У Ковелі патрульні затримали 5-х чоловіків, які влаштували бійку у магазині

28 Травня 2018, 12:17
5508

Учора, 27 травня, близько 20 години, екіпаж патрульних у Ковелі отримав повідомлення про бійку в магазині на вулиці Незалежності. Невідомі особи вчиняли хуліганські дії, наносили тілесні ушкодження громадянам та зробили погром у закладі.

Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції у Волинській області.

Всього було затримано більше 5 осіб та доставлено у відділ поліції. До двох найагресивніших застосували кайданки.

Один з них, 22 років, попросив викликати медиків та згодом наніс удар ногою лікарці швидкої, спричинивши їй тілесне ушкодження.

Далі розбишак передали слідчому. Небайдужі громадяни надали необхідні пояснення.

 


Коментарі
28 Травня 2018, 15:23
пристрелити падлюк на місці!
28 Травня 2018, 15:32
Тільки виховання людей вирішить проблеми алкоголізму.<br/>Вони хворі.
28 Травня 2018, 15:40
Ета маи ребята из падразделения ''Бух''
28 Травня 2018, 17:13
тепер проедіь н рвізію в магазині. Є такий метод грабуванн, яким часто користуються цигани. Влаштовують бійку, а поки всі ловлять гав, чистять прилавки.
28 Травня 2018, 17:54
А чому ніколи не називають прізвищ хуліганів ? Хай би люди знали які &quot; героі &quot; живуть поряд .
28 Травня 2018, 18:12
тому що злочини в основному коять дітки відомих людей. ось тому й не пишуть, щоб легше було відмазувати
28 Травня 2018, 19:14
Прізвища подонків - в студію! Інакше легше буде їх відмазати.
28 Травня 2018, 19:37
На 15-суток. Ковель прибирати від сміття.
28 Травня 2018, 19:45
В Ковелі стільки сміття .що за 15 суток не прибиреш
29 Травня 2018, 00:22
Так дай їм на допомогу помідориху, хай теж прибирає
29 Травня 2018, 00:52
то в якому магазі була бійка?
29 Травня 2018, 11:16
Здивувала поведінка людей, у той момент коли Козацькі забави розгромлювали вщент, продавець літав по стелажах а продавщиня просила викликати поліцію, перехожі просто ловили гав чи знімкували на телефон, хоча... за те що телефонував у поліцію один із вар'ятів вирвав і розвалив мій телефон, намагався руками махати, іт.д... наразі щиро сумніваюся в компенсації, хочу імена і прізвища... (матеріальні і моральні відшкодування)
29 Травня 2018, 14:05
Свідок подій. Я знаю цих людей... імена і прізвище, знаю адресу
29 Травня 2018, 14:06
Свідок подій. На останій фото молодик якій розбив тобі тел
29 Травня 2018, 14:40
буду вдячний за інформацію, в приват на адресу [email protected] дякую
29 Травня 2018, 19:27
От всi пишуть, як знiмали бiйку на телефон. Але я щось жодного вiдео не можу знайти. Чи то ви для сiмейного перегляду?)
29 Травня 2018, 21:50
1. Саша Калінчук( заводська 11) <br/>2. Рома Сидорук ( заводська)- той що вдарив медсестру<br/>3. Саша( прізвище не відоме) заводська 27, той що розбив телефон
29 Травня 2018, 22:24
Прізвище третього Саша Бицюра
30 Травня 2018, 00:58
Щиро дякую
30 Травня 2018, 02:20
то походу ті самі кадри, шо під вікнами на сільмаші сцикають і галасують герої іншої статті)))
30 Травня 2018, 11:33
У ковелі затримали 5 поліцейських котрі затіяли пяну бійку.
30 Травня 2018, 20:07
Менше треба палива виїзжати, а контролювати пішки всі злополучні місця. Патрулювати траси що там робиться як груз розкрадають, ато вони по Ковелі шукають хто де припаркувався Задовбади !!!!! Дивитись вже на них не можна. Придуркі!!!!!! Правила дорожнього руху краще б вивчали!!!!!