Вишивання велетенської сорочки для пам’ятника Кобзарю у Ковелі – на завершальному етапі

06 Травня 2018, 16:00
Пам'ятник Тарасу Шевченку 5392
Пам'ятник Тарасу Шевченку

Проект «З Батьківщиною в серці» – на фінішній прямій.

Про це повідомляють у Ковельській міській раді.

Естафету вишивання велетенської сорочки для пам’ятника Кобзарю один за одним підхоплюють  колективи та активні мешканці нашого міста і району.

На сьогодні  у списку бажаючих нанести на полотно свої хрестики – Ковельська районна бібліотека для дітей, Ковельський осередок ВО «Батьківщина», колектив Ковельської міської ради, ГО «Союз українок», школа смт. Голоби та села Тойкут.  

 



 

Нагадаємо, що проект «З Батьківщиною в серці» стартував з ініціативи ГО «Велика ідея» 24 серпня минулого року та уже об’єднав довкола створення великої вишиванки 16 колективів та 11 загальноосвітніх навчальних закладів Ковеля.

Презентація готового виробу планується попередньо на 24 серпня 2018 року.

Серед тих, хто уже долучився до великої справи: 

  • міськрайонний центр зайнятості;  
  • фінансове управління виконавчого комітету Ковельської міської ради; 
  • управління фінансів Ковельської райдержадміністрації; 
  • працівниці Ковельського відділу поліції та МРВ з питань пробації; 
  • школа села Дубове;
  • дитсадок №10 м. Ковеля – батьки та працівники; 
  • дитсадок №11 м. Ковеля – батьки та працівники;
  • дитсадок №4 м. Ковеля - батьки та працівники;
  • учні НВК №11; 
  • отоларингологічне відділення Ковельського МТМО на чолі з завідувачем Дмитрук Тетяною Сергіївною;
  • Ковельська школа мистецтв на чолі з директором Мигулею Андрієм Дмитровичем;
  • Ковельське управління Державної казначейської служби ;
  • жіноча частина колективу Ковельського ОМВК;
  • Ковельська центральна районна бібліотека;
  • волонтери Корпусу Миру США в Україні Річард Роман, Кесіді Кремтон та Бенедикт Венгі.

У кожного є можливість взяти участь у патріотичній акції.

Для цього потрібно звернутись до координатора від ГО «Велика ідея» у Фейсбук Інни Поліщук, на офіційну сторінку ГО «Велика ідея» у Фейсбук або до міського центру соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді (м. Ковель, вул. Незалежності 73, каб. 106). Записатись у чергу для вишивання можна за тел. (03352) 6-17-48.

Коментарі
07 Травня 2018, 12:35
Побачивши ці світлини промайнула думка,що посіпаки намагаються показати свою прихильність до великого, будучи ницими лицемірами.
07 Травня 2018, 12:58
Колхозные дегенераты
07 Травня 2018, 14:15
Що таке "посіпаки", "лицеміри", "прихильники"? Вибачайте, слов,янські мови нам важко даються. Давайте настрочимо вам по шаблону ту сорочку за 30 хв. Розміри тільки дайте);
07 Травня 2018, 14:21
Це ж не вишивка? От, знову нас хтось із "своїх" випередив. Ех, наші браття скрізь із своїми друкованими на полотні узорами. Особливо на знаменитій вишивкою Україні.
07 Травня 2018, 15:29
І що тебе так глючить?
07 Травня 2018, 16:38
Особисто вважаю наругою над пам'яттю великого Поета і Українця і потворний пам'ятник, встановлення якого супроводжувалось скандалами і &quot;відкатами&quot; починаючи від Я.Шевчука до С. Кошарука, так і якусь &quot;гігіантську&quot; вишиванку. На що вдягати її будуть? Хоч комусь прийшло в голову, як і без того потворний пам'ятник, цей монстр під брамою, буде виглядати ще й у вишиванці, як у нічній сорочці?<br/> Мало, що нинішня влада і так кривиться на ідеї Кобзаря, зменшує кількість годин для його вивчення в школах, так ще й насмішки роблять
07 Травня 2018, 16:58
Про що ти верзеш?Які зменшення годин,ти хоть програму шкільну бачив?Що тебе так все Українське тисне? Люди хочуть вишити - вишиють і тебе козломордого питати не будуть!
08 Травня 2018, 01:34
Не розумію, чого ви так наїхали на людину. Перед виходом на пенсію теж був вчителем у ЗОШ№10. Все правильно щодо освітніх прогам сказано, спілкуюсь з працюючими колегами постійно і шкільні прогграми не є секретом.<br/> Ви або провокатор, як зараз модно казати &quot;троль&quot;, або цілковитий невіглас. Вивчення творчості Кобзаря і укрлітератури в цілому, крім ніким не визнаних ніби-то класиків сумнівного походження не заохочується. &quot;Гайдамаки&quot; неофіційно не рекомендуються до заучування відривків напам'ять. Якщо хтось ще пам'ятає, там за жидів і ляхів не дуже толерантно сказано, хоча історично - правильно, ІМХО.
08 Травня 2018, 08:13
Пошили б краще сорочку з довгими рукавами для Мавпа
08 Травня 2018, 12:05
Так ти визначся чучало ти з 12 чи з 10 школи. А ні - ти учениця першої! Кількість годин на вивчення творчості Шевченка навпаки збільшено! Ти спілкуйся чмо козломорде з тими хто дійсно є вчителем Укр.мови і літ. а то зациклився на ляхах,жидах,нациках.
08 Травня 2018, 13:44
Із 33 тем запропонованих для вивчення у 9 класі 12 на вивчення творчості Шевченка .Твори - Гайдамаки,Кавказ,Сон,Катерина,Наймичка,Доля,Ісаія Глава 35. І це тільки у 9 класі. Продовжити...
08 Травня 2018, 16:05
Розкажи це тим, що читати не вміють, або ліньки переконатись особисто.
08 Травня 2018, 22:01
Ти вмієш читати козломордий? Це для тебе особисто!
09 Травня 2018, 01:03
Йди нахер, скотина.
09 Травня 2018, 11:16
Оце все що ти старий козломордий пердун можеш виплюнути?А де ж твої 'педагогічні факти'? Вчитель грьобаний!