Через корупцію судили депутатку Ковельської міської ради Наталію Долінко

03 Травня 2018, 18:00
10838

Ковельським міськрайонним судом до відповідальності за адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, притягнуто депутатку Ковельської міської ради від Радикальної партії Олега Ляшка, приватну підприємицю Наталію Долінко (на фото – на передньому плані).

Про цей факт сьогодні, 3 травня, проінформувала прес-служба прокуратури Волинської області.

Обраниця громади, всупереч вимогам Закону України «Про запобігання корупції», несвоєчасно повідомила про суттєві зміни в майновому стані, придбавши майно, вартість якого перевищує 50 прожиткових мінімумів доходів громадян для працездатних осіб.

За принципової позиції прокурорів у суді, її визнано винною у порушенні вимог фінансового контролю (адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та призначено покарання у виді штрафу в розмірі 1700 гривень.

На сайті Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» йдеться, що Наталія Долінко у своїй декларації за 2016 р. зазначила ціну набутого майна нижче його ринкової вартості. 30 липня 2015 року вона придбала вантажний автомобіль марки MAN, модель TGA, 2007 року випуску, вказавши його ціну 176 000 гривень. Водночас, за даними сайту auto.ria, ринкова вартість такого транспортного засобу складає від 350 000 гривень.

У декларації про доходи за той рік Наталія Долінко задекларувала на себе 6 вантажних автомобілів MAN та 8 напівпричепів, причому дохід від підприємницької діяльності становив 80 717 гривень (в середньому – 6 726 грн. в місяць). Її чоловік – колишній начальник Ковельського відділення ДАІ Сергій Долінко, який нині працює провідним консультантом-адміністратором Територіального сервісного центру 0743 регіонального сервісного центру МВС у Волинській області, немає у своїй власності ні житла, ні землі, ні автомобіля, ні грошей у банку. Справжній пролетарій!

Наталія Долінко вже притягалася до адміністративної відповідальності. Будучи суб’єктом господарської діяльності, вона порушила встановлений порядок щодо своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати податків і зборів за період з 1 січня 2014 року по 31 грудня 2015 року, а саме: нею не утримано та не перераховано до бюджету у джерела виплат доходів податок на доходи фізичних осіб та військовий збір, чим порушено низку статей Податкового кодексу України.

У судовому засіданні Наталія Петрівна пояснила, що допустила дане правопорушення через недосконале знання податкового законодавства.

Постановою судді Ковельського міськрайонного суду Петра Бойчука від 18 січня 2017 року на Наталію Долінко було накладено адміністративне стягнення у виді попередження.

Коментарі
04 Травня 2018, 01:12
Ви доберіться до інших депутатів Міської ради ,сам кіндер був притягнутий раніше через декларацію,там всі однакові
04 Травня 2018, 01:56
Вона на Мальдівах була чи це просто щоб іншим принциповим корупціонерам очі людям замилити, ану Наташа напиши якийсь коментар тиж нормальна сімпотна і розумна Наташа Тарасюк з Люблінця всі тебе в Люблінці знають! Ну заробила ,ну робочі місця створила в своєму селищі чи може в тебе як в митників по 19000000S на депозитах? Прокоментуй людям!
04 Травня 2018, 11:49
Знайшли з чого зробити проблему......просте адмін паровопорушення,а Розписали як щось неймовірне ....<br/>Люди,Заробляйте і рахуйте свої гроші і буде вам щастя !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!₴
04 Травня 2018, 12:22
Журналісти якто спеціально відволікають народ від важливих суспільних проблем пишучи всяку єресь і чепуху...Порада-пишіть щось суспільно-важливе і не робіть з мухи слона.
04 Травня 2018, 12:30
Журналісти і надалі будуть інформувати про судові справи депутатів та чиновників міста Ковеля і району. Виборці повинні знати хто у нас при владі!
04 Травня 2018, 12:39
Для неї такий штраф швидше подяка, ніж покарання...
04 Травня 2018, 23:02
Скільки жовчі! І до церкви добрались і дітей приписали і просто пишуть святі. А що ж вам зробила та Наташа? Вона когось вбила чи може ваше забрала? Невчасно подала в податкову документи! Знаю її як хорошу чуйну людину,яка не сидить на лавці і обсуждає інших,а працює,щоб мати в сім'ї прибуток. І починала з малого. Розумна жінка. Вміє поділитись. Не жадна. Не думаю,що люди які в неї працюють ображаються. Таке враження, що стаття комусь була потрібна щоб облити грязюкою.
05 Травня 2018, 02:40
Де 350000 до 1700
05 Травня 2018, 02:58
Взяв сам себе і похвалив... Буває, коли більше ніхто не хвалить &quot;порядну людину&quot;.
05 Травня 2018, 09:50
Що заздрість робить з людьми! Велика українська Жаба. Дивіться щоб не задавила!
05 Травня 2018, 15:17
Інфа з вищевикладеноі публікаціі. Без особистих образ. Але дякувати Долінку за непосильну працю в МРЕВ не буду.
05 Травня 2018, 20:25
А всі погані точніше правдиві коментарі видали. Де справедливість?
05 Травня 2018, 22:07
Дати 7 років з конфіскацією!
06 Травня 2018, 01:03
Правильно зробили, бо то була відверта грязь. Якби писали люди без образ і ярликів, а з конкретними фактами коментарі ніхто б не видаляв би, я так думаю.
07 Травня 2018, 08:20
чесна трудівниця за людські гроші накупляла собі стільки машин ...
07 Травня 2018, 13:24
За твого дурного язика треба дати 7 років з конфіскацією.
07 Травня 2018, 13:27
Ні не за людські накупляла стільки машин а за ТВОЇ! Мабуть прийшла до тебе додому і вкрала! <br/>Закоти рукава і працюй руками а не язиком, тай в тебе стільки буде.
08 Травня 2018, 01:43
Не плутати держслужбу з з власними карманами порада для долінка зейка макітринського і тим хто буде після цих трудяг.
09 Травня 2018, 16:25
ти з якого дуба впав? держслужби в МРЕО нема вже пару років так само як і зейка і макітринського.от долінків і думнюка оттуда неможна викурити, присмоктались яко пявки