На околиці Ковеля люди утворили стихійне сміттєзвалище

17 Травня 2018, 15:40
5851

На виїзді з Ковеля в напрямку Турійська люди утворили стихійне сміттєзвалище.

Фото людського свинства розмістив Ігор Базяк на сторінці «Ковель Life» у Фейсбук.

«А це в нас такий армагедон напроти Мисливця робиться, тут вже люди самі винні, просто хочу дізнатися що в такому випадку робити? Може щоб нам виділили транспорт, а ми разом всі поприбираєм?», – написав він у дописі.

 









Коментарі
17 Травня 2018, 19:57
В мережі Фейсбук в групі Ковель Life іде дуже жвава дискусія з цього приводу. Наведу лише один коментар : " Кіндер от не боїться нічого і нікого!!! Спокійно дерибанить гроші міста на сцену наприклад. 2,5 млн приготувався на снігоуборочну машину потратити, 700 тисяч на парк, 198 тисяч на смітники. Чому ніде немає конкретної інформації??? Що означає вирішили??? А люди ж мають знати. А от кіндер не боїться, тому і робить те що хоче, тому що знає, що покарання йому НЕ БУДЕ! Знає і бачить що люди мовчать, не виступають проти. Тобто він взагалі втратив будь який страх. Але він помиляється. Тому я і кажу, має бути страх безповоротнього покарання! От і все.
17 Травня 2018, 21:32
До чого тут Кіндер коли люди-БИДЛО
17 Травня 2018, 22:12
а при тому, що вже він всім ковельчаним в печінці сидить, разом зі своєю командою.
18 Травня 2018, 02:09
Сидить Кіндер та БЮТ в печінці чи ні покажуть наступні вибори. Готуйтеся і чекайте. В цивілізований спосіб іншого не дано. На жаль...
18 Травня 2018, 09:59
Не чіпайте БЮТ. Це правильна партія, яка принесе Україні мир і розвиток. А Кіндер з Товстигою, це не БЮТ, це ЧМОшники.
18 Травня 2018, 11:26
Це ти чмо -болотне,раз ти хорошу справу людей перефразовуєш в своє особисте.Можливо це роблять несвідомі ковельчани,а можливо заможні жителі Городильця.Просто треба всім включити свої мозги і подумати,що завтра нашим дітям і внукам прийдеться тут жити.Схаменіться.А Кіндер з Товстигою Вам розуму і совісті недобавить і партійна приналежність тут нідочого.Просто на даний час дуже багато б и д л а!!
18 Травня 2018, 13:16
Від вашої пи....жі сміття саме по собі не прибереться. Є власник земельної ділянки, є екологи. Кого ще підключити.?
18 Травня 2018, 13:59
Ми звикли у всьому винити владу, тут же в першу чергу вина людей які зробили це звалище! Бидлота і все! І на жаль це не єдиний випадок... по вул. 40 років перемоги це жесть робиться, куча пакетів зі сміттям які собаки розтаскали по всій вулиці.. І хто це робить? Звичайні жителі, яким мабуть дуже приємно виходити на прогулянку з дітьми посеред сміття. І ці люди кричать що в Європу хочуть..та вас би там за таке штрафонули що потім жуйку побоялись би викинути на дорозі. Треба хорсткі зміни, штрафи, щоб таке безкарним не залишилось.Ні в якому разі не захищаю нашу владу, але тут спочатку треба шукати тих хто робить це звалище.
18 Травня 2018, 17:13
На мою думку проблема вся в тому що немає сміттєбаків! Я живу в багатоквартирному будинку і мусорна машина приїзджає 2 рази на тиждень , це взалі дибілізм, якщо мене немає вдома рівно о 18.00 коли приїзджає ця машина то куди мусор дівати?, люди працюють на роботах і підлаштовуватися під мусорну машину це просто брєд!!! ? Ми з чоловіком забираємо в машину і починаємо возити по заправках щоб викинути ! Я не кажу що вони мають стояти в кожному дворі , але в місті мають бути !
18 Травня 2018, 23:55
бак собі на балконі постав, якщо в аблом підстроїтися під машину. Поживи в Луцьку неподалік баків, ой як заспіваєш, і те що вийти до машини тобі здасться просто щастям. Їздити з мусором не проблема, а диви викинути о котрійсь годині на машину як ВСІ люди роблять проблема, корона небісь не впаде.
19 Травня 2018, 00:07
Де в м. Ковелі є місця, щоб ковельчанин в любий час не на шкоду собі та навколишньому середовищу міг позбутися свого сміття або міг здати його на переробку ? Ключове питання, яке слід місцевій владі вирішити.
20 Травня 2018, 00:08
Я давно казав, зробіть хоч на території жеку щоб можна було приїхати в любий часі викинути сміття
20 Травня 2018, 04:19
є сміттєзвалище, за мясокомбінатом, можеш в любу пору дня завозити!
20 Травня 2018, 04:20
ясно?