У селі Дубове попрощалися із захисником Романом Кондратюком

29 Квітня 2024, 12:08
У селі Дубове попрощалися із захисником Романом Кондратюком 1892
У селі Дубове попрощалися із захисником Романом Кондратюком

У селі Дубове в останню земну дорогу провели захисника Романа Кондратюка.

Це відбулося 28 квітня. Про це інформують на сторінці Ковельського деканату Волинської єпархії ПЦУ у фейсбук.

Чин похорону провели старший декан та настоятель храму Юрія Переможця Іван Бонис у співслужінні духовенства Ковельського благочиння ПЦУ, а також були присутні представники від місцевої влади, зокрема Дубівський голова Роман Троцюк, директор школи з учнями та вчителями, та велика багатолюдна сільська громада. 

«Приносимо щирі співчуття батькам, дружині Людмилі, синам – Максиму та Герману, братові, сестрі, всім рідним, близьким та побратимам. Нехай Господь оселить мужнього захисника України воїна – героя Романа у Царстві Своїм. Вічна шана та світла пам'ять.Слава Україні! Героям слава!», – йдеться у дописі.

Нагадаємо, командир механізованого відділення, старший сержант Роман Петрович Кондратюк з села Дубове загинув 26 липня 2023 року під час виконання бойового завдання у районі населеного пункту Роботине Пологівського району Запорізької області. З липня минулого року Роман Кондратюк рахувався безвісти зниклим. І лише нещодавно підтвердили смерть захисника.

 

 

 

Коментар
26/04/2025 Субота
26.04.2025
25.04.2025