Ковельчанка Тетяна Коб боротиметься за олімпійську ліцензію на турнірі з боксу в Таїланді

24 Травня 2024, 18:16
Тетяна Коб 964
Тетяна Коб

Україна виступає на останньому відбірковому турнірі до Олімпіади з боксу.

З 24 травня до 2 червня у Бангкоку відбувається другий світовий олімпійський відбірковий турнір з боксу. 51 путівку на Олімпійські ігри-2024 у Парижі буде розподілено між більш ніж 600 спортсменами за підсумками турніру в Таїланді. 28 квот будуть розподілені серед чоловіків у 7 вагових категоріях та 23 квоти – серед жінок у 6 вагових категоріях. Власники квот визначаться 31 травня та 1-2 червня.

Турнір у Бангкоку стане останньою можливістю для боксерів здобути путівку на Олімпійські Ігри-2024.

За підсумками навчально-тренувального збору в Таїланді та проведення бойової практики, Федерація боксу України повідомила склад жіночої команди та тренерський склад на участь в останньому світовому кваліфікаційному турнірі на Олімпійські Ігри 2024, який пройде у Бангкоку. Зокрема, до складу команди увійшла титулована боксерка з Ковеля Тетяна Коб. Вона боротиметься у категорії 50 кілограмів.

Варто зазначити, що у категорії Тетяни будуть боротися 34 учасниці, а квот лише 4.

«Всім щиро дякую за підтримку. Всім колегам, всім любителям боксу, близьким та рідним дякую, спортивному колективу дякую, друзям дякую, тренерам, які мене також підтримують. Хочу висловити свою вдячність, пошану та низький уклін. І всім хто віднісся з розумінням і підтримав мене. Дякую Богу за все. Справедливість все-таки є і вона на моєму боці. Дякую Збройним Силами України за цю можливість представляти Україну на міжнародній арені світового боксу», – написала Тетяна Коб на своїй сторінці в Інстаграмі.

Коментар
13/06/2024 Середа
12.06.2024