За вихідні у Ковелі на кір захворіло 39 людей

03 Травня 2018, 13:00
8761

Кір продовжує прогресувати на Ковельщині.

Про це повідомляється на сайті Волинського обласного лабораторного центру МОЗ України.

За вихідні у Волинській області зареєстровано 65 випадків кору: у місті Ковель — 39, Камінь-Каширський район – 8, Турійський район – 5, Луцький район — 4Ковельський та Любомльський райони по 2, Шацький, Локачинський, Горохівський, Іваничівський райони та Луцьк по 1 випадку. 

Згідно оперативних даних з початку року на кір захворіло понад 320 осіб. Найбільше хворіють у Ковелі – 72 особи.

«Турбує те, що почали хворіти медичні працівники, освітяни, працівники сфери обслуговування (продавці, фармацевти, водії маршрутних таксі, тощо). Зареєстровано випадок кору в породіллі у пологовому будинку Ковельського МТМО, серед контактних – 25 вагітних та понад 40 осіб із числа медичного персоналу. В медичному закладі проводиться комплекс профілактичних та протиепідемічних заходів по локалізації та ліквідації вогнища та недопущення поширення інфекції», – зазначають у центрі. 

У місті зареєстровано два нових спалахи кору: у Ковельському професійно-економічному коледжі ЛНТУ, де зареєстровано 4 випадки захворювання та у школі № 1, захворіло 3 учнів.

Окрім цьього, у школі № 2 збільшилась кількість хворих до 9 учнів.

Спеціалісти нагадують, що специфічного лікування кору не існує, захистити може лише щеплення. Вакцина якісна та безпечна, використовується в усіх країнах Європи. Також вони не рекомендують відвідування масових заходів, особливо з дітьми, котрим ще не виповнився 1 рік і щеплення їм ще не проведено по віку.

Коментарі
03 Травня 2018, 16:17
це ще тільки початок медичної реформи. Далі піде туберкульоз, малярія, жовтуха. Готуйте бабло на лікування.
03 Травня 2018, 17:02
Дорогенька, реформа, звичайно, дибільна, але в цій ситуації ні до чого! <br/><br/>Тут важливу роль відіграли журналісти в свій час, які кричали, що погані прививки, не робіть. А діти, які померли після вакцинації, могли мати супутні хвороби чи протипокази( виявляють батьки і мед.персонал), але ж прогриміло: біда, біда, а далі тиша, нііхто не шукає інших причин... Все винна прививка... Так простіше... А вас всіх в свій час батьки, то вакцинували, прагнули захистити, від спалахів інфекцій... А ви не підтримали своїх батьків, вот і маєте &quot;щастя&quot;!
03 Травня 2018, 17:38
В Україні тоді перехворіло 42 тис. народу. Це лише офіційні дані. <br/> Чому КРИКУ не було? Все тихо минуло? Тоді, може, не було вакцини у руках нашого МОЗу, щоб зпихнути її у терміновому порядку українцям? <br/> А тепер вакцина, видно, є,... &quot;пожертвували&quot; реалізатори? Термін використання піджимає? Потрібно відчитатися МОЗу перед ВОЗом? <br/> То вперед! <br/>Хто з вас, батьків, що приносять діток на вакцинацію у поліклініку, може достовірно розпитати про безпечність вакцини та її походження, склад? Ніхто. У кращому випадку ви прочитаєте сертифікат і що... зрозумієте, що там написано? Проаналізуєте походження та склад?
03 Травня 2018, 21:18
Якраз такі реформа і винна. До хворих з високою температурою дітей педіатри не приходять за нової реформи це несерйозне.Батькі змушені вести своїх хворих дітей в поліклініку до інших,їхати маршрутками,серед здорових дітей і дорослих от вам і реформи. Я привита ,подивимося чи вбереже це мене і моє новонароджене немовля від того контакту.Як страшно!!!
03 Травня 2018, 21:26
Виправила імя
03 Травня 2018, 21:26
Виправила імя
04 Травня 2018, 13:26
а до чого медична реформа? раніше лікування, що безкоштовне було? Поламають вам корупційні схеми, хоча би у медицині
04 Травня 2018, 14:34
Да схемы сломали Оставили одну но прозрейте 100 млд грв<br/>Пишу на русском большинство ковельчан не понимает ни Идиш ни Иврит<br/>Украинский так себе Шалом или ШОЛОМ
06 Травня 2018, 19:54
Ніхто із тих, хто в курсі місцевих справ, нічого не коментує. Люди - худоба. І медицина - ветеринарія. Вони не знають нашої мови.
07 Травня 2018, 10:55
Прикол - щеплення АКДС &quot;тимчасово&quot; заборонили в Україні. Ще тиждень назад казали, що з вакциною усе &quot;гут&quot;, трагічні випадки пов,язані не з нею, а з &quot;супутніми захворюваннями&quot;. Цитата &quot;Держслужба ввела тимчасову заборону на вакцину для профілактики дифтерії, правця та кашлюку (серії 282Р6016А, адсорбована, з цільноклітинним кашлюковим компонентом, суспензія для ін'єкцій, по 10 доз (одна доза 0,5 мл) по 5 мл, № 50 у пачці з картону, виробництва Індії).
11 Травня 2018, 23:59
О це прикол!!!А що далі?