Ковельчанки стали «срібними» призерками чемпіонату України з футболу

19 Травня 2018, 15:49
2053

У смт Плиски Чернігівської області відбувся чемпіонат України з футболу серед команд дівчат 2001 р. н. і молодших WU – 17 вищої ліги.

Про це повідомляють у Ковельській міській раді.

У змаганнях взяли участь 8 футбольних дружин. Вони були розділені на 2 групи по 4 команди у кожній.

У першій грі чемпіонату «Освіта – Волинянка» з рахунком 2 : 1 перемогла збірну Вінницької області. У другій – переграли колектив з Івано-Франківська (1 : 0), а у третій - розділили очки з спортсменками з м. Чернігова ( 0 : 0 ) і вийшли у фінал.

У вирішальному матчі волинянки поступились з рахунком 0 : 2 команді «Пантера» з м.Умані Черкаської області і посіли ІІ місце.

В складі збірної Волині срібними призерками чемпіонату України стали ковельчанки: Анастасія Кузьмич, Катерина Чумак, Софія Бабарика, Вероніка Суглобова та Вікторія Джала.

Команду до змагань готували тренери Сергій Логінов (м. Ковель) та Олег Бортнік (м. Володимир – Волинський).