На сесії Олег Кіндер сказав депутату краще впхати

08 Травня 2018, 18:00
4509

Суперечка трапилась перед початком позачергової сесії Ковельської міської ради під час електронної реєстрації депутатів, коли на табло з’явилася інформація, що у залі всього 17 обранців громади і сесія є не повноважна.

«Подивіться кого нема», – наголосив міський голова Олег Кіндер, маючи на увазі, щоб депутати знайшли себе у списку на табло.

«Мене немає. Ще раз», – попросив знову реєстрації депутат Володимир Косцьов’ят.

«Ну то ви не бачили список, а вас вже немає», – зауважив Олег Олексійович.

«Немає, бо я ще не впхав», – пояснив Володимир Кирилович.

Кіндер: «Впхав. Ну то ви впхайте. Вам особисто, пане Косцьов’ят, прошу впхайте карточку… Впхав».

Косцьов’ят: «Чого це ви себе так поводите? Не маєте настрою, то не приходьте».

Кіндер: «Ви краще впхайте карточку».

Косцьов’ят: «Ще раз вам кажу. Поводьтеся по-людськи… Починає сесію і бачиш що, ображає мене».

Суперечка на цьому закінчилася. Знову провели реєстрацію. Цього разу в сесійному залі вже був кворум.

Коментарі
08 Травня 2018, 21:03
Коли вже Мавпові впхають
08 Травня 2018, 21:09
Гумореска тай годі
08 Травня 2018, 21:21
Хто цей дебілізм виставляє в новини? Думю якась хвора людина.
08 Травня 2018, 21:58
Можна якось зрозуміти висловлювання Косцьовятва, бо тут його вже по різному охрестили, може чоловік трохи і не вихований, так сказати - в очах Кіндера - бидло, А яка культура спілкування у самого Кіндера? Де повага до депутатів, громади, вояків, правоохоронців які були у залі? Не треба котити бочку на журналістів за криві фотки мера і його дебільну мову, Він такий був, є буде завжди, бо ми дозволяємо йому так робити і так нам і треба!
08 Травня 2018, 22:15
У Мавпа звідтам смердить
08 Травня 2018, 22:27
Алло,сявки,а де мій комент-воїнство свободи слова !!!
08 Травня 2018, 23:23
Ідіоти обоє.
09 Травня 2018, 00:41
і журналіст третій. писати нема про що. і ми всі такі ж - бо читаємо оту єресь.
09 Травня 2018, 00:55
...правий!
09 Травня 2018, 01:34
Дебіли триндять, а журналісти винні, бо дебіли триндять.
09 Травня 2018, 02:09
Для чого писати дурниці, невже цей діалог найбільша проблема в місті?
09 Травня 2018, 02:19
Найбільша проблема, в Нас, наш ,,МЕР'' ...
09 Травня 2018, 02:19
Найбільша проблема, в Нас, наш ,,МЕР'' ...
09 Травня 2018, 02:26
Обоє кукукнуті.
09 Травня 2018, 03:35
укроп проблема України і олігархічної можелі пінюс поділись зарплатою вкрадених грошей твоїми олігархами. в пінюса зарплата 30000 грн як в ковельського голови укропа су...а ти а не борець
09 Травня 2018, 09:24
найбільша проблема - це вся корупційна ковельська влада. Наслідки діяльності цих аферистів ми ще будемо відчувати довго. І місто залишиться такми засраним,
09 Травня 2018, 11:22
До чого докотилася журналістика..
09 Травня 2018, 11:24
Почитайте тлумачний словник української мови. Знайдете там слово "впхати". В чому сенсація? Що так збентежило чи вразило? Хто це писав?
09 Травня 2018, 11:58
То коли вже Мавпові впхають
09 Травня 2018, 12:36
Кажуть Кіндер на всякий випакдок тримає георгієвську стрічку
09 Травня 2018, 12:44
До чого тут журналістика? Це "рівень" найвищої у Ковелі влади. І сенсації тут теж ніякої немає. Журналісти просто показали маразм на сесії міськради. Ковельчани мають знати, хто керує містом.
09 Травня 2018, 13:23
До чого тут рівень влади. Звичайний діалог ні про що.Не бачу чогось надзвичайного.
09 Травня 2018, 17:48
Звичайний діалог? Дебільний діалог!
09 Травня 2018, 18:35
Колись давно кукукнутому Косцьов'яту впхали в СІЗО і не раз. Кіндер освіжив йому пам'ять...