Ковельська влада вивісила бандерівський прапор, щоправда тільки на головній будівлі міста

20 Травня 2018, 15:23
4948

У неділю, 20 травня, у День пам’яті жертв політичних репресій, на будівлі Ковельської міської ради було вивішено прапор національно-визвольної боротьби українського народу.

Нагадаємо, авторами проекту рішення є голови двох депутатських фракцій – Вадим Ткачук (ВО «Свобода») та Василь Дудка (ВО «Батьківщина»).

За бандерівський прапор на сесії міськради 22 лютого 2018 року одноголосно проголосували «ЗА» 26 депутатів, в тому числі і міський голова Олег Кіндер.

Згідно даного рішення, червоно-чорний стяг має вивішуватися у визначені дні на адміністративному будинку  Ковельської міської ради, а також на будівлях, у яких розміщуються органи місцевого самоврядування.

Однак, незважаючи на це, прапор національно-визвольної боротьби українського народу не вивісили в жодній іншій установі, яка безпосередньо підпорядковується міській раді і розміщується поза межами «Білого» дому. А на будівлях, в яких знаходяться фінансове управління, управління освіти, на приміщенні Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) не вивішено навіть Державного прапора.

На фотознімках можна побачити ковельчан, які опівдні на центральній площі міста приєдналися до Всеукраїнської акції «Велодень».

Сьогодні також мешканці Ковеля вшанували пам’ять жертв політичних репресій.

 



 

Коментарі
20 Травня 2018, 18:26
Це не бандерівський прапор. Це прапор визвольної боротьби українського народу. Пишіть правильно!!! В Бандери не було свого прапора!!!
20 Травня 2018, 18:40
Перше фото знакове. Натюрморт із сміття на фоні Ковельчан які приєдналися до Всеукраїнської акції «Велодень»
20 Травня 2018, 19:27
Читай хоча би Вікіпедію, "знаток" історії! Революці́йний пра́пор ОУН (Прапор ОУНР, Бандерівський прапор) — прапор Організації українських націоналістів (революційної). У часи незалежної України червоно-чорні прапори використовує низка націоналістичних організацій і партій, серед яких Конгрес українських націоналістів і Правий сектор (колишня УНА-УНСО).
20 Травня 2018, 20:59
Таки прийде в Україну Українська влада!<br/>Слава Україні!
20 Травня 2018, 21:02
вона прийшла в 1991році. І банедерня за 26 років знащала країну вщент. Слава Україні, смерть ворогам (бандерлогам). Щоб ви здохли.
20 Травня 2018, 21:30
підтримка бандерлогів 0, 75%. Про яку владу маова? Вам ще мало крові української? ЧУМАЙДАН, ВАГЗАЛ, ЧИКАГО. До своїх недобитків.
20 Травня 2018, 21:54
Місто у смітті. А дискусія про прапор. Мабуть влада спеціально підкидає теми для дискусій аби проблемами насущними не переймались. Перше фото демонструє як мерія дбає про місто. Ковель ніколи не був таким засміченим. Вело пробіг потрібно було перетворити на мітинг щоб влада нарешті почистила ті бархани на дорогах. місто не пристосоване для велосипедистів. ЗОВСІМ. Але ж ні влада не переймається пропагуванням здорового способу життя... Влада переймається що дохід від продажу алкоголю падає... Пийте більше а не на великах катаєтесь......
20 Травня 2018, 22:14
Кончений сайт, кончені журнашлюхи, пишуть несенітниці, при зустрічі наб'ю писок!!!
20 Травня 2018, 22:17
Буде досить цікаво на День міста Ковеля слідкувати за реакцію делегацій польських міст-партнерів Бжег Дольний, Краснистав, Легіоново, Ленчна, Холм на червоно-чорний прапор ОУН(р) над міською радою.
20 Травня 2018, 22:30
а день міста це що, державне свято? Наскільки я знаю- бандерівська онуча вивішуватись буде тільки на державні свята.
20 Травня 2018, 22:46
Слава Україні. Під цим прапором вбивали Українців і комуняки і під час Революції Гідності і на війні з москалямию Горжуся тим що в Ковелі є такі фракції як Свобода і Батьківщина які (не побоялися ні критики а в принцепі тільки москалі і критикують і інші вороги Українського народу)і провели цей проект про прапор. Побільшеб було таких фракцій які дійсно щось роблять а не язиком на весь Ковель лепочуть а толку в результаті 0%. ДЯКУЮ ВАМ!!!! Смерть Ворогам!!!
20 Травня 2018, 22:56
А ти всю цю лажу пропищи в Польщі, коли черговий раз поїдеш з цигарками або на плантаці. От тоді, може, зрозумієш, що &quot;На кінець&quot; для таких як ти пишеться окремо, а насаджується по гейропейськи.
20 Травня 2018, 22:59
Я- проти!!! У нас є державний прапор. Цього цілком достатньо! Ніяких інших різнокольорових прапорів на міській раді бути не повинно!
20 Травня 2018, 22:59
Ви дебіли привикли все свеє життя лизати то москалям то полякам то ще в когось відсосати, а свого цураєтеся,свого боїтеся. за таких рабів ак ви ми Українці все життя в позі стоїмо. Нічого доки є такі депутати я вірю в майбутне України. Слава Україні!!!
20 Травня 2018, 23:40
доки є така нечисть, як ти, ми будемо жити в злиднях, нищити один одного. Ви є ганьба нації, вороги україни, відсталі і морально і розумово і фізично людиноподібні істоти.
20 Травня 2018, 23:53
Єдиний хто боровся за людей, а не за владу це був НЕСТОР ІВАНОВИЧ МАХНО. А всі не далекі вибирають між івана собі пана.
21 Травня 2018, 00:33
Ти диви-комуняцькі недобитки знову свій писок роззявляють.
21 Травня 2018, 01:11
Ти є Баран!!! Само не знеє що меле ,ти читало Маркса? Ти навіть дупля не встомляеш в політиці. Уй сосати ти навіть свій не можеш. А лізе в дупу. Слава Анархії..!
21 Травня 2018, 02:51
&quot;Будут всі большевики<br/>На гіллях висіли!..&quot;
21 Травня 2018, 03:30
Дивись щоб тобі юшку з носа не пустили!
21 Травня 2018, 12:27
Весь зміст в тому, що саме перефарбовані більшовики уже 26 років з червоно-чорними прапорами і бігають, і &quot;Слава Україні&quot; кричать, маючи усіх за повне бидло і набиваючи кишені під шумок.
21 Травня 2018, 14:22
Погоджуюсь з попереднім на всі 100 і більше відсотків. До 1991 і після ніякої &quot;бандерні&quot; у Ковелі при владі не було. Колишні секретарі компартії та комсомолу очолювали органи влади у місті та районі. Директорами підприємств, заводів, фабрик та різних баз у Ковелі так само залишилися старі компартійні кадри. Так само і в цілому в Україні. Ким був до 1991 року Кравчук? Хто за нього голосував на виборах Президента? Ким був Кучма? Хіба не комуністи його підтримали на виборах Президента? Самі в ті роки і розграбували України. То при чому тут &quot;бандерня&quot;. Якби у 1991 році до влади в Україні прийшли такі патріоти, як Чорновіл, Лукяненко та інші, наша держава жила би набагато краще, ніж зараз. А кляті комуняки ніколи не давали дихати Україні, зажше тягнули її в кацапське ярмо.
21 Травня 2018, 15:13
Ви праві. А що робити тепер? Нічого ніхто не зможе змінити. Важелів впливу на &quot;владу&quot; немає. Сидімо тихо і на качельки зруйновані водімо своїх дітей. Надії нема.
21 Травня 2018, 15:16
Ще семиметрові вишиванки вивішуймо.
21 Травня 2018, 16:41
Ще ти собі в дупу члєна влксм всунути забула.
21 Травня 2018, 20:15
бандерлог- ганьба нації!!!!!
21 Травня 2018, 20:57
А ЧЛЕН кпсс-хрон привокзальний-видно що відсмоктував у своіх компартійних босів, а зараз ще й у себе
21 Травня 2018, 23:53
А члєна кпсс виплюнути не забула?
22 Травня 2018, 00:26
ваш член вже давно ніхто не реагує. Запийте.
22 Травня 2018, 02:03
Ой шановне панство всі при владі тільки кармани набивають це явам точно кажу а щоб багато не говорили та були чимсь зайняті придумують різні казочки для стада баранів щоб воно стадо мекало не проніх а про новини із зомбоящика<br/>І
22 Травня 2018, 02:06
.<br/>Ти москаль ати Бандера іпішло поїхало....<br/>А в біліні на ремонті школи 1 мільйон списали і суд простив !!!
22 Травня 2018, 02:11
Стадо баранів - це козломордих? Та барани не мекають - а бекають!
22 Травня 2018, 11:28
Є державний прапор. Хто такі лцн, що вішати їхній прапор? Повісьмо знамено Хмельницького, Махна, Веселий Роджер... Є держава- має бути державний прапор. Прапори партій і партійок- все це лайно
22 Травня 2018, 15:22
Цілком підтримує. Є державні символи, у тому числі прапор. Ніякі інші символи, ніяких політичних сил не повинні бути на державних установах, це порушення Конституції. Бо так, при зміні кон'юктури, колись над білим домом будуть маталятись не бандерівська ганчірка, а брудні труси якогось мера або ліфчик його коханки.
22 Травня 2018, 15:53
Незрозуміло тільки чому націоналісти не заявляють про свої переконання при перетені кордону Польщі.