Ковельські веслувальники успішно виступили на Кубку України

10 Травня 2018, 09:52
3348

Впродовж тижня, з 1 по 7 травня у Дніпрі відбувався перший старт веслувального сезону 2018 року – Кубок України з веслування на байдарках і каное пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської.

Про це повідомляє Ковельська міська федерація каное.

На змаганнях Волинь була представлена близько 30 спортсменами з Луцька та Ковеля. У загальному заліку команда Волинської області посіла 5 місце серед всіх областей-учасниць. Волинські спортсмени здобули 8 золотих, 9 срібних та 6 бронзових нагород.

Вагомий внесок у високий результат Волині на Кубку України внесли ковельські веслувальники виборовши 16 нагород різного гатунку.

Відомі ковельські каноїсти Юрій Вандюк та Андрій Рибачок в найочікуванішому виді програмі, в каное-двійці серед чоловіків, поступилися полтавському дуету на одну секунду та вибороли срібні нагороди Кубку. Реабілітуватись їм вдалося  в індивідуальних гонках. Андрій Рибачок феєрично виграв гонку на дистанції 200 метрів та фінішував першим на 500 метровій дистанції. Юра Вандюк виборов золото в каное-четвірці на 500 м. дистанції, два срібла на дистанції 500 м. та 1000 метрів в каное-одиночці.

Андрій Рибачок

Юрій Вандюк
Юрій Вандюк

Чабан Богдан у складі каное-четвірки виборов перше місце на дистанції 500 м.

Яцюк Олександр тричі піднявся на п'єдестал здобувши впевнену перемогу на дистанції 1000 метрів в каное-одиночці, та дві срібні нагороди на дистанції 500 та 200 метрів.

Борсук Павло став двічі бронзовим призером Кубку України серед юнаків в каное-двійці на дистанціях 500 та 1000 метрів.

Каноїстка Грабовець Ілона виборола золото на 500 метровій дистанції в каное-двійці та срібло на дистанції 200 м.

Також в Кубку України прийняв участь Троцюк Володимир який виборов срібло в каное-двійці на дистанції 200 м.