У дитячій бібліотеці Ковеля відбулись сімейні читання

14 Травня 2024, 16:02
У дитячій бібліотеці Ковеля відбулись сімейні читання 261
У дитячій бібліотеці Ковеля відбулись сімейні читання

Напередодні Дня сім’ї у дитячій бібліотеці Ковеля відбулися родинні читання «Мудрість книг об'єднує родину».

Про це інформують на сайті Ковельської міської ради.

В бібліотеку запросили сім’ї, в яких батьки читають разом зі своїми дітьми. Щоб зустріч була цікавою та корисною, проведено ряд заходів: голосні читання, інтелектуальні ігри, майстер-клас з виготовлення креативних книжкових закладок.

Сімейні читання – один із інструментів, які допомагають сім’ям почувати себе в безпеці. Під час цього дитина має з батьками тактильний та емоційний звʹязок. Вона відчуває зосередженість, спокій і тепло. Читання книг малюкам або читання разом із малюком потрібне, якщо ви хочете зав’язати хороші, люблячі стосунки, адже це приємно проведений час разом.

У бібліотеці активно продовжують діяти майстерки. Місцеві дітки та ті, хто приїхав до Ковеля через війну, прийшли до книгозбірні, аби створювати тут власноруч цікаві поробки, спілкуватися, читати та з користю проводити час.

Бібліотекарки запропонували зробити цікаві закладки із фетру. Хтось зробив левчика, комусь більше симпатизувала машинка, найменші з допомогою дорослих вирізали квіточку. Такі яскраві книжкові закладки допоможуть допитливим читачам не загубити сторінку цікавої історії із захопливими пригодами.

Кожен із учасників читав вголос свою улюблену книгу, ділився враженнями від прочитаного. Від щирих розповідей всі присутні отримали велике задоволення.

 

 

 

Коментар
22/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром