На площі перед Ковельською міською радою провалилася бруківка

22 Травня 2018, 13:30
4353

У центрі Ковеля утворилося провалля, куди вже впала одна бруківка.

Про це повідомляє Сашко Криштоф на своїй сторінці у Фейсбук.

«Увага!!! Небезпечна ситуація. В центрі міста, навпроти міськради, утворилося провалля в яке впала одна бруківка. Там глибока яма. Якщо туди хтось провалиться то може бути біда», – написав він у дописі.

 



Коментарі
22 Травня 2018, 16:59
Ніяка плитка нікуди не провалилася, її просто вкрали!
22 Травня 2018, 17:06
Це вже земля з під ніг БЮТ ПІШЛА!!!Сама стехія попереджає
22 Травня 2018, 17:08
кіндерлог, ти коли їдеш на роботу, хоч зверни увагу на дорогу біля міської ради. Вже на дорозі трава росте. Ото догосподарились. Чим у тебе Товстига займається? Невжеж не видно, що дорого невдовзі стане зеленою. Земля з під бордюр не вивозиться. Вже ростки берез є біля бордюр. У тебе совістьє, Га Олежику? Ти керуєш містом чи тільки думаєш де бабла рвонути. Якби я був мером, Товстига кожен ранок зустрічав би мене при вході на 3 поверх стоячи раком. Ви вже взагалі втратили і страх і совість. Ну почекайте, за все відповісте.
22 Травня 2018, 17:24
За пісок біля бордюр, до речі, Ковельчанин вірно написав. Якщо його не прибирати з дороги, місто стає на вигляд захолустним, провінційним.
22 Травня 2018, 18:39
Не бути тобі мером)
22 Травня 2018, 19:17
а я б Товстигу ніколи в заступники не взяв. Він дилетант.
22 Травня 2018, 19:30
Я повернусь і стану мером! Буде порядок як на залізніці!!!
22 Травня 2018, 20:23
Хай він буде тричі дилетантом, зате вміє найдорожче продавати ліцензії на маршрути.
22 Травня 2018, 22:35
і ще вміє проводити фіктивні тендера. Як наслідок цих афер- забруднене місто.
22 Травня 2018, 22:49
Путівучку по маршруту в Черкаси
22 Травня 2018, 23:41
зрада
23 Травня 2018, 00:20
ПІСОК КОЛО БОРДЮР БУДЕ ЗМИТИЙ У ЗЛИВОВУ КАНАЛІЗАЦІЮ То що вам дурням не ясно що легше його на вулиці зібрати
23 Травня 2018, 00:49
Яка зливова каналізація? Я давно її всю закатав у асфальт...
23 Травня 2018, 02:24
Товстига - наступний міський голова!!! ПІДТРИМУЮЮ!
23 Травня 2018, 02:54
Нащо той пісок змивати,я туда і морквочку,і картошечку посадила.Подумаєш там, не красиво і легені громадян в піску,зате практично,вийшла шалава на трасу,захотіла їсти тут тобі і дієтичний обідик.
23 Травня 2018, 08:25
Хороша ямка для БЮТ
23 Травня 2018, 20:06
Твого діда зовуть Маразмом?
24 Травня 2018, 11:13
Така сама дира вже є і на бульварі, дитяча нога туди запросто може провалитись((