Олег Кіндер закупив для виконкому нові кондиціонери

25 Травня 2018, 16:46
2925

Зважаючи на складні умови роботи працівників виконкому Ковельської міської ради, градоначальство закупило нові кондиціонери, витративши з бюджету міста 15 тисяч 700 гривень.

Про це свідчать фінансові документи органу місцевого самоврядування. Техніку чиновники придбали 14 травня в одному з київських товариств з обмеженою відповідальністю.

А ось управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконкому ще 5 травня купило для себе в магазині на вулиці Сагайдачного у Ковелі нові крісла – за 11 тисяч 770 гривень.

Коментарі
25 Травня 2018, 23:34
А чого Силюку граблі з мітлою не купили, знову срач біля хати вітер гонитеме!???
26 Травня 2018, 01:55
Силюк при всій його неоднозначності ніколи не працював з цими бляд@ми у міській раді.
26 Травня 2018, 02:54
Мер і його заступники дуже багато думають за добробут ковельчан. Від цього їхні геніальні мозги часто перегріваються, починають збоїти і потребують охолодження. Без кондиціонерів тут ніяк не обійтись. На крайній випадок можна поставити морозильні камери. І ще молоко безкоштовно треба видавати за шкідливі умови праці.
26 Травня 2018, 03:02
КИНДЕР С СЮРПРИЗОМ !
26 Травня 2018, 08:55
Що, Товстига перед зоною вирішив на м"яких кріселцях посидіти?
26 Травня 2018, 08:57
Третину мавпячі можновладці прилаштували до кишені
26 Травня 2018, 08:58
Декілька бомбосховищ продадуть і всім вистачить на ліки
26 Травня 2018, 09:01
Скільки заплатили за лепеху для мерії.
26 Травня 2018, 09:03
Краще вони купили кайданки для себе іменні
26 Травня 2018, 11:02
КИЇВ. 25 травня. УНН. У всеукраїнському об’єднанні &quot;Батьківщина&quot; підтвердили загибель представника своєї політичної сили, депутата Черкаської облради Сергія Гури. Про це повідомили у прес-службі політичної сили, передає УНН.<br/>&quot;Увечері 24 травня у Черкасах вбито депутата обласної ради від ВО &quot;Батьківщина&quot;, екс-заступника міського голови Черкас Сергія Гуру&quot;, - підтвердили у партії.
26 Травня 2018, 14:20
Якщо про йульку григян-тимошенко-путіну таке повідомлення з'явиться, то може щось і зміниться...
26 Травня 2018, 22:41
Не важливо з якої партії -головне, що непотріб!!!
27 Травня 2018, 01:41
Приймаю на Павловіа13-вхід з вулиці, для постійних щедрих клієнтів знижки