У Ковелі під час обшуків фінансової компанії вилучено багато іноземної валюти

27 Травня 2018, 15:37
6486

За даними управління захисту економіки у Волинській області Департаменту Національної поліції України, в ряді пунктів, які здійснюють продаж іноземної валюти на території Ковельського та Любомльського районів, зберігають та реалізують банкноти іноземної валюти з ознаками фіктивності, зокрема, до вказаної діяльності можуть бути причетні працівники ТзОВ «Фінансова компанія «Альфа Інвест».

Ковельською місцевою прокуратурою відкрито кримінальне провадження № 42018031110000033 від 24 квітня 2018 року за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 199 КК України.

У ході досудового розслідування співробітники УЗЕ провели у місті Ковелі санкціоновані обшуки в приміщеннях кас пунктів обміну валюти, які належать ТзОВ «Фінансова компанія «Альфа Інвест» (відділення № 5 на вулиці Брестська, 5; відділення № 6 на вулиці Володимирська, 133; відділення № 7 на бульварі Лесі Українки, 29; відділення № 12 на бульварі Лесі Українки, 18).

Під час обшуків виявлено та вилучено грошові кошти в іноземній валюті: 7 430 доларів США, 7 540 євро, 7 790 польських злотих, 5 білоруських рублів та 10 200 російських рублів.

Ухвалами слідчого судді Ковельського міськрайонного суду Сергія Панасюка від 22 травня 2018 року накладено арешт на всі ці грошові кошти, які є речовими доказами у кримінальному провадженні.

Коментарі
27 Травня 2018, 21:32
У валютників на привокзалці у десятки раз більші суми тільки в одного бариги разово.Вони мусорам більше відвалюють...
27 Травня 2018, 22:08
а як зрозуміти фразу у тексті- банкноти з ознаками фіктивності?
27 Травня 2018, 22:46
Банкноти з ознаками фіктивності- коротко без наукових висловів збанкноти з ознаками підробки.
27 Травня 2018, 23:00
твою мать, придур, є різні фрази, читай словник
28 Травня 2018, 00:03
Хто хазяїн цієї шаражки?
28 Травня 2018, 01:48
Ціма шарами керує колишній мент Перевознюк їх потрібно після обіду кожен день трясти і то добряче та щоденно то така шара і касири хамули особливо Ірка
28 Травня 2018, 11:55
Хочуть хлопця приручити! Які кукли в обмінниках, там чеки і камери! Ви краще підарів зажравшихся з привокзалкі труханіть, от там всі гроші світу причому всякі!!!
28 Травня 2018, 15:55
на яких підставах вилучили і на яких підставах робили обшук?Валютчики без ліцензій "працюють"....
28 Травня 2018, 17:54
То мабуть були долари зроблені в Росії
28 Травня 2018, 19:24
Раніше фальшиві долари робив саддам хусейн.<br/>Саддама америкоси нехороші повісили, перед смертю відзвіздячили.<br/>Через санкції бакси потиханьку втікають з кацапстану і путін включив фальшиву друкарку...<br/>А історія має властивість повторюватись...
28 Травня 2018, 22:12
Просто заказуха. Класний обмінник і касири хороші.
28 Травня 2018, 22:12
Просто заказуха. Класний обмінник і касири хороші.
28 Травня 2018, 23:10
Комусь мішає цей обмінник . І все. Люди працюють, платять податки. Касири завжди чемні. Я з задоволенням ходжу в цей обмінник
29 Травня 2018, 02:34
Касири хамули ще ті совдеповскі одна Ірка чого варта чек вона невидає тільки скоренько видає бобло та привокзальні подружки біля її крутять те чого ні камери та Перевознюк і недоґонять
29 Травня 2018, 15:24
Чому ти вчепився до касира. Можна подумати що інші касири тобі дають чек. А валютчики там завжди тусуються.
29 Травня 2018, 15:56
Завжди курси хороші касири вічливі приємно до них ходити комусь ці обмінники дуже заважають