У Ковелі відбувся турнір з плавання присвячений пам′яті Євгена Кондратовича

26 Березня 2024, 13:20
У Ковелі відбувся турнір з плавання присвячений пам′яті Євгена Кондратовича 332

У Ковельському ДЮСШ імені Євгена Кондратовича відбувся ХІ регіональний турнір з плавання пам′яті заслуженого працівника фізичної культури та спорту України Євгена Кондратовича серед юнаків та дівчат 2008 року народження і молодших.

Про це інформують на сайті Ковельської міської ради.

Загалом 120 спортсменів з Ковеля, Червонограда, Луцька змагались на блакитних доріжках спорткомплексу.

На відкритті команди привітали директорка закладу Олена Клімашевська та донька покійного тренера – Ірина Міцкевич.

Ковельчани показали достойні результати. Чемпіоном змагань серед юнаків став Владислав Пархомук (50 – 100 метрів  вільним стилем).

«Срібло» здобули: Владислав Повх ( 50 – 100 метрів  брасом), Давид Турик ( 50-100 метрів на спині), Назар Роль (50 метрів батерфляєм). Серед дівчат друге місце посіли: Яна Тесляр (50 метрів батерфляєм), Софія Громік (100 метрів, батерфляєм).

Бронзові нагороди отримали: Андрій Войтюк (50-100 метрів брасом), Назар Роль (50 метрів батерфляєм), Яна Тесляр (50 метрів брасом), Софія Громік (50 метрів  батерфляєм), Євгенія Сарапіна (50-100 метрів на спині), Ангеліна Горбунова (100 метрів брасом).

Вихованці Ковельської ДЮСШ імені Євгена Кондратовича» в естафеті 4х50 комбінованій змішаній вибороли 2 місце. За команду виступали – Євгенія Сарапіна, Ангеліна Горбунова, Давид Турик, Владислав Пархомук.

Готували спортсменів тренери-викладачі Дмитро Ляшук, Юлія Супрунович, Сергій Медведюк.

Переможців та призерів змагань нагородили грамотами, медалями, кубками та цінними подарунками, а також всі учасники отримали солодкі призи.