Олег Кіндер заявив, що зараз буде «спекуляція політичними гаслами»

17 Травня 2018, 12:38
Олег Кіндер 2842
Олег Кіндер

На засіданні виконавчого комітету Ковельської міської ради мер Олег Кіндер сказав, що його, чесно кажучи, найбільше дивує, коли деякі посадовці та депутати дуже багато починають пільгувати певні категорії населення та певні напрямки життєдіяльності міста, при цьому висуваючи гасла, ніби кошти можна взяти з перевиконання бюджету.

«Це в основному мова йде… такі політичні гасла, які… зараз просто-на-просто буде спекуляція цими політичними гаслами, що, коли особливо мова йде за опільгувати проїзд учасників АТО. Да? Якби отримати політичні бали. То ми ще раз говоримо: пільгові категорії населення – це не тільки учасники АТО», – трохи сумбурно повідав Олег Олексійович.  

За його словами, у місті Ковелі на сьогодні є 22 тисячі пільговиків. Міський голова розкритикував за голослівність «пана міністра», щоправда, не назвавши його прізвище (очевидно, говорив про міністра соціальної політики України Андрія Реву), який заявляє, що органи місцевого самоврядування мають гарантувати пільговику 30 поїздок в місяць. Олег Кіндер стверджує, що у Ковелі для цього потрібно 46 мільйонів гривень.

«Сорок шість мільйонів. А де вони? З неба впадуть? Чи звідки впадуть? І сьогодні, я ще раз повторююсь, з такими гаслами будуть багато хто чисто політиканів. Я ще раз повторюю – політиканів, які будуть бігати з однієї сторони опільговувати по податках певні категорії, в тому числі населення, і по певних програмах, і з другої сторони бігати і казати, що ідіть в міську раду і вимагайте: вам зобов’язана міська рада прийняти таку пільгу, як пільгове перевезення», – говорить Олег Кіндер.

На думку ковельського мера, сьогодні це – «чисто політична підготовка до виборів – і не більше, і не менше».

«Коли депутати не голосують за продаж землі для наповнення бюджету і тут же опільговують по певних напрямках, то я задаю питання: «А звідки гроші брати? З неба вони не падають. – каже міський голова.

На запитання члена виконкому, директора ТОВ «Юкон-Продтрейд» Юрія Семенюка: «А скільки ж у Ковелі працюючих?», точної цифри ніхто не назвав, однак начальник фінансового управління міськвиконкому Валентина Романчук зауважила, що працюючих значно менше, ніж пільговиків.

Коментарі
17 Травня 2018, 20:05
Хай заявить скільки місту та страшна естрада ще грошей стане? І скільки Вєрка за це ще квартир отримає?
17 Травня 2018, 20:32
А Кіндер с сюрпризом забув про своі гасла ,відстроіти стадіон Локомотив ,достроіти поліклінніку ,і дати можливість людям на індівідуальне опаленя в багатоповерхівках ,не виконав нічого ,тількі одну землю крав більше нічого !!!!!!!
17 Травня 2018, 21:04
В землю падлючка і піде
17 Травня 2018, 21:52
Пане Кіндер! політичні гасла -це "наше всьо" іменно ковельського бютівського кодла. Чого вартує один ваш Конащук з ненажерою Інкою. Хай тільки попробує після закінчення оренди не прибрати з нашого двору свого вонючого, в прямому розумінні слова, кіоска. Про те. як БЮТоголові прибирають до рук ковельську земельку буде знати вся Україна. Для Юльки пере вибрпми буде дуже цікавий кіндерсюрпиз.
17 Травня 2018, 22:44
Коли всі Кнопи здохнуть
18 Травня 2018, 01:50
«А звідки гроші брати? З неба вони не падають. – каже міський голова. А може просто не витрачати мільйони гривень на безглузді та безконтрольні проекти????? Дивись і гроші з'являться!
18 Травня 2018, 07:34
У Мавпа права лапа не знає що робить ліва лапа
18 Травня 2018, 10:23
все просто бо друг сашка харківський поділиться і допоможе він щедрий .віддячить меру за добро
18 Травня 2018, 11:02
Але ціна на бурштин впала
18 Травня 2018, 11:17
Для пільговиків грошей ніколи не буде,поки біля корита будуть друзі на кшалт колишнього радника КОнащука,дружина якого роками БЕЗКОШТОВНО користувалась земельною ділянкою в дворі будинку по Незалежності 61 під носом у міської влади.
18 Травня 2018, 12:38
То коли суки бютівські приберете Кнопин хлівчик з двору житлового будинку
18 Травня 2018, 13:44
Всім, кому так пече дружинин (для непосвячених -КОНАЩУК ІННИ) павільйон по Незалежності, 61 повідомляю: ми його прибирати ВЗАГАЛІ НЕ ПЛАНУЄМО. І тихенько посміюємося над наївними мешканцями, які чекають закінчення оренди, та над депутатами, які проголосували проти нас.
18 Травня 2018, 20:16
ГОТУЄМ ДОКУМЕНТИ НА ПРОДОВЖЕННЯ ДІЇ ДОГОВОРУ ОРЕНДИ ...
19 Травня 2018, 00:11
Разом з Харьковський в один мішечок від капусти
19 Травня 2018, 00:26
Потрібно громадою і копняками
19 Травня 2018, 00:29
Казали Кнопа так скавучав, а теж крутого мусора корчив
19 Травня 2018, 11:14
Коли вже Мавпові Жаба ЦИЦЬКИ ДАСТЬ
19 Травня 2018, 11:15
У Кіндера неправильна розпальцовка
19 Травня 2018, 17:45
БО, не дивлячись, на те, що Конащук звільнився, ЗЛОЧИННЕ ТРІО "КОНАЩУК- ЛОГВІНОВ-МУРАЙ" в міській раді діє.
19 Травня 2018, 23:39
Скільки наших сусідів хочуть потримати за кадик Конащука та Мавпа
23 Травня 2018, 00:13
Кнопа теж був названим призначений мусорами та засланим.Нормальні пацани поступили правильно.