Ковельські легкоатлети успішно виступили на турнірі у Рівному

04 Травня 2018, 10:00
2234

Уже традиційно весною юні спортсмени нашого міста беруть участь в міжнародному турнірі «Кубок Рівного».

Про це повідомляють у Ковельській міській раді.

Нещодавно 396 учасників, представники 30 команд з Рівненщини, Волині, Львівщини та Республіки Білорусь виборювали звання найсильніших та найспритніших в легкоатлетичних дисциплінах.

Вихованці тренерів-викладачів спортивної школи імені Євгена Кондратовича Олени Клімашевської, Петра Карпука, Андрія Михайлюка та Алли Повх продемонстрували свої кращі спортивні якості та хорошу підготовку на початку змагального сезону.

Зокрема, Петро Найдюк посів найвищу сходинку п’єдесталу у молодшій віковій групі на дистанції 400 м. Він нагороджений медаллю, грамотою та цінним подарунком, а також хлопець виборов ІІ місце на стометрівці.

У старшій віковій групі Владислав Віндюк на дистанції 100 м здобув ІІ місце.

У молодшій віковій групі «срібло» завоювали Олександра Сорока в метанні спису, Дарина Кравчук у бігу 400 м, Антон Смаль на дистанції 1500 м.

Команда у складі Іллі Вавринюка, Владислава Віндюка, Павла Костюкевича та Павла Найдюка посіла ІІ місце з естафетного бігу.