У Ковелі попрощалися із захисником Віталієм Кушнірчуком

22 Червня 2024, 19:20
У Ковелі попрощалися із захисником Віталієм Кушнірчуком 1462
У Ковелі попрощалися із захисником Віталієм Кушнірчуком

У Ковелі в останню земну дорогу провели захисника Віталія Кушнірчука.

Про це інформують на сайті Ковельської міської ради.

Уже і небо не витримує того болю і плаче за загиблими дощами. Ця клята війна обірвала життя ще одного нашого земляка, громадянина своєї країни і до останньої своєї клітинки – патріота та Захисника України, сержанта Віталія Кушнірчука. 

Вклонитися памʼяті Героя, розділити біль непоправної втрати з рідними сьогодні прийшли ковельчани, друзі, бойові побратими, представники влади та усі, хто його знав.

Міський голова Ігор Чайка під час громадянської панахиди розповів про земну дорогу Героя, про його життя, сповнене планів і любові до України, своєї родини.

Чоловік родом з Ковеля. Він навчався у ЗЗСО №6, де працювала його мама. Згодом здобув спеціальність слюсаря у професійно-технічному училищі. Його покликанням були автомобілі. Понад десять років Віталій був особистим водієм директора хлібокомбінату, підприємця Івана Смітюха. Коли потрапив на фронт, Іван Євдокимович був з ним на зв’язку, підтримував і морально, і матеріально. Також певний час Віталій працював водієм-далекобійником за кордоном.

У перший день війни, 24 лютого 2022 року, він став на захист України. До серпня 2022 року – у складі 100-ї бригади, але хотів потрапити на фронт, вважав, що там буде кориснішим, тому перевівся у 112-у Київську бригаду ТРО.  

Він мужньо та самовіддано, пліч-о-пліч з побратимами, захищав Батьківщину від ворога.

«Віталій був не просто смілим, відважним, він був розсудливим воїном. Для нього людське життя важило найбільше. Всі його побратими згадують Героя як людину, яка оберігала їх. Він неодноразово виносив поранених з поля бою. Сам був поранений, але знову повертався туди, де гаряче. 16 червня під час форсування Дніпра на Херсонщині отримав поранення несумісне з життям. 20 червня серце воїна зупинилось. Тепер йому назавжди 45. Висловлюю щирі співчуття родині Віталія Кушнірчука – мамі, дружині, доньці, усім, хто знав і любив його», – наголосив у своїй промові Ігор Чайка.

Друзі Віталія кажуть, що він виконував дуже важкі завдання, вони пишаються тим, що мали честь його знати. Чоловік мріяв, щоб Україна була вільною і незалежною, що міг робив для цього.

«Був дуже хорошою і надійною людиною. Людиною з великим серцем. Його поважали. Він був сміливим. І дуже любив свою сім’ю. Дуже любив нашу країну», – поділилися побратими Ігор Димінський та військовий з позивним «Ганс».

Це для тебе сьогодні, сержанте Кушнірчук, над Ковелем злітало: «Слава! Слава! Слава!».

Поховали Віталія Кушнірчука на Алеї Героїв міського кладовища.

 

Коментар
22/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром