Колодяжне: вшанували загиблих у Другій світовій війні

08 Травня 2018, 17:00
2932

Сьогодні, 8 травня, в населених пунктах Колодяжненської сільської ради відбулися заходи з нагоди Дня пам’яті і примирення та 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Про це повідомляється на сайті Колодяжненської громади.

Сільський голова Віталій Кашик відвідав оселі вдів, привітав їх, вручив квіти та грошову допомогу.

 















Коментарі
08 Травня 2018, 21:17
правильно.без всяких "ленточок" і червоних ганчірок
08 Травня 2018, 21:23
Якийсь той Кашик такий пожований вже
09 Травня 2018, 00:17
Скрізь встигає... і про піар не забуває!
09 Травня 2018, 00:30
От чому про Кашика пишуть тільки негативне? Невже за рік роботи не заробив собі доброі слави ? Певно ні ! То дівки , то компромати , задумайтеся шановна громадо кого обирали
09 Травня 2018, 14:23
А чому скрізь сунуть свящкників?
09 Травня 2018, 17:38
Шоб сатану розганяти
10 Травня 2018, 01:58
Чому вас так цікавить Кашик? За те у нього не буде артрозу. Не можете змиритися з поразкою. А що у Скулині попередні голови були ідеальні?
10 Травня 2018, 11:03
Та голови попередні також були не ідеальні , але такого чуда ше не було !
10 Травня 2018, 11:05
Ой шо (( чудо то чудо))))
10 Травня 2018, 13:53
То точно , як не п’яний то з дівками
12 Травня 2018, 17:25
Шановні і в попередні роуи вшанування було на це свято, але ніхто не піарився. добрі справи робляться тихенько, але про них всі знають. А то на кожній фотографії кашик , він шо учасниквійни чи показує квіти які привіз. Написавби краще яку допомогу дав цим бабусям якшотак піарися. чи може украв щоб погуляти було за шо в уховецьку на озері. да доречі як гуляння пройшли? А обеліск слави який обдертий, занищенний. цеж найбагатша громада в районі тільки дебілу кашику доручили керувати.
16 Травня 2018, 01:32
Оце точно правда , а ше свято села Скулина робить , назбирав грошей в підприємців і за них свято провів ііі попили добре шо готові ввечері були всі , і пропіарився шо він свято зробив