У Ковелі відбулися міжнародні змагання з мотокросу

14 Травня 2018, 17:40
6448

З 12 по 13 травня на мототреці урочища «Люблинець» проходили змагання з мотокросу.

Про це повідомляють у Ковельській міській раді.

У  змаганнях взяв участь 71 мотогонщик з Польщі, Білорусі, Чехії, Росії, Естонії, Латвії,  Литви, Хорватії та України.

У класі 65 куб. см перемогу виборювали 24 учасники. За підсумками двох заїздів ІІІ місце здобув Яніс Мартінс (Латвія), ІІ – у  Маріуса Адамайтіса (Литва), І – в Ромео Піканда (Естонія).

У класі 85 куб. см змагались 23 спортсмени. Третім став Ромео Каро (Естонія), ІІ результат в Олексія Орлова (Росія), а переміг Альберт Реізуліс (Латвія).

На мотоциклах «ОРЕN» показали майстерність 17 осіб. ІІІ місце посів Євгеній Михайлов (Росія), ІІ – Дмитро Османов (Україна),  а перемога дісталась Мартіну Мічеку (Чехія).

У відкритому чемпіонаті Волинської області серед дітей  віком від 5 до 10 років в класі мотоциклів з об’ємом двигуна 50 куб. см  переміг Олександр Києнко з Києва, срібною призеркою стала Ельвіра Давідович (Білорусь), «бронза» в Олега Дзядулька (Білорусь).

У кубку пам’яті М. Клімашевського І місце, а разом з ним і красень- кубок здобув Олександр Києнко (Україна),  другою стала Ельвіра Давідович (Білорусь), а третій результат в Олега Дзядулька (Білорусь).

Після кожного заїзду переможці та призери під бурхливі оплески вболівальників нагороджувались кубками від організаторів змагань, а за результатами двох заїздів – кубками Гран-прі.

Грамоти, кубки та медалі призерам та переможцям відкритого чемпіонату Волинської області вручив начальник відділу з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Ігор Дмитришин.

Таких же нагород удостоєні і ті, що вибороли перше, друге і третє місця у кубку пам’яті М. Клімашевського, а всі юні учасники отримали дипломи та пам’ятні медалі.