У нововідчиненому магазині у Ковелі обманюють покупців із цінниками

10 Травня 2018, 13:53
24537

У магазині «АТБ», який нещодавно відкрився у Ковелі, покупців обманюють з цінниками на товарах. Купуючи товар за цінником на полиці, на касі товар виявляється дорожчим.

Про це пише Володимир Ковальчук на сторінці «Ковель Life» у Фейсбук

«Вітаю ковельчани. Побував у новому супермаркеті АТБ. І з першої покупки «АТеперБрехня», – йдеться у дописі.

Зокрема, чоловік купив пиво. На ціннику зазначається ціна – 11, 40 гривень. Однак, у чеку пиво вже коштує 13,90 гривень.

Користувач мережі Сергій Яриніч звертає увагу, що цінник був застарілий.

«Стоп, народ. Червоний цінник – зверніть увагу на лівий верхній кут. Там написано 07.05.2018. Тобто така ціна була 7- го травня, а чек вибитий дев'ятого травня. Шах і мат)) І доречі в Польщі теж такі є цінники і хто не дивиться на дату, а вона дрібна теж купує часом не по тій ціні. Так що Україна то Європа))», – пише він саркастично.

 

Коментарі
10 Травня 2018, 17:04
В центрі міста.....страшний чорний магазин )))))))
10 Травня 2018, 17:17
В цьому маркеті обманюють і як може бути застарілий цінник коли недавно відкрились(((жах просто і волосся в котлеті в тісті це просто фууу для мене цей магазин тільки відкрився відразу і закрився.Категорично нерекомендуюю!!!!!((((((
10 Травня 2018, 17:24
Це Вас дурять цінами, а можете уявити, як почуваємося ми, мешканці, від такого сусіда, кондиціонери з тильної сторони під вікнами квартир не дають спати і т.д. і т.п.
10 Травня 2018, 17:27
Не магазин, а справжній " секонд- хенд" для бидла, бо своїми діями власники цього лайна нас за людей не рахують.
10 Травня 2018, 17:43
Не краща ситуація і в "САЛЮТ" на привокзальній площі,там на ціннику одна ціна,а на касі інша.З цим уже зіткнувся неодноразово.
10 Травня 2018, 18:09
Де " Держспоживпроднагляд"? Чи вони тільки зарплату отримують за нашІ податки ?
10 Травня 2018, 18:36
ще й бака сміттєвого поставили перед носом
10 Травня 2018, 20:31
Ви люди завжди всім не довольні!!!! Будьте самі уважні що купуєте, а то гребете все що очі бачать а потім винних шукаєте.
10 Травня 2018, 21:47
А хто хазяїн АТБ?
10 Травня 2018, 21:47
А хто хазяїн АТБ?
10 Травня 2018, 22:00
Я на другий день відкриття зайшов,взяв деякий акційний товар і ціни були зовсім не ті які були ціннику!
10 Травня 2018, 22:13
Власники АТБ - Геннадій Буткевич, Євген Єрмаков, Віктор Карачун-дніпровські бізнесмени.
10 Травня 2018, 22:27
Не розумію,як в центрі міста побудували такий несмак.Який дебіл-архітектор це придумав/
10 Травня 2018, 22:54
Хто там побував, другий раз вже не піде. І буде той магазин стояти, як кнопин ларьок.
10 Травня 2018, 22:55
Хто там побував, другий раз вже не піде. І буде той магазин стояти, як кнопин ларьок.
10 Травня 2018, 23:02
...колись читав УЖАСТИКИ ! Там таке можна було уявити!
10 Травня 2018, 23:05
Один із власників АТБ - Геннадій Буткевич- колишній високопоставлений мент із Луганщини.
10 Травня 2018, 23:11
А МЕНІ ПОДОБАЄТЬСЯ ЯК У НАС НА БАЗАРІ
10 Травня 2018, 23:26
Це все людський фактор. Продавець забув поміняти цінника або адміністратор не роздрукував його. Нормальний магазин. Зате я завжди знаю, що в ньому все свіже. І ціни нижчі ніж на ваших базарах чи Вопаках.
10 Травня 2018, 23:39
У мене аналогічна ситуація була 9 травня. Купую сік стоїть одна ціна, а на касі вибивають дорощу, і кажуть ой вибачте невстигли поміняти.
11 Травня 2018, 00:06
Це не людський фактор, а політика всіх АТБ- маркетів, розрахована на покупців, які не забирають чеків та не звертають уваги на цінники. А вибачення на касі це для тих,хто всеж таки побачив це шахрайство. Відносно свіжості- відкриття було 07.05.2018 р., ще не все встигло зіпсуватись. Поживемо- побачимо.
11 Травня 2018, 00:29
Це тебе так поздоровили з днем переокупації
11 Травня 2018, 00:36
За законами України, товар мать продавати за ціною, яка вказана на ціннику. І це проблеми продавців, що вони не встигли замінити
11 Травня 2018, 01:19
І бак поставили в центрі міста у всіх перед носом і дизайн ще міг би бути якби не оці плакати з капустою, а головне про кондиціонери., люди які там живуть бачили як їх ставили і чому не забили тривогу? Чому всі не зібрались всі мешканці отих підїздів і не зупинили оце нахабство?!!! А тепер маєте що маєте. З центру міста зробили колхоз імені АТБ
11 Травня 2018, 01:22
Оспаді, які всі скнари (більшість). То ходіть в вопак-гниляк, там через дорогу. Мені мережа АТБ подобається, бував у їхніх магазинах в інших містах, все свіже, завжди різні акції. Сьогодні було непроштовхнутись, клькість вдячних покупців говорить сама за себе.
11 Травня 2018, 01:23
Цьому магазину до наш краю і салюту ще рости і рости. Подумати тільки в багатоквартирному будинку не пристосованому для цього робити супермаркет , кукукнуті, хіба мало в ковелі побудувалось кубів і парк сіті
11 Травня 2018, 01:33
Цікаво а що зробили з підвалу ? Там ж також було чимало квадратних метрів. Щось мені підказує що там фасують прострочку у упаковки під їхнім брендом, цікаво, цікаво
11 Травня 2018, 03:03
Йулька? Коломойський? Януковічі?
11 Травня 2018, 03:59
Не магазин обманює, а люди самі себе своєю неуважністю на неосвідченістю.
11 Травня 2018, 05:24
Такий склепали супермаркет, а вбиральні нема. Може й правильно, щоб надовго в магазині не затримувались,
11 Травня 2018, 05:24
Такий склепали супермаркет, а вбиральні нема. Може й правильно, щоб надовго в магазині не затримувались,
11 Травня 2018, 09:19
Та вже краще Вопак!! Може й в інших містах України АТБ нормальний супермаркет, а в нас зробили жах!
11 Травня 2018, 09:21
В Кузнецовську те саме
11 Травня 2018, 16:10
Був здивований, все нове, блистить, як на мене гарно. Чому був здивований? Тому що бачив таких купу у Харков, враження не з найкращих. От ціни реально дешеві (в порівнянні з іншими супермаркетами того ж Харкова) за цінники дійсно не приємно, такого не має бути. Вдячність автору, який підняв це питання.
11 Травня 2018, 16:43
Ти, "мешканець міста", рекламний троль АТБ по сумісництву?
11 Травня 2018, 18:33
Хто там писав про вбиральню? Покажіть хоч один у Ковелі супер де є туалет для покупців??? АТБ кльова мережа, в ковельському ще не була, чесно зізнаюсь, але у тому ж Луцьку АТБ перші по масовості і дуже схожі на Ле Сільпо
11 Травня 2018, 20:35
Не сподобалось ВСЕ !!!!! І цінники не відповідають дійсності - не поміняли - покупцю повинні ( закон ) за цінником вибити товар .А як вам обслуговування ? На касі ні тобі "добрий день ",ні "приходьте ще " і це в другий день роботи.Вас ,шановні,цього не вчили ,чи ви з лісу потрапили на роботу?
11 Травня 2018, 22:18
Мешканці звернулись колективно відразу до міської влади,коли почалось це неподобство. Міська влада відповіла, що на цю реконструкцію ніяких дозволів не давала. Але все продовжилось, тому що у нашому будинку є запроданці, які продались невідомо за яку ціну. Але це ще не кінець. Думаю, що продовження скоро буде, звернення до інших інстанцій.
12 Травня 2018, 01:53
Сьогодні купувала продукти в АТБ так би мовити «Акційний» , на червоному ціннику ціна великими цифрами 11 грн, а меншими 17 грн - на касі після розрахунку у чекові виявила ціну вищу, на моє питання: «Чому так?»; відповіли, що там на ціннику написано ще меншими літерами у найближчу неділю ... тобто акційна ціна буде лише один день у НЕДІЛЮ, а цінники вісять цілий тиждень... Скільки таких ще не уважних пройде крізь касу і не заглянуть у чек ;( Я якщо чесно ще б довго не дивилась якби не почула від людей, що там таке робиться - ДЯКУЮ ЩИРО, намагатимусь бути уважнішою... хоча так важко зосередитись коли малюк в колясці капризує!!!
12 Травня 2018, 03:53
На рахунок цін якось упустила з вигляду.Але асортимент товару надто обмежений.Не знайшла своїх улюблених торгових марок.Так,що Салют на привокзалці залишається для мене пріоритетом.
12 Травня 2018, 16:44
Згідна, що Салют на привокзальній площі найкращий ;)
13 Травня 2018, 19:27
Салют 100% отстой