Шкільний автобус «підпрацьовує» на весіллі у Ковелі

21 Травня 2018, 14:12
9684

У неділю, 20 травня, біля парку імені Тараса Шевченка, що у Ковелі на березі річки Турії, припаркувався шкільний автобус, який разом із приватними легковими автомобілями привіз гостей на весілля. Саме ж святкування відбувалося через дорогу – у кафе.

Далекоглядне керівництво освітньої установи, якій належить шкільний автобус із номерним знаком «АС 3114 ВТ», придбаний за бюджетні кошти, вирішило поповнити, очевидно, бюджет освіти за рахунок надання у позаробочий час послуги із перевезення пасажирів. У даному випадку – обслуговування весілля. Скільки коштує такий вид сервісу – наразі невідомо.

Втім, шкільні автобуси можна використовувати лише для перевезення учнів до навчальних закладів та назад у межах району. Возити на них пасажирів незаконно. Це передбачає штраф у розмірі ста неоподаткованих мінімумів – 1700 грн.



1

 

Коментарі
21 Травня 2018, 18:59
На днях мав одружитись керівник профспілки освітян. можливо це його гостей катали на шкільному автобусі? цікаво за чиї кошти?
21 Травня 2018, 20:02
Так цеж добре , хай люди женяться
21 Травня 2018, 20:17
так це ж ринкова економіка, панове.
21 Травня 2018, 22:54
Це де визначено, що використовувати шкільний автобус для нерегулярних перевезень незаконно?
21 Травня 2018, 23:04
Хай краще автобус заробить гроші для школи, ніж батькам здавати.<br/>Нічого поганого не бачу!
21 Травня 2018, 23:07
На тому сайті є свої власні новини???<br/><br/>А то 99.9 %новин скопійовані з волинських новин! Спочатку читаєш там, а потім інформація слово в слово тут)))))
21 Травня 2018, 23:16
цей сайт &quot;тримають&quot; кончені барани
21 Травня 2018, 23:53
Бардак бардаком погоняє !
22 Травня 2018, 00:36
Плівки Оніщенка послухайте. Може попустить.
22 Травня 2018, 01:44
А фотографії з маркою &quot;Район. Ковель&quot; теж скопійовані з волинських новин? <br/><br/>Читайте новини про ковельських владних &quot;баранів&quot; на цьому сайті! Такі новини добре поширюють інші волинські ЗМІ.
22 Травня 2018, 01:54
Не сваріться! У четвер 24 травня буде сесія Ковельської районної ради. Там за трибуною і розкаже пан Кульцман всім нам, депутатам, та присутнім про законність використання шкільного автобуса на весіллях. Розкаже, скільки заробила сільська школа від так званих &quot;нерегулярних перевезень&quot;, на що саме пішли зароблені гроші, покаже документи - договори, накладні, оплату за бензин.
22 Травня 2018, 02:11
Приїхали дітки в парк на екскурсію і шофер поставив автобус на стоянку, а напроти - весілля (його ж ніхто не попередив що шкільним автобусам закон не дозволяє стояти біля весіль) і гості молодого кинулись надоумкувати водія (судячи з фото)
22 Травня 2018, 02:22
На аудіозаписах у журналістів зовсім не так &quot;надоумкували&quot; водія, як ви пишите про вечірню дитячу екскурсію в парк, так й він молодчина, говіркий вийшов. Але для початку послухаємо на сесії районної ради пояснення Кульцмана та Ревейчук. Скандал ще попереду!
22 Травня 2018, 02:26
та й фотографії шкільного автобуса з весільного кортежу ще не всі опубліковані...
22 Травня 2018, 09:41
Новий автобус за державний кошт
22 Травня 2018, 09:42
Навіть школи здають під весілля
22 Травня 2018, 09:43
А ЦЕ ЧЕРГОАА ДЕРЖАВНА ПРОГРАМА
22 Травня 2018, 11:31
Це були проводи Роми-космоса на Марс. Марсохід підібрав і Міс Галактика обрав ось і полетить тепер.
22 Травня 2018, 17:15
Керівництво Велицької ОТГ, якій належить цей шкільний автобус, готуйтеся пояснити громаді, що робив ваш шкільний автобус у Ковелі на весіллі 20 травня. Депутати районної ради на сесії після завтра (24 травня) також хочуть почути відповідь на це питання.
22 Травня 2018, 17:39
Ну й для чого ляпати те чого не знаєш і робити ревах на весь інет?<br/>У нього весілля було зовсім в іншій стороні.<br/>І ніяких автобусів та кортежів - гості самі добрались.
22 Травня 2018, 18:21
знайшли пани депутати райради проблему - сміх та й годі. до речі велицька отг на щастя вам не підпорядкована...
23 Травня 2018, 02:07
Таке враження ніби Велицький очільник зробив злочин.Це всього навсього допомога людям своєї громади.
23 Травня 2018, 14:14
А хто автор цієї писанини? Коли фото виставляє Силюк він не боїться підписатись. А то якийсь аномін, з закутка зробив &quot;сенсаційні фото&quot;, а аномімки не розглядаються. А тут наробили галасу. Що тут поганого зробили для громади. Як автобус до Кухарів не ходив і люди добиралися до міста хто чим міг, цього ніхто не бачив і не переживав за бюджет ні за людей. Мова йде що й знову не буде ходити. І що нам робити? Де автобуса брати? Автора в студію!!!
23 Травня 2018, 16:02
ФОТО ЗРОБИВ СЕЛЮК І НЕ З ЗАКУТКА
23 Травня 2018, 16:15
Не Селюк, а Силюк
23 Травня 2018, 20:24
Якщо Вам так цікаво, що робив шкільний автобус у Ковелі на весіллі 20 травня, то думаю, буде цікаво дізнатись ще й те, що, в даному випадку, слово &quot;післязавтра&quot; пишеться разом!!!:)
23 Травня 2018, 21:14
Тепер до вашої писанини. Держава надала Велицькій ОТГ шкільний автобус для того, щоб возив школярів, а не людей на пиятику. І &quot;сенсації&quot; тут нема. І ананімки нема - реальні фото. А ви строчите анонімку, заховавшись під &quot;місцевого&quot;. По шиї треба добре дати вашому голові і водію за такі &quot;комерційні&quot; рейси.
31 Серпня 2018, 01:15
А яка різниця шкільний чи депутатський.Якщо на весілля ,то чому і ні. Чому має простоювати автобус в вихідні? Скажіть тоді де на весілля чи інше міроприємство можна замовити автобус?