Поблизу центру Ковеля – занедбана клумба

19 Травня 2018, 16:35
6695

У Ковелі на «Черемушках» заросла клумба.

Про це написала читачка Район.Ковель Надюша у повідомленнях до редакції на Фейсбук.

«Р-н Черьомушки центральна клумба зацвіла квіто- зіллям та травою. Невже до цього часу неможна посадити квіти? Болюче питання постає щороку. Можливо було б простіше засадити багаторічними кущами чи квітами, і вирішити цю проблему. Напевно ця клумба знаходиться в когось на балансі, і на неї виділяються певні кошти», – цікавиться жінка.

 




Коментарі
19 Травня 2018, 19:48
це територія КП "ВЕРЕС"
19 Травня 2018, 20:13
Так посади цибульку ,укропчик, петрушку. Ще можна ранню картоплю. І всі довольні, всі сміються. Автор статті БАРАН!!!
19 Травня 2018, 20:23
це в черговий раз підтверджує, що в Ковелі господаря немає. Є тільки хапуги, корупціонери і непотріби при владі.
19 Травня 2018, 20:40
Клумба заросла? А ти очі нижче опусти. На асфальт подивись. То як? І клумба то є всього лише квіточки. Економіка Ковеля звелася до сотень барів ресторанів. До продажу китайських трусів. Турецьких курток. Все що давало Ковелю енергію для життя стоїть. Заводи і фабрики і підприємства знищені. Збудовані колись будинки зносилися і вимагають кожен мільйонних вкладень на ремонт. Міські мережі прориваються постоянно. То там тіче то в другому місці. Деградація
19 Травня 2018, 21:35
Занедбаний бульвар Л.Українки, перший раз за всі роки я не бачу засадженими квіткові клумби, росте тільки бур"ян.Біля стоматполіклініки не прополена клумба з трояндами, які були закуплені за чималі кошти громади? Де поціновувачка квітів з міської ради,яка так любить троянди? Може б стала та привела у порядок свої улюблені квіти?
19 Травня 2018, 22:11
а все тому, що один продажний чиновник за забар ввів у ринок надання комунальних послуг КП Верес. Але афера не пройшла. Обіцяного навару Верес не отримав, тому і відмовився від утримання місць загального користування. Ось і результат злочинної діяльності бандитського чиновника, який до речі дуже нервується, коли тут пишуть його прізвище.
19 Травня 2018, 23:33
що там клумба на Черьомушках. Ви подивіться на кущі біля міської ради. куща нестрижені. А ті що ростуть біля стін будівлі смердять сечею і котячим калом. Стіни облуплені. Про яких господаврі міста ви говорите!!!!! Зате скоро будемо мати сцену за майже 10 мільйонів ( початкова ціна була 1,5 мільйони). Яку теж обпісяють так само, як і стіни міської ради. Ганьба владі.
20 Травня 2018, 00:39
Треба поставитик пам'ятник Борі на тій клумбі!!!!
20 Травня 2018, 00:50
Я б закатав у асфальт, просто і дешево
20 Травня 2018, 10:47
Що казати за клумбу ,занедбане все в державі !
20 Травня 2018, 17:34
Відчувається відсутність Балака.
20 Травня 2018, 20:52
Нехай Інна перенесе свій МАФ на клумбу, матиме дохід і без скандалів та протестів
21 Травня 2018, 02:32
А подивіться на пам'ятник Богдана Хмельницького... Це ж взагалі просто жах і розпач...Хоча б бур'яни навколо покосив би хтось, вже не говорячи про клумбу і квіти, які колись там росли. Влада міста піклується лише про свої приватні двори. Нема у Ковеля господаря.
21 Травня 2018, 02:32
А подивіться на пам'ятник Богдана Хмельницького... Це ж взагалі просто жах і розпач...Хоча б бур'яни навколо покосив би хтось, вже не говорячи про клумбу і квіти, які колись там росли. Влада міста піклується лише про свої приватні двори. Нема у Ковеля господаря.