Суддю з Ковеля судять за корупційне правопорушення

08 Травня 2018, 12:00
Тарас Наваляний 10691
Тарас Наваляний

На розгляд до Ковельського міськрайонного суду з управління захисту економіки Національної поліції у Волинській області надійшли матеріали справи про адміністративне правопорушення щодо судді цього суду Тараса Наваляного.

Поліція хоче притягнути його до відповідальності за ч. 2 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Згідно даної норми законодавства, неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента або про суттєві зміни у майновому стані – тягне за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Тараса Наваляного зараховано до штату Ковельського міськрайонного суду на посаду судді з 10 березня 2015 року за переведенням з посади судді Краснолуцького міського суду Луганської області.

Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи, на розгляд її передано судді Сергію Панасюку.

Згідно ч. 3 ст. 257 КУпАП, у разі вчинення корупційного правопорушення службовою особою, яка працює в апараті суду, протокол разом з іншими матеріалами надсилаються до суду вищої інстанції для визначення підсудності.

Зважаючи на це та враховуючи, що Тарас Наваляний працює в суді, до підсудності якого належить вказана справа, та з метою уникнення сумнів в об’єктивності та неупередженості суддів у її розгляді, Сергій Панасюк прийшов до висновку про необхідність направити матеріали справи № 159/1563/18 (провадження № 3/159/944/18) в Апеляційний суд Волинської області.

Коментарі
08 Травня 2018, 15:40
а у нас що, зарплату в валюті дають, що виникла необхідність відкриття валютного рахунку?
08 Травня 2018, 15:42
У ВАЛЮТІ ХАБАРІ БЕРУТЬ
08 Травня 2018, 17:20
Наваляний нормальний суддя і гарна людина, знаючи його образ життя я б не сказав що ми можемо про нього говорити погані речі
08 Травня 2018, 18:07
А я без хабаря синка від криміналу відмажу.Влаштував же його в патрвльну.Пару ящиків контрафакту і все о" кей.
08 Травня 2018, 18:54
Неможливість вчасного повідомлення про зміну майнового стану - це часте явище внаслідок збоїв через постійні кацапські хакерські атаки.
08 Травня 2018, 19:08
А тут же палата номер сім.Вони себе вважають суддями і палачами одночасно. Всю свою чорноту виливають ,починаючи так званими журналістами і закінчуючи психічнохворими коментаторами і ні слова про те в чому ж корупція у судді.Певно в самому слові суддя і викидають всю свою ненависть за життєві невдачі.
08 Травня 2018, 19:23
СВЕТА НЕ ДОГЛЯДІЛА, МАБУТЬ НЕ ЗНАЛА ПРО ВАЛЮТНИЙ РАХУНОК
08 Травня 2018, 20:00
Що суддя Наваляний надзвичайно порядна людина
08 Травня 2018, 20:42
Знайшли крайнього. Тих хто насправді бере хабарі в валюті не судитимуть!
08 Травня 2018, 21:14
Кожен громадянин, де б він не працював має право відкрити любий банківський рахунок, в тому числі і валютний. В чому тут корупція. Заробітна плата судді дозволяє відкладати на валютний рахунок хоча б по 100 доларів щомісяця.
08 Травня 2018, 21:35
Вже одного суддю примітивно підставили і судять. Тепер взялись другого. А двох "самих справедливих" чомусь не чіпають...
08 Травня 2018, 21:35
Вже одного суддю примітивно підставили і судять. Тепер взялись другого. А двох "самих справедливих" чомусь не чіпають...
08 Травня 2018, 22:01
Реально, роблять показники на суддях маленьких міст. Валютний рахунок, ну що? Тому що хотів чоловік на старість відкласти кошти в НОРМАЛЬНИЙ банк. От і вся корупція. Чи на рахунку виявили 1000000000000 баксів? Якби виявили то трубили б. А я думаю, що на тому рахунку баксів 300 було, от і мовчать.
08 Травня 2018, 22:01
08 Травня 2018, 22:10
Поборолись,вибороли,за..бісь,кайфуєм.є ще у когось тяга боротись?
08 Травня 2018, 22:37
А протокол складено за несвоєчасне повідомлення НАЗК про придбання житла.Він подав декларацію з запізненням десь тиждень.Людина приїхала з Луганщини,житла не надали -через деякий час придбав тут.Його патріотизм оцінили,а про валютні рахунки мова не йде,та і справа ще не розглчнута,а дехто вже людину четвертує-добрі ви люди,не люди,а людці.
08 Травня 2018, 22:40
Чи мав бідний суддя час наводити лади в своїх документах він бігав вартував жінку на сільмаші поки та "грала в шашки" із швагром. Скільки існує завод і суд ще не один директор стільки не виїздив в суд як швагро. от і порушення на варті стояв і не мав часу.
08 Травня 2018, 22:45
О якби це був хтось із нас то добрий справедливий суддя не пожалів би а впік по повній програмі. Подивіться декларації не бідують наші бідні судді. Не на мінімалкі сидять. А що судіїїха прославилась на сільмаші то прославилась. шашні і далі крутить. тепер легше. суддя в суд а швагро на поверх.
08 Травня 2018, 22:57
Не царська справа підглядати і пліткувати-своя сорочка до тіла ближче-дивіться за собою і своїм подружжям.
08 Травня 2018, 23:56
як на мене в Ковелі всі судді порядні. А от прокурори-різні... поліціянти- більше сміття. як справжніх.
09 Травня 2018, 00:54
Зараз судять колишнього суддю Василюка. Але хто повірить, що суддя взяв 4000 гривень, щоб відмазати алкоголіка і дебошира від 51 гривні штрафу? Явна підстава!
09 Травня 2018, 06:57
Тарас Данилович досить нормальний і поряднисуддя і ніколи в простих громадян не виникало
10 Травня 2018, 01:59
Як не лизав дупу Луганський ексмільйонер Тарасік, полісменам, не вносячи заяв до ЄРДР, драпнувши від розкуркулення на місце братушки Андрюшки, в Ковельських суд...Видать не дорозкулили, бабло знайшло свого героя...Десь, видають, в Расєї (країна нерезидент) Тарасіком мало б займатися НАБУ, а не полісменам...
10 Травня 2018, 16:56
ФАКТ, ВСТАНОВЛЕНИЙ АДМІНКОЮ, ХАЙ І З ЗВІЛЬНЕННЯМ ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ У ЗВЯЗКУ ІЗ СТРОКАМИ, ДЛЯ НАБУ ЗА ПОДАЧОЮ БУДЬ-КОГО ІЗ "НЕБАЙДУЖИХ" БУДЕ "ТЕМОЮ" -ВСТАНОВЛЕНИМИ СУДОМ ОБСТАВИНАМИ ДЛЯ ВНЕСЕННЯ ВІДОМОСТЕЙ ДО ЄРДР І ЇХ ПЕРЕВІРКИ В ПОРЯДКУ КПК ІЗ ВСІМА НАСЛІДКАМИ
31 Липня 2018, 13:16
Привет всем!!! Что вы хатите от меня?я как навалюсь... То какие решения я должен принимать? Мне нада ухадить бистрее!!!
01 Жовтня 2018, 21:34
Якто так, щоб справу на правопорушення сепаратора судді, розглядав той суд у якому суддя колотить руські рублі...Сплошне ручкомийство...