Пасажирка ковельського поїзда викидала сміття за вікно вагона

10 Травня 2018, 17:31
7375

У середу, 9 травня, пасажирка поїзду «Ковель – Червоноград» викидала сміття через вікно. Молода жінка, яка це все побачила, зробила їй зауваження.

Неприємною ситуацією поділилась Людмила Бубін на своїй сторінці у Фейсбук.

«Сьогодні сталася м'яко кажучи неприємна ситуація з жіночкою, що на фото Їхавши потягом Ковель - Червоноград, який відправляється з Ковеля о 13.46. Жінка посмакувавши вафлею Артек викинула у Фастові через вікно обгортку з під неї і всі хто це бачив спокійно відреагували. Далі витерла руки вологою серветкою і знову в Любленці спокійно викинула через вікно на колії. На моє зауваження, чому «вона так зробила?» відповіла, що так захотіла. Я їй пояснила, що працівники залізниці після таких як вона змушені прибирати. На що вона сказала, що прожила за мене довше і не мені її повчати!», – йдеться у дописі.

«Свій проїзд в потязі я оплатила, а вона пенсіонер прокаталася за рахунок держави ще й нагадила! Чому наші пенсіонери маючи безкоштовний проїзд в громадському транспорті таке роблять? Я б таких пасажирів взагалі висаджувала з потяга і не на зупинці, а серед лісу чи поля, щоб пройшлися і обдумали свій вчинок. Чому я свою чотирирічну доньку вчу сміття викидати у смітник, а шістдесятилітня тьотка такого незнає! Невже в 50-60 роках такого не навчали? Чи у місті Володимир-Волинський ,куди прямували, ця жінка сміття викидають під ноги?», – обурюється Людмила.

 

2

Коментарі
10 Травня 2018, 20:58
Ковель-Любленець через Фастів - крутяк
10 Травня 2018, 21:33
Якщо їхати з Ковеля, то перед залізничною станцією Люблинець-Волинський є станція Фасти. Жінка просто неправильно написала її назву. Треба було - у Фастах, а не у Фастові.
10 Травня 2018, 21:43
А куди викидати, якщо у вагонах приміських потягів відсутні урни для сміття?
10 Травня 2018, 21:43
Отакі у нас люди старшого віку!!!!!!!<br/>А ще на молодь говорять)))))<br/>Бидлота!!!!!!
10 Травня 2018, 21:44
Тепер тьотя знаменитість. ха-ха/// Європа з такими свинями нас чекає
10 Травня 2018, 21:45
Хто впізнав - ім'я в студію!
10 Травня 2018, 22:09
Треба було тій тьоті дати гарного лящя по пиці
10 Травня 2018, 22:13
Суть не в імені даної особи, а в кожному з нас. Треба не мовчати,коли таке бачиш, а вічливо зробити зауваження. Лише так можна зупинити безлад. А коли вже сміття за вікном - воно там і залишеться. Я так роблю - не мовчу і цьому вчу синів.
10 Травня 2018, 22:35
Можна в карман, сумку. Не можеш-з'їж.
10 Травня 2018, 22:57
-РЕАЛЬНІСТЬ. До пасажира...
10 Травня 2018, 23:33
Викидати фото особи в нет без відома особи і ще писати якусь дурь про сміття. То як мінімум наклеп де є докази?то стаття.
10 Травня 2018, 23:41
Дізналась,що цій дамі таки робили зауваження. А вона відповіла, що її не треба вчити. Отже треба штрафувати!!!
10 Травня 2018, 23:57
Оштрафувати тих, хто випустив потяг без урн для сміття
11 Травня 2018, 00:20
Якщо прислухатися до декого із допосувачів, то на кожному кроці і скрізь мають стояти смітники? Може ми серед них взагалі житимемо? Ступив крок - ось тобі урна, ступив другий - ще одна. А раптом хтось не захоче на крок позаду вернутися, бо саме в цю секунду доїв морозиво. Одумайтесь! Можна і справді заховати у сумку, а як буде нагода - викинути. Я проти, щоб смітники були повсюди. Та й ще у вагонах між сидіннями. У тамборі є урни. Хай би підняли свою, вибачте, жопу, і вийшла!
11 Травня 2018, 01:01
Бидло є і серед пенсіонерів...
11 Травня 2018, 01:33
Бідний Фастів, скільки же він має страждань від потяга Ковель-Червоноград.
11 Травня 2018, 09:12
Справді, де докази??? Я так можу про будь-кого написати...
11 Травня 2018, 10:43
Я би запропонувала кульочок, а не чекала поки жінка зберегтися викинути сміття через вікно, і такого б не сталось....
11 Травня 2018, 11:11
Тьотя більше прожила, а розуму не нажила в неї мабуть почався зворотній процес... таку &quot;свиню&quot; і не тільки її треба заставляти прибирати вулиці тоді зрозуміє... А з подругами мабуть добре возмущається що в Україні грязно, мусор от в Європі... дааа таких &quot;свиней&quot; там так ждуть... нічого не заважає зробити в себе Європу..
11 Травня 2018, 16:41
Сміття в сумку? Ти що, на всю голову кукукнутий чи русіш швайн?
11 Травня 2018, 16:42
Українці як були бидлом так їм і залишаються!!! Портрети таких &quot;культурних&quot; на центральну площу міста для ганьби.
11 Травня 2018, 21:33
Не потрібно всіх Українців обзивати бидлом тому що це не правда. Бидло всюди є.
12 Травня 2018, 12:57
А ЯКБИ ВОНА ВЕЗЛА ПАТРОНИ ? Осудити треба треба