Майже 50 юних шахістів взяли участь у чемпіонаті міста

18 Травня 2018, 17:35
2289

У спортивній школі імені Євгена Кондратовича пройшов чемпіонат Ковеля з класичних шахів серед юнаків та дівчат до 12, 14 та  16 років. У змаганнях взяли участь 48 юних спортсменів.

Про це повідомляють у Ковельській міській раді.

У віковій категорії до 16 років серед юнаків переміг першорозрядник Станіслав Бондаренко (школа № 3), друге місце посів першорозрядник Олександр Кухарук (школа № 12), третє – другорозрядник Андрій Єленець (ДНЗ «КЦПТО»).

Серед дівчат чемпіонкою до 16 років стала Вікторія Омельчук (школа № 8), «срібло» – у Марії Мартинюк (міська гімназія), «бронза» – у Катерини Кравченко (школа№ 3).

У віковій категорії до 14 років серед юнаків перше місце здобув першорозрядник Артем Манжос (НВК № 13), друге – першорозрядник Олександр Хільчук (міська гімназія), третє – другорозрядник Антон Мартинюк (міська гімназія).

Серед дівчат чемпіонкою до 14 років стала Ярослава Терещук (школа № 3), на другій сходинці – Олександра Позур (школа № 3), на третій – Валерія Кравченко (школа № 3).

У віковій категорії до 12 років переміг другорозрядник Іван Хільчук, другим був – другорозрядник Захар Баран (школа № 8), третім – другорозрядник Адріан Щерба (школа № 10).

Серед дівчат до 12 років найкращий результат в Ангеліни Кашинської (школа № 1), друге місце виборола Вікторія Браташ (школа № 10),  третє – Софія Люштик (школа № 3).

Готували шахістів до змагань тренери Тетяна Портянко та Олена Черняк.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та солодкими призами відділу молоді, фізичної культури та спорту виконавчого комітету Ковельської міської ради.