У Ковелі на літню естраду та парк витратять ще 2,1 мільйони гривень

17 Травня 2018, 10:44
Літня естрада у парку – фото з архіву 5096
Літня естрада у парку – фото з архіву

Виконавчий комітет Ковельської міської ради на своєму засіданні одноголосно підтримав зміни до Програми економічного і соціального розвитку міста на 2018 рік.

У переліку інвестиційних проектів комунальної власності, фінансування або співфінансування яких здійснюватиметься цьогоріч за рахунок бюджетних коштів, значиться 80 пунктів на загальну суму 81 мільйон 149 тисяч 200 гривень.

Зокрема, на будівництво літньої естради в парку культури і відпочинку імені Лесі Українки з міського бюджету витратять ще 1 мільйон  400 тисяч гривень, на реконструкцію самого парку – 700 тисяч гривень, на придбання нових смітників – 198 тисяч гривень.

Серед видатків: купівля снігоприбиральної машини для комунального підприємства «Добробут» за 2 мільйона 500 тисяч гривень.

Коментарі
17 Травня 2018, 13:59
За яким таким Регламентом рішення приймається ОДНОголосно?
17 Травня 2018, 14:18
Радимо вам звернутися до Академічного тлумачного словника української мови (1970-1980 рр.) і почитати, що означає слово "одноголосно".
17 Травня 2018, 14:24
ОДНОГОЛО́СНО. Присл. до одноголосний. Китайська народна музика.. одноголосна. Одноголосно співає хор, одноголосно грає оркестр народних інструментів (Народна творчість та етнографія, 4, 1962, 110); Головою земельної комісії майже одноголосно обрали Тимофія Горицвіта (Михайло Стельмах, II, 1962, 20).<br/><br/>Словник української мови: в 11 томах. — Том 5, 1974. — Стор. 633.
17 Травня 2018, 14:31
Ото-то вже й відмиють грошей!!! Ще мало...
17 Травня 2018, 15:17
кіндер рулить. срати він хотів. ну шо? всім ж по х.
17 Травня 2018, 15:27
просто у влади немає совісті, та й страх вже втратили остаточно.
17 Травня 2018, 16:01
КіньДер---Кіндер-Дерибанщик.
17 Травня 2018, 16:28
Що гроші витратять сумніву нема . Але чи доведуть щось до толку ? А та вулиця .що до лікарні йде буде впорядкована ?
17 Травня 2018, 16:43
За Кодексом місцевих понять рішнення приймається одним голосом - голосом мера. Все інше буиафорія.
17 Травня 2018, 16:44
поки цих аферистів не відсторонять від влади, дерибан народних грошей буде продовжуватись. Але місце в буцигарні вже для них підготовлене. Скоро це закінчиться.
17 Травня 2018, 18:45
Р екомендую ретельніше прочитати СУМ в 11 томах, адже там є &quot;українські&quot; слова &quot;тряпка&quot;, &quot;уборщиця&quot;.
17 Травня 2018, 19:32
тут не тільки склероз, а ще й маразм
17 Травня 2018, 21:06
Коли вже той Мавп нажереться і вдавиться
17 Травня 2018, 21:54
Ша, тихо,то есть тема андрія васильовича.Все буде Ок.
17 Травня 2018, 23:17
Мавп ще одну хатку добудує за наші кошти
17 Травня 2018, 23:20
Естраду зроблять, смітники куплять, дороги теж дороблять, а от на реставрацію чи купівлю качель для дітей так грошей немає.... А куди ж дітям піти гуляти чи відпочивати?? Можливо в ті &quot;Спорт Лото&quot; яких в нас відкрито 17 штук?! Чудовий в нас мер... Жах((((
17 Травня 2018, 23:53
Всі йдемо в Еммануїл
18 Травня 2018, 00:21
Від магазина вечірній до 3 школи немає жодного смітника!!!!!!!!!!!!
18 Травня 2018, 01:16
Два з половиною мільйони на купівлю снігоприбиральної машини.... Це майже сто тисяч доларів... Шо ж то за машина така?
18 Травня 2018, 01:42
Від магазину &quot;Вечірній&quot; до школи №3 є 18 смітників. А от сміттєзбірників чи урн для сміття дійсно жодного.
18 Травня 2018, 03:02
Колись давно, в минулому столітті в парку був літній кінотеатр, обнесений високим дерев'яним парканом. Там, як стемніє, крутили кіно. Купив квитка і дивись. Який би фільм не йшов, &quot;літній&quot; був забитий. І всім було добре...<br/>Зараз в кіно ніхто не ходить.<br/>Що і для чого будують на місці &quot;літнього&quot;, навіщо мільйони вбухують-розпилюють? Сюди що, голівудські звізди будуть їздити виступати?..<br/>Казнокради, мать вашу...
18 Травня 2018, 07:36
30 ВІДСОТКІВ ВІД ВКЛАДЕНОГО В ЛЮБИЙ ПРОЕКТ ОСІДАЄ В КИШЕНЯХ Мавпа.Потім правда боком лізе...
18 Травня 2018, 11:28
Мавп поки жере
18 Травня 2018, 12:47
Літній кінотеатр - класна ідея. Але тоді інтернету не було.... Хто тепер сидітиме за гроші в парку з комарами, якщо можна дома на дивані. <br/>А може, хтось започаткує літній кінотеатр? Спілкування. Гарна погода. Пиво. Туалет. Дешеві квитки. Солодка вата. Морозиво. Танці поряд. Літо. Я все перерахувала?
19 Травня 2018, 00:12
Скільки за ці гроші бюторасти собі хаток набудували