У Ковелі відбувся перший фестиваль-конкурс «Здоровим бути модно!»

20 Травня 2024, 11:05
У Ковелі відбувся перший фестиваль-конкурс «Здоровим бути модно!» 271
У Ковелі відбувся перший фестиваль-конкурс «Здоровим бути модно!»

Ковель започатковує нові традиції. 

З ініціативи фахового медичного коледжу вперше у Ковелі відбувся фестиваль-конкурс «Здоровим бути модно!». Про це інформують на сайті Ковельської міської ради.

Серед учасників – команди фахового медичного та промислово-економічного коледжів, Державного навчального закладу центру ПТУ, ліцеїв ім. Олени Пчілки, №1,  № 3, № 7, № 11, № 13 та ЗЗСО № 6.

Шалена енергетика, вир емоцій, амбіції кожної команди на перемогу, підтримка вболівальників створювали неймовірну атмосферу у залі.

Міський голова Ігор Чайка подякував за таку гарну ідею організаторам, директорці коледжу Олені Григолі, усім, хто виявив бажання спробувати свої сили у конкурсах, продемонструвати свої талант і креативність.

«Здоров’я – це надійний фундамент для повноцінного життя людини. Доводьте особистим прикладом, що необхідно вести здоровий спосіб життя, пропагуйте цей тренд у своєму товаристві. Хай перемагає найсильніший. І головне – нехай перемагає Україна, добро, справедливість. Єднаймося – і тоді Перемога буде за нами», – сказав мер.

Кожна із команд у ході творчих змагань намагалася донести до глядачів своє бачення головного меседжу фестивалю-конкурсу – бути здоровим престижно, модно, економічно вигідно. І про це потрібно дбати щоденно, працювати над собою, змінювати настрої у суспільстві.

I місце у результаті виборола команда «ЕКОПУЛЬС» Ковельського фахового медичного коледжу. II – посіла  «TERRA NOVA» ліцею № 13, III – «ПАНАЦЕЯ» ДНЗ «Ковельського центру професійно-технічної освіти».

Місію нагородження виконали директорка медичного коледжу, організаторка I міського фестивалю-конкурсу Олена Григола та голова журі, директорка Центру  професійного розвитку педагогічних працівників Світлана Верчук.

У рамках цього заходу проходив благодійний ярмарок, на якому збирали кошти для ЗСУ. А також усі охочі мали можливість взяти участь у майстер-класах з проведення ін’єкцій, вимірювання артеріального тиску, пульсу тощо.

 

 

Коментар
13/06/2024 Середа
12.06.2024