Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Людмила Маляр
Людмила Маляр

Ковель займає перше місце в області по захворюваності на кір

11:30 29.05.2018
2431

Таку невтішну інформацію озвучила на апаратній нараді у міського голови завідувачка Ковельського міськрайонного відділу ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України» Людмила Маляр.

Про це повідомляє «ПроКовель».

Зокрема, Людмила Сергіївна зауважила, що на 24 травня в Ковелі було зареєстровано хворих на кір 291 особа, з яких 228 – діти. За словами представника обласного лабораторного центру, фактично половина цих занедужаних не була взагалі щеплена від даної інфекції, яка, до речі, вже отримала статус сімейної. За цей час на лікуванні побувало 26 родин, де реєструвалося аж по 8 випадків хворих з однієї сім’ї.

«Ви розумієте, що це сім’ї, де за релігійними переконаннями діти не були щеплені взагалі», – пояснила Людмила Маляр і продовжила, що наразі в зоні ризику перебувають майже всі школи міста, окрім шкіл №4, 5 та 9.

Лідером по кількості хворих залишається освітній заклад №2. Там аж 28 випадків спалаху кору, серед яких лише двоє діток були вакциновані. Також хворіє малеча, яка відвідує дитсадки №1, 4 та 8. Вже відмічені випадки спалаху кору в Ковельському промислово-економічному коледжі.

Втім, на думку завідувачки Ковельського міськрайонного відділу, кір це ще не саме страшне, що могло «атакувати» волинян. Вже насувається на область, в тому числі й на Ковель, така хвороба як дифтерія. А вона несе високий рівень смертності, фактично 50 відсотків.

«За проведеними аналізами щеплень в нас проти дифтерії щеплено діток півтора роки 8,6 відсотка, два роки і старше – 9,9, а доросле населення лише 12 відсотків. Це можна сказати, що ми взагалі не щеплені і не захищені проти дифтерії. Лікування проти дифтерії – це протидифтерійна сироватка, але її на сьогодні в Україні лише 900 доз. В залежності від ступеня важкості захворювання однієї дози може не вистачити. У той час в нас є в повному обсязі є протидифтерійна вакцина для дорослих», –наголосила Людмила Маляр.

Також вона повідала, що на Ковельщину насувається сезонна інфекційна хвороба туляремія, переносниками якої є кровоносні комахи та гризуни. Тому порадила передусім бути дуже обережними тим, хто любить літом поніжитися на сонечку.

;
Коментарі

Владислав

17:32 29.05.2018

Якщо такий великий спалах кору в Ковелі, тоді для чого відкривають пришкільні табори!!!???? Напевно поповнити список хворих...

Прикол

10:22 30.05.2018

Все знають НАШІ, що насувається на Ковельщину.. звідки така інформація?

Сашка

00:34 31.05.2018

Що ж то за оздоровлення в пришкільних таборах буде? Мета - заразити всіх, хто ще не захворів??? Довідки приносять "липові" і кажуть про це відкритим текстом.

21 вересня
Вчора
19.09.2018
18.09.2018
17.09.2018
16.09.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин