Ковель: «розсипалася» стіна містечка атракціонів

21 Травня 2018, 10:02
Впала стіна 6929
Впала стіна

Вночі завалилася стіна містечка атракціонів, адже, за словами директора КП «Ковельський міський парк культури і відпочинку імені Лесі Українки», яке опікується дитячим містечком атракціонів, Олександра Старчука, ще в неділю ввечері все було гаразд.

До слова, частина цегляного паркану, яким огороджене містечко, у свій час теж падала. Тоді вдалося залатати дірку тією ж цеглою, яка залишилася непобитою, - пише ПроКовель.

Нині ж завалився паркан, що поряд із пошкодженою колись ділянкою. Директор підприємства стверджує, що огорожа, яка впала, була попередньо кимось пошкоджена, тому не втримала навантаження. Про цей інцидент вже повідомлена поліція.

Варто нагадати, що на території дитячого містечка атракціонів розміщені й атракціони підприємця, який, за словами Олександра Старчука, має у своєму штаті сторожа.








 

Коментарі
21 Травня 2018, 13:22
Якби розвалилась стіна перед марафоном,то можливо швидко б загородили.Тепер буде смітник і посеред парку
21 Травня 2018, 13:43
Скільки коштує розвалити стіну у Ковелі? <br/>Підозрюю, що це сталося у зв,язку із спірним перерозподілом права контролю чи власності над парком розваг. <br/>Шукайте тих, кому вигідно, щоб наші дітки, переступаючи через сміття, традиційно розкидане протягом кількох років біля парку, йшли кататися на &quot;оленчиках&quot; біля розваленої стіни. Спішать змінити власника?. Чи ще орендаря?
21 Травня 2018, 13:44
Я думаю хтось систиматично підсцикав її. От рухнула. Пропоную зібрати цеглу, загнати, а гроші пропити.
21 Травня 2018, 14:26
Фарбу забули... зішкрябати. Ми старалися. Малювали.. Пшикали.
21 Травня 2018, 15:01
Сьогодні йдем. Кататись. Кошти - на ремонт стіни. А, втім - може не треба її відбудовувати.
21 Травня 2018, 16:12
По схемі старої поліклініки її розвалили
21 Травня 2018, 16:36
Ще в далеких дев'яностих<br/>&quot;Схему&quot; обкатали:<br/>Розвалили-оцінили,<br/>Прихватизували...
21 Травня 2018, 18:38
То все погані штунди все їм мало .Коли нажеруться
21 Травня 2018, 18:39
Я ДУМАВ НА ПЕТРУХУ ВПАДЕ ТАК ПРОСИВ У СВОГО БОГА
21 Травня 2018, 18:48
За гріхи колись завалить.чи завалять
21 Травня 2018, 20:13
перший раз ця стіна завалилась років 4-5 тому. Хто там проходив, бачив, як та стіна була відремонтована. Відхилення нижної частини від ве5рхньої складало 15 см. З таким перекосом по вертикалі навіть п&quot;яний в дошку каменяр не складе стіну. Про це знали всі. Баланда ( в миру Балак) ще будучи заступником мера знав про це, Товстига знав, Донець знав, Стернічуку неодноразово про це говорилось. Чекають біди. Просто дивно, поруч вбухали в сцену вже 7 мільйонів, а виділити 1000 грн будівельникам немає. Кіндер, ти хоч розумієш, що якщо щось станеться з якою дитиною, що там бігають, тобі голови не зносити? От владу маємо- кругом розхруха, бардак. А ті шкури продажні тільки й думають, як хапнути бабла на дурняк. Коли то вже закінчиться?
21 Травня 2018, 21:45
То Петруха розвалив
21 Травня 2018, 21:46
То сторож із середини
21 Травня 2018, 23:51
Все просто. Виконроб пропив цемент, а розчин з глинопіску з'їв грибок.
21 Травня 2018, 23:55
Так і дивись по трохі і кіндер і його шобла йобло щось своє построіть !
22 Травня 2018, 00:04
А це все запрограмовано. Парк на реконструкцію . Вже в мерії це прокрутили,як собі відмити куш. На сцені <br/> в парку відмивають,на ПРОСВІТІ відмили.і на парку відмиють.
22 Травня 2018, 03:12
Коли вже цей БЮТ змиє