У Ковелі патрульні зупинились під знаком «Зупинку заборонено»

27 Травня 2018, 17:00
8387

У Ковелі в районі Брестського ринку авто патрульної поліції припаркувалось під знаком «Зупинка заборонена». Інцидент трапився 19 травня.

Фото цього правопорушення розмістив Михайло Ярош на своїй сторінці у Фейсбук.

«Сьогодні в Ковелі! Без маячків, без аварійки і під знак. Може я чогось не розумію!?», – написав він у дописі.

 



 

Коментарі
27 Травня 2018, 20:30
Якщо зупинились для того, щоб на вас, таких *розумних* активістів пару постанов скласти - то молодці. І нічого таких як ви шкодувати - попередження і профбесіду проводити - відразу постанову писати.
27 Травня 2018, 20:35
Про це вже писали раніше. Тоді вони бика - колишнього митника "пакували"
27 Травня 2018, 20:55
Службовий транспорт під час виконання робіт( це не тільки міліція, а й інши транспорт, комунальний, Пожежні машини, екскаватори, та ін. мають право ігнорувати дорожні знаки, якщо це не несе загрози іншим учасникам руху.
27 Травня 2018, 21:00
Хотів би я подивитись на того дибіла, до якого не доїхала швидка тому, що при в"їзді в двір що стоїть знак- проїзд заборонено.
27 Травня 2018, 21:29
Ну ти і придурок! Нік"медсестра", а пише " хотів би я подивитись".
27 Травня 2018, 21:32
Познімати усі знаки
27 Травня 2018, 22:41
Автомобіль стоїть перед знаком! Дія знаку на патрульний авто не поширюється.<br/>Відповідно до пдр нічого не порушують, перед знаком,після знаку чи під знаком!!!<br/>3.1<br/>Водії оперативних транспортних засобів, виконуючи невідкладне службове завдання, можуть відступати від вимог розділів 8 (крім сигналів регулювальника), 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 26, 27 та пункту 28.1 цих Правил за умови увімкнення проблискового маячка синього або червоного кольору і спеціального звукового сигналу та забезпечення безпеки дорожнього руху. За відсутності необхідності додаткового привертання уваги учасників дорожнього руху спеціальний звуковий сигнал може бути вимкнений.<br/>Шановні читачі перед тим як писати якусь срань- пернеконайся що дійсно так.<br/>Будьте уважні на дорозі.
27 Травня 2018, 23:09
в пдр написано в зоні дії знаку а не &quot;під знаком&quot; тобто згідно фотографії від електроопори на якій він закріплений а авто стоїть перед електроопорою якби задня частина автомобіля знходилась хоча б на сантиметр після знаку можна було б писати про це у Фейсбук а так складається враження що Мішу Яроша копи просто &quot;пиконули&quot; ну а &quot;розумнику&quot; читати про що сам пише там сказано про звуковий сигнал а не проблискові маячки
27 Травня 2018, 23:36
А ну но умник де в ПДР на якій, сторінці і в яка це стаття...? З уяли це мент має право парковкі...це стосується служб порятунку, тобто 101,103,104!Вчитись ніколи не пізно.
27 Травня 2018, 23:50
п.п.3.1 ПДР України 2018 рік наказ № 757 від 07.09.2017року розділ 1 пункт 3 абзац 5 кидай пити йди в поліцію поки йде набор.
27 Травня 2018, 23:51
Мене просто бісять ті наші &quot;КОВЕЛЬЧАНИ-правовикі&quot; які тільки бачать такі маленкі промахи....... які не бачать що робиться під носом.... шановний автор цього повідомлення я більш як впевнений що ти євробляХЕР який не помічяєш що ти твориш а тільки пишеш всяку .уйню
27 Травня 2018, 23:52
Мене просто бісять ті наші &quot;КОВЕЛЬЧАНИ-правовикі&quot; які тільки бачать такі маленкі промахи....... які не бачать що робиться під носом.... шановний автор цього повідомлення я більш як впевнений що ти євробляХЕР який не помічяєш що ти твориш а тільки пишеш всяку .уйню
27 Травня 2018, 23:52
Мене просто бісять ті наші &quot;КОВЕЛЬЧАНИ-правовикі&quot; які тільки бачать такі маленкі промахи....... які не бачать що робиться під носом.... шановний автор цього повідомлення я більш як впевнений що ти євробляХЕР який не помічяєш що ти твориш а тільки пишеш всяку .уйню
28 Травня 2018, 00:17
Логічний ланцюжок: Знак висить на стовпі, Автомобіль стоїть перед стовпом. Під знаком жодної таблички &quot;дія знаку&quot; немає. Що порушив автомобіль поліції? НІЧОГО НЕ ПОРУШИВ!!!
28 Травня 2018, 00:59
Приймаю на Павлова13-вхід з вулиці, для постійних щедрих клієнтів знижки.Співпрацюю з поліцією
28 Травня 2018, 01:26
тоді Толіка Базярука &quot;брали&quot; в наручники, бачите скільки зі страху він н@сцяв, вся дорога мокра
28 Травня 2018, 02:02
Менти красавчики!
28 Травня 2018, 03:10
а заборону зупинки і стоянки ближче 10метрів від виїзду з прилеглої території вони не порушили? або 10м від перехрестя?
28 Травня 2018, 11:45
&quot;Під знаком&quot; не означає &quot; в зоні дії знаку&quot;. Вивчи ПДР, розумнику. І іншим разом думай, що пишеш.
28 Травня 2018, 11:51
А чому не світять проблискові маячки ? Якщо вони при виконанні службових обовязків то повинні зазначити фішками зону роботи. Потрібно було звонити на 102і визивати або СОГ або СМП вони своїх(чужих) люблять вздрючувати , і писати на їх постанови
28 Травня 2018, 18:49
3.1 це зкак рух заборонено! А стали вони під знак зупинку заборонено! Ото і сидят тумани в піліції якіх набрали по оголошенню. Правила вчі!
28 Травня 2018, 21:51
А ще вони часто порушують знаки &quot; рух по смугах &quot; на всіх перехрестях.
28 Травня 2018, 21:51
А ще вони часто порушують знаки &quot; рух по смугах &quot; на всіх перехрестях.
29 Травня 2018, 00:32
Це ж ганд..ни їм можна......