У Ковелі дорожній вказівник заріс деревами і кущами

27 Травня 2018, 09:18
4982

У місті Ковелі до дорожнього вказівника, який густо обріс деревами та кущами, нікому немає діла – ні міській владі, ані комунальній службі.

Знаходиться цей знак на вулиці Володимирській, неподалік перехрестя з вулицею Варшавською, як їхати зі сторони Львова. Тут завжди досить інтенсивний автомобільний рух. Зелень повністю сховала від водіїв та пішоходів щит, на якому можна розгледіти, і то тільки підійшовши впритул, лише дві стрілки і назву іншого міста: Любомль. Безгосподарність просто вражає!

До речі, за утримання шляхово-мостового господарства на території міста Ковеля комунальному підприємству «Добробут» з міського бюджету тільки у травні 2018 року двома траншами було виділено 78 тисяч 227 гривень. Є навіть акти виконаних робіт, підписані посадовцями. Втім, цих коштів явно не вистачило, щоб звільнити дорожній вказівник від зеленого «полону» і не ганьбитися.

 


Коментарі
27 Травня 2018, 12:49
ось і взяв би та й зразав ті кущі, замість того, щоб пистаи всяку х...ю. Розвелось тут писак!!!!
27 Травня 2018, 12:57
у кіндерів знову почалася істерика, знову їхнього хазяїна вжарили за безгосподарність
27 Травня 2018, 13:34
там ще треба було сфотографуфати узбіччя дороги, напевне ще з минулих виборів ніхто не забирав пісок з під бордюр)))))
27 Травня 2018, 13:55
Є категорія людей які дійсно пишуть х...ню.Це ти.
27 Травня 2018, 14:10
казли блін
27 Травня 2018, 14:14
Чувак, ти вже зовсім обаранів, чи що? Чому це мешканці міста мають виконувати роботу комунальної служби, яка за це гроші отримує?
27 Травня 2018, 17:12
Ката ватутіна Українець пригостив кулею в клешню, а кацапські хірурги дорізали. Нема ні його, ні вулиці його ганебного імені. І ти, "мешканець вулиці..." ніхто і зовуть тебе ніяк...
27 Травня 2018, 23:02
Розкажу власний досвід з даного перехрестя. Півроку тому написав побажання з установлення дорожних знаків 5.16 «Напрямки руху по смугах». Показує кількість смуг на перехресті і дозволені напрямки руху по кожній з них. В запиті -побажанні було багато пунктів, зокрема і про перехрестя Володим.-Варш. Звернення розглянуто і перенаправлено в управління поліції. Я вже втратив надію і ось: вчора проїжаючи знаки висять! Нарешті мене почули чи це пов*язано з будівництвом нової азс невідомо. <br/>Суть в чому 1545 або на сайті урядового контактного центру можна подати скаргу, побажання, вимогу будь куди! Приходить відповідь в електронному та письмовому еквіваленті. Через раз звонять з Києва та уточнюють чи проблема вирішена,відповідь отримана.<br/>МАЙБУТНЄ У НАШИХ РУКАХ!!!!
28 Травня 2018, 00:08
Твоєю скаргою підтерлись, а знаки поставили у зв'язку з будівництвом чергової заправки під вікнами житлових будинків
28 Травня 2018, 01:43
так саме головне що всі твої пункти виконали!правда молодці?
28 Травня 2018, 03:17
Підкажіть, хто в міськвиконкомі відповідає за наявність (а точніше відсутність) дорожніх знаків? До кого звертатися?
28 Травня 2018, 12:43
він тендера роздає на роботи. ось у нього й питай
29 Травня 2018, 01:22
за це відповідає заступник міського голови з комунальних питань Товстига Андрій Володимирович<br/><br/>Прийом громадян – щоп’ятниці з 9.00 до 12.00<br/><br/>Тел. 6-17-04
29 Травня 2018, 01:32
Дякую!
29 Травня 2018, 14:04
Дятел!!!!Якщо некомпетентний непиши усяку хр..ь.За розміщення знаків відповідає у нас поліція....Ти мабуть з будуна після Трійці.
30 Травня 2018, 12:07
Якась стара новина! Знак перенесли десь рік назад, розмітку зробили десь півроку. А от сміття з урни зупинки прибрали один раз і то урну одразу заповнили. Люди невже тяжко пакет з сміттям винести на мусорну машину? Вона 3 рази приїжджає! Чисто не там де прибирають ,а там не не смітять
30 Травня 2018, 12:11
На вул Варшавській будинки помічені вул Володимирська ...то тільки у нас таке може бути
30 Травня 2018, 14:36
Яка &quot;стара&quot; новина? Ти про що? Фото цього вказівника зроблено кілька днів тому - 25 травня 2018 року. Сьогодні там - те ж саме... То який Знак перенесли десь рік назад ???
30 Травня 2018, 14:38
Цей вказівник знаходиться біля паркану колишнього військової частини на Володимирській! Чи ти не з Ковеля?
01 Червня 2018, 11:43
Переплутав зупинку на варшавці і володимирській. Що там що там убога ,задрипана зупинка з купою сміття