, щоб не тільки якісь кончені татари та мадяри виступали.
03 Травня 2018, 14:19
Тиць пиздиць.