У Ковелі відбулися всеукраїнські змагання із зимового триатлону

20 Лютого 2024, 16:18
У Ковелі відбулися всеукраїнські змагання із зимового триатлону 280

У Ковелі відбулись всеукраїнські змагання із зимового триатлону в приміщенні «Kovel Indoor Triathlon 2024».

Про це інформують на сайті Ковельської міської ради.

Організатори – Федерація триатлону м.Ковеля та управління культури, молоді, спорту та туризму. Серед учасників – команди Ковеля, Луцька, Рівного, Вараша, Києва та Львова. Загалом понад 60 спортсменів – діти від 8 до 16 років та дорослі.

Змагання відбувались в три етапи: плавання, їзда на велосипеді та біг.

Перший – учасники долали у басейні КДЮСШ ім. Є.  Кондратовича. Другий – у центрі діалогу культур ім. Ружинських на професійних інтерактивних велосипедних станках, біговий – на доріжках стадіону.

Серед дорослих перше місце посів Дмитро Стецюк з Рівного, друге і третє – вибороли лучани Богдан Клімович та  Тарас Третяк.

У категорії 13-16 років перемогла ковельчанка Євгенія Сарапіна, ще одна представниця нашого міста Олена Новосад (8-9 років) була другою.

Переможці та призери змагань у вікових категоріях отримали нагороди, дипломи, призи від спонсорів. Усі учасників  відзначили памʼятними медалями.