У Ковелі заборонять продаж алкоголю вночі

19 Травня 2018, 10:06
6096

Верховна Рада України 22 березня 2018 року ухвалила закон, який надає право органам місцевого самоврядування встановлювати заборону на продаж алкогольних напоїв у нічний час, а також дозволяє штрафувати торговельні заклади за порушення правил продажу алкоголю.

Таким чином у Ковельській міській раді депутати вирішили обмежити продаж алкоголю вночі.

У четвер, 17 травня, комісія з питань дотримання прав людини, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку, конфлікту інтересів підтримала проект рішення «Про обмеження роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного)», – повідомляють у міськраді.

Зокрема, у Ковелі пропонується обмежити роздрібну торгівлю алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного), у стаціонарних об'єктах торгівлі, малих архітектурних формах та у закладах торгівлі, розміщених в окремих будівлях, крім закладів ресторанного господарства, на території міста Ковеля з 22.00 до 08.00 години. 

Чинність цього рішення буде поширюватися на усіх суб'єктів господарювання міста Ковеля незалежно від форм власності, та які мають відповідну ліцензію на торгівлю алкоголем.

 



Коментарі
19 Травня 2018, 13:30
Хто пояснить?
19 Травня 2018, 13:50
Якщо ти не напився до 22 00 ,то далі це не має смислу
19 Травня 2018, 14:22
То робиться для того аби люди немали де купити і купляли в таксістів чи на точкі
19 Травня 2018, 15:18
Цікаво чи ця заборона буде діяти на Слайгу? Чи Шава знову буде Кіндеру платити . Бо за рахунок нічної торгівлі вона і тримається! Може нарешті буде менше зброду
19 Травня 2018, 15:47
Якісь всі здивовано-налякані на фото.Мабуть непомірний тиск на плечах мають.
19 Травня 2018, 15:47
слайга і так само сяйво є цілодобовими магазинами і досі ніякого закону про заборону продажу алкогольних напоїв в певні години немає і не було. В рішенні ВР вказано що місцева влада може встановити а може і не встановлювати цю заборону! Про те якщо вони це зроблять це буде ще однією тупою помилкою. Через те що весь алкоголь фіксується касовими апаратами, і за це оплачується податок. <br/>А тепер уявіть собі ситуацію коли заборону приймуть, що заборонить &quot;баригам&quot; таксистам &quot;точкам&quot; че більше процвітати і поїти вас не якісним спиртом чи дистилятом невідомого походження... популярність тих людей зросте всі будуть знати як і за яким номером їх знайти тільки за пляшку прийдеться ВИВАЛИТИ певно більше ніж просто купивши в магазині!<br/>І на рахунок людей з неадекватною поведінкою - їх менше не стане... і коли вони вам заважають дзвоніть на 102 і навіть якщо після цього нічого не зміниться ще дзвоніть вони всерівно мають реагувати на виклики і тут є два варіанти або поліція задовбеться їздити і почне працювати або неадеквати будуть розходитися при таких частих візитах патрульних!!!
19 Травня 2018, 15:48
Це точно. Гадючника Слайги це стосується?
19 Травня 2018, 16:44
Сяйво буде сяяти цілодобово ! Ще не родилась та людина...
19 Травня 2018, 17:09
Забороняють аколи вже за сельські точки наша шановна мерія візмется
19 Травня 2018, 17:32
Даєш заборону! Сивуха моя розходитиметься вночі на ура.
19 Травня 2018, 20:25
суспільство потрібно лікувати не заборонами, а підвищенням рівня життя людей, надавати якісну освіту, дати людям роботу. Тоді і не буде п&quot;яничок.
19 Травня 2018, 20:41
Ото розвернуся
19 Травня 2018, 21:12
Як це не було закону? Було рішення міської ради про заборону алкогольних напоїв після 22 години.Чому для Нашого краю та заправок є заборона і вже на протязі років там алкоголь не продають. А ось Слайгу та Сяйво це не стосується. Бо такі гадюшники як Слайга та Сяйво платять гроші меру і він їх криє! І ще на рахунок поганого алкоголю на &quot;різних точках&quot;хочете сказати що в Слайзі нормальний акцизний алкоголь? Не смішіть людей ! Його там ніколи не було і не буде. Шава вдавиться перш ніж завезе в той клоповник нормальний акцизний алкоголь,а не пальонку яку роблять в нас на районі!
19 Травня 2018, 22:14
а ще Шава з Кошиком обіцяв облаштувати овочевий ринок на площі біля Слайги. А виявилось, що це два брехуни. Шава!!! Депутатсво більше за оселедець і пляшку олії не купиш!!!!
19 Травня 2018, 23:02
Я з Шавою не кентуюсь.Він мені не кореш!
20 Травня 2018, 00:55
Я б взагалі той магазинний шмурдяк заборонив продавати. Бухне мужик його грам 150 і на другий день прокидається з великого бодуна...
20 Травня 2018, 01:03
ВР на той час ще не прийняла цей закон. Навіть в цій статті вказано коли його затвердили. А отже не було закону, не було і рішення. Або навіть так - рішення було не законним. А те що &quot;Наш Край&quot; не реалізовує алкоголь не є показником, по перше мінус в казну міста, по друге всерівно ОБІСРАНІ і ОБРИГАНІ неадекватами прилеглі до нього будинки. Так де ж вони беруть цей алкоголь? <br/>А Вас особисто турбує не хто кому і що платить, якщо платить взагалі, а проблема, як ви писали вище, кількість &quot;зброду&quot;. На яку я Вам дав не погану пораду!
20 Травня 2018, 01:25
Заборона будь-чого в нашій державі ні до чого доброго не приводила. Так показує досвід. Хто хоче випити знайде горілку і в три години ночі. Крім того, нещодавно на виконкомі розповідали про зменшення надходжень від продажу підакцизних товарів, тобто горілки. Значить буде ще менше надходжень. Тоді питання: а в чому ефект від цієї заборони?
20 Травня 2018, 17:09
Який сенс забороняти продаж горілки? Стануть менше пити? Ні. Просто легальний продаж зникне, а піде в &quot;тінь&quot; продаж паленого &quot;шмурдяка&quot;. Продаватимуть нелегально на &quot;точках&quot; хоч вдень, хоч вночі. І податки в такому випадку ніхто не буде сплачувати в бюджет. Хто виграє з такої заборони? Самогонники, нелегальні продавці контрафакту. &quot;Чорний&quot; ринок.