У Ковелі від водосховища вантажівками вивозять ґрунт

12 Травня 2018, 19:07
10249

До нашої редакції зателефонували жителі міста, які повідомили про те, що з території, де колись намивали пісок з ковельського водосховища, зараз знову вивозиться вантажівками земля.

Журналісти побували на місці розробки земляного валу. Тут працює екскаватор. Ґрунт забирають, начебто, для капітального ремонту мережі водовідведення в районі вулиць Данила Галицького – Холмської – Черняховського. Для цих робіт з міського бюджету виділено 1 мільйон 60 тисяч гривень.   

Відомо, що купи землі від водосховища вивозять на вулицю Волинську, яка знаходиться у вищезгаданому мікрорайоні, неподалік контори державного підприємства «Ковельське лісове господарство». Саме тут, вздовж гарних приватних особняків, деякі з них ще будуються, і прокладається сьогодні каналізація.

Втім, які служби у місті та хто конкретно із посадовців Ковельського міськвиконкому контролює розробку земляного валу біля водосховища і чи є на це відповідні дозволи – невідомо. Чи не вивозиться земля «на ліво»?

До речі, видання Район.Ковель свого часу повідомляло, як «У Ковелі масово возять пісок з водосховища на ділянку, де згорів особняк мера».

 






Коментарі
12 Травня 2018, 22:23
Кошик намив бабла. А землю частково ще мабуть осінью почали возити як заправку почали будувати. Там екскаватори стояли говорили що це Козака техніка. Той намив ці вкрадуть. так і живем.
12 Травня 2018, 22:23
Колись за государственні бабки ту землю насипали в бурти. А зараз Кіндер порішав вулицю крутеликам висипати за рахунок державних дєнєг.
12 Травня 2018, 22:56
Звичайно, що крадуть
12 Травня 2018, 23:21
раніше цим процесом керував Балак. тепер Товстига. Це в його компетенції. Це зона відповідальності комунального відділу міської ради. Та й встановити чия техніка возить пісок не така вже й проблема. було бажання БАНДА КЕРУЄ МІСТОМ!!!!
12 Травня 2018, 23:36
раніше цим питанням та контролем займались еколог Романовський та земельний інспектор Стрижевськи а тепер не має кому контроювати хоча в міській раді є еколог Козакевич тількі не відомо чим вона займаеться робить вигляд що щось робить але зарплату отримує дуже високу а що зроблено і скільки перевірок було зроблено хоча за цей час Треба спитати Кіндера і нехай розкаже чим займається цілий відділ
13 Травня 2018, 00:48
містом керує банда
13 Травня 2018, 01:33
Вам люди , яку б владу не обрали, для вас всі банда. Подивіттся в своє життя чи у вас все в порядку...
13 Травня 2018, 01:45
Ще намиють
13 Травня 2018, 03:22
Народ, навіщо нам такий ,,мер'' ,що нас ПРОДАВ? 1.20{ }2 м. Може й вистачить всім.
13 Травня 2018, 09:20
тому що банда
13 Травня 2018, 10:02
піди ти візьми там піску хоч з відро. По спиняці швидко отримаєш. А баригам все дозволено. Тому що банда.
13 Травня 2018, 10:59
Самі в себе скоро будуть красти а те шо кіндару хату спалили то погано шо він не згорів собака!!!.
13 Травня 2018, 10:59
Самі в себе скоро будуть красти а те шо кіндару хату спалили то погано шо він не згорів собака!!!.
13 Травня 2018, 10:59
Самі в себе скоро будуть красти а те шо кіндару хату спалили то погано шо він не згорів собака!!!.
13 Травня 2018, 14:51
А прокуратура тим часом чупа чупси їсть?
13 Травня 2018, 16:00
чорнозем вивизли за 11 школу ,там якийсь ставок чи канава
13 Травня 2018, 17:06
це точно якомуськорупційному бидлу ділянку вимощують, шакалюги
13 Травня 2018, 18:18
Куди саме за 11 школу? Там кругом забудови.
13 Травня 2018, 18:27
Від форсажа прямо коло сш11 прямо зїзджаєш з асфальта ще метрів 150 на ліво там ставок чи канава .
13 Травня 2018, 19:52
точно якейсь корупційне падло там діляночку під забудову вимощує. От скотиняки
13 Травня 2018, 19:59
Землю вивозять і на вихідних , навіть на 9 травня працювали явно тут щось нечисто.
13 Травня 2018, 22:40
Задоволення отримуєте як обзиваєте людей???
15 Травня 2018, 01:21
Натуральний Кіндер с сюрпризом ,подевіться на його мордяку і все сразу ясно ,хто він є!<br/>!
15 Травня 2018, 01:21
Натуральний Кіндер с сюрпризом ,подевіться на його мордяку і все сразу ясно ,хто він є!<br/>!
17 Травня 2018, 22:46
Гандонів вішати в центрі міста треба