У Ковелі «Мандруючу Книгу» з бульвару до гімназії перевезли за 5 тисяч гривень

25 Травня 2018, 17:05
4259 Джерело: КовельPost

Перенесення «Мандруючої Книги» з центру міста до гімназії (на відстані якихось 450 метрів) для міського бюджету обійшлося у 5 256,84 гривень.

Саме стільки коштів управління капітального будівництва і житлово-комунального господарства виконкому Ковельської міської ради заплатило 22 травня цього року за виконану роботу комунальному підприємству «Добробут».

Демонтувати «Мандруючу Книгу», яка не раз ставала об’єктом нападу вандалів, ковельчани просили владу ще торік.

 


Коментарі
25 Травня 2018, 20:34
я фігею з того комунального начальства. Коли вже їх посадять.
25 Травня 2018, 20:57
Хай би позабирали й ті лавки ато там дуже багато неповнолітніх відморозків збирається.
25 Травня 2018, 21:25
щось дешево)))) вам не здається????? така відстань???? це ж мабуть з Києва транспорт замовляли і рахували по колу???
25 Травня 2018, 22:20
а ми кнопиного ларка перенесемо під міську раду безкоштовно.
25 Травня 2018, 22:29
Нерешті прибрали ту хуйню.А за вандалів ,поставте відеокамери .
25 Травня 2018, 22:32
а ви що, хотіли задарма перевезти. То треба було прийти і на руках віднести те опудало до гімназії. Виконана робота, задіяний транспорт, використані недешеві паливо-мастильні матеріали. Людський ресурс. Хочеш на дурняк, роби сам.
25 Травня 2018, 22:34
Я ще коли говорив, що місце їй у бібліотеці або школі...
26 Травня 2018, 01:05
Амстердам+
26 Травня 2018, 02:13
Як завжди. Лізь на ближнього , сери на нижнього. Хто б сумнівався і знову відмили, подлюки . І не бояться гріха.
26 Травня 2018, 02:48
Непогано Мавп побанкетив
26 Травня 2018, 09:00
Я би на моциклетці за тисячу перевіз
26 Травня 2018, 11:47
Нормально ,так собі вкрали ,і хрен хто відповість.
26 Травня 2018, 12:31
Головному комусральнику видніше. На свому бусі віз.
26 Травня 2018, 14:17
Нема там і 450 метрів. Дай чотирьом алкашам літр горілки і літр соку на закуску - вони тобі на руках її занесуть
26 Травня 2018, 14:44
Щоб ніхто не бачив,сховали в гімназії(а кошти вже давно списані....)
26 Травня 2018, 16:12
І не стидно таку ціну озвучувати при наших мінімалках і мізерних пенсіях ?Де ж таке бачено ?Ой ,не боітеся ви Бога.Та ваші нащадки за содіяне розплачуватимуться ,невже і іх не шкода...............
26 Травня 2018, 19:07
Але ж потрібно ще врахувати може демонтаж, монтаж, якийсь фундамент потрібно було зробити. Це ж теж робота. Якби когось приватно найняти, то звично, скоріше за все, було б дешевше. Але це, вважаю, не тема для обговорення.
26 Травня 2018, 19:07
Але ж потрібно ще врахувати може демонтаж, монтаж, якийсь фундамент потрібно було зробити. Це ж теж робота. Якби когось приватно найняти, то звично, скоріше за все, було б дешевше. Але це, вважаю, не тема для обговорення.
26 Травня 2018, 19:12
Та і Добробут не думаю що таке прибуткове підприємство, можливо планово-збиткое, отримує дотації з міськ. бюджету, хоча, балансу не бачив. Так що заспокойтеся, ніхто нічого не вкрав.
26 Травня 2018, 19:19
Ніхто нічого Крім Кіндера