До вандалізму в Ковелі можуть бути причетні луцькі антифашисти, – Олександр Філон

10 Травня 2018, 14:02
3487

Керівник ковельського осередку Національного Корпусу Олександр Філон написав у Фейсбуці, що в оскверненні пам’ятника визволителям міста підозрюють антифашистів із Луцька.

«На рахунок того, хто це зробив є вже підозри – луцький осередок організації «Автономний опір», які є палкими антифашистами та неокомуністами. На жаль, Черчилль був правий, коли казав: «Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами», – заявив Олександр Філон.

«Я жорстоко засуджую зневагу до військових ветеранів, справжніх, бо мені у 18 років, на щастя чи на жаль, довелось самому побачити війну. Тому руйнування пам’ятника будь-якому солдату я не підтримаю ніколи», – додав він.

Нагадаємо, що осередок Національного Корпусу зробив заяву, що не причетний до цього вандалізму.

Коментарі
10 Травня 2018, 18:14
черчиль був правий. всяка бандерівська наволоч видає себе зараз за антифашиста.
10 Травня 2018, 18:46
а дурень-це назавжди!
10 Травня 2018, 18:51
Можливо це головорізи філона зробили щоб було як пропіаритись. Чомусь я їх і підозрюю. пиписали рекламу на стінах потім позамальовували піар. так само і з памятником.
10 Травня 2018, 21:54
Що за крокодилячі сльози? Ах, ох, біда! Знесли голову кацапу, комунофашисту-окупанту, визволителю України від хліба і сала!<br/>Це зробили Українці замість неукраїнської місцевої влади, для якої закон про декомунізацію не писаний.<br/>Молодці! Браво! Біс!
10 Травня 2018, 22:40
Кусацький-ти дебіл і х...йло.Це пам,ятник простому солдату,який загинув за наше місто.Бажаю тобі, щоб ти ніколи не зміг з,їсти ні шматка хліба,ні сала.
10 Травня 2018, 22:46
Що ти козломорда нечість усіх проклинаєш?Ці ж прокльони вернуться тобі, чучало! Та вже вернулись - бо мозги в тебе вже висохли.
11 Травня 2018, 01:10
Лікуйся, убогий, і жери своє сиердюче сало, вдавився б ти ним нарешті, йолопе.
11 Травня 2018, 01:20
Не звалюйте з хворої голови на здорову. Всі здогадуються, хто осквернив кілька років тому пам'ятник солдатам біля Вічного вогню в парку. Всім відомо, як кілька років тому сумно відома майя Москвич перед святом Перемоги в Луцьку розписувала автобусні зупинки. Всім відомо, хто вчинив вандалізм на 09.05 на Пагорбі Слави у Львові (їх затримали). Всім відомі події з пам'ятником Ватутіна в Києві. Кругом причетні нацики. Так, що не переводьте стрілки, брехуни безсовісні.
11 Травня 2018, 03:00
Ти маєш на увазі націоналістів, чмо кацапське козломорде? Тебе щось не влаштовує? Так мандуй в Донбас до захєрченка защіщати рузькій мір, наша куля тебе, падло, наздожене.
11 Травня 2018, 12:02
ТИ Є ТУПОРИЛЕ БАНДЕРІВСЬКЕ БИДЛО. і ТВОЄ МАЙБУТНЄ- ЗАГНИТИ В СХРОНІ У ВЛАСНОМУ ЛАЙНІ. тАК ЯК ТВОЇ ПРЕДКИ, ЯКИХ ВИСОВАЛИ З СХРОНІВ ОБІ...Р...НИМИ І СМЕРДЮЧИМИ.
11 Травня 2018, 12:45
Ти чучало козломорде може забуло хто такий пєтя симоненко і що у нього при обшуку СБУ знайшла,чи хто такий льовочкін і інтер з козломордими агітками,чи лустаргі з мацковськими попами.Чи може чмо, як ти виражаєшся,нацики війну на сході розвязали? А закон про декомунізацію вже виконали? Познімали лєнінів кругом і хтось про них крім таких коломордих як ти плаче? Іцей памятник потрібно було вже давно тільки в цивілізований спосіб давно відправити на смітник історії.А то закрили чорною плівкою і зробили собачу будку - о це цивілізація! І будуть такі козломорді там квіточки класти.
11 Травня 2018, 15:45
Засранцю, це моя країна, я тут працюю, а не вожу сигарети в Польщу, я тут плачу податки, живу, це моя земля, яку я хочу бачити також міцною, незалежною, мирною і квітучою, а не з горами трупів і розваленими пам'ятниками, не з мільйонами трудових вигнанців, не з війною на Сході, яку національно свідоме керівництво не спішить завершувати. Ще тобі щось розповісти? Так що вали ти звідси з своїми людиноподібну ними ідеями, засранцю.
12 Травня 2018, 16:02
Хто пише знесили кацапу дебіли!Це були солдати різних націй має бути повага!
17 Травня 2018, 23:44
То все Харьковський- хоче отримати від Путлера чергову медальку...Сам голос подав