Ковельські міські депутати будуть в тюрмі

01 Червня 2018, 10:51
4134

Про цей факт журналістів видання Район.Ковель повідомили самі депутати, яких працівники пенітенціарної служби чекатимуть сьогодні, 1 червня, о 14-й годині біля контрольно-пропускного пункту Ковельської виховної колонії.   

На території установи управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Волинській області відбудеться День депутата Ковельської міської ради. Керівництво колонії має ознайомити обранців громади з умовами утримання неповнолітніх засуджених, виробництвом, навчанням та ін. Очевидно, захід приурочили до Міжнародного дня захисту дітей.

Нагадаємо, що про Ковельську виховну колонію розповідалося минулого року на телеканалі ICTV у проекті журналістських розслідувань «Більше ніж правда» у серії «Малолітні раби».

Коментарі
01 Червня 2018, 14:18
А щоб ви там назавжди зостались! А щоб вам стало зле!
01 Червня 2018, 14:18
Але й ви пишете. Я вже так зрадів, що деяких депутатів посадять. А виявляється що тільки відвідають тюрму. Журналісти, де вас вчили. Фисловлюйте свої думки правильно. У даному випадку не "!будуть в тюрмі", а "відвідають тюрму". А так хотілося б щоб дехто і був в тюрмі.
01 Червня 2018, 14:29
хай би кілька і сиділи! але не всі!
01 Червня 2018, 14:33
я також колись робив ошибкі! Як каже мій знайомий-писати ніби вміють. а грамотності немає...
01 Червня 2018, 14:46
Такі інтригуючі заголовки на таких як ти і розраховані. Тут можна тільки поспівчувати)
01 Червня 2018, 15:05
Одні заголовок завалять,інші" фисловлюють" cвою думку, а той - робив "ошибкі" і говорить про грамотність.
01 Червня 2018, 15:53
Щось забагато розвелося "знавців" журналістики. То одному заголовок не подобається, то для другого "не так" написали. Займайтеся своєю роботою і не лізьте туди, в чому ви абсолютно не тямите. Не подобається видання? Так вас силою ніхто не тягне його читати!
01 Червня 2018, 16:10
поспівчувай собі. Те що твориться в ковелі це не тільки заслуга Товстиги з Кіндером. Тут є і депутатська доля злочину. Так що декому сісти за грати не завадило б.
01 Червня 2018, 16:11
А може трішки збавите у грубій формі риторики! Якщо ви вважаєте себе виданням і журналістами - то навчіться себе стримувати! Що це за риторика" не лізьте", "не подобається"! Напевно є якась культура в журналістиці і повага до читача!
01 Червня 2018, 16:53
Ви знаєте, деколи хочеться почитати про новини Ковеля, але як поливишся які в нас журналісти , які люди безкультурні , то повірте пропадає всяке бажання. Дійсно, поважайте олин одного УКРАІНЦІ!!! Не пишіть брєд і не показуйте свою некультуру. Шкода що щось приємного ніхто не напише і не коментує по людські... працюйте люди над собою!!!
01 Червня 2018, 17:26
коли встаєш вранці і збирашся ра роботу, то настрій чудовий. Хочеться жити в радості і приносити користь іншим. Але тільки виходиш в місто і бачиш зарослі травою бордюри, на узбіччях доріг купи піску на яких росте трава, в деяким місцях навіть будяки, то зразу незлим тихим словом згадуєш Товстигу, Кіндера, фальшиві тендери, завдяки яким Верес з Товстигою загнали місто в глухий кут і в екологічне лихо. То звідки візьметься добрий настрій і повага до злочинців 3 поверху міської ради.
01 Червня 2018, 17:31
Не перетворюйте обговорення новини про виховну колонію на семінар "навчання-повчання" журналістів. Виховуйте і вчіть своїх дітей та внуків, якщо вони у вас є, а журналісти без ваших "порад" працювали і будуть працювати.
01 Червня 2018, 17:55
І чого б я ото вказував що кому робити! Ти бач яке цабе! А що журналісти то окрема каста недоторканих? Про виховання ми потурбуємось , а ви сприймайте критику і поради як належить
01 Червня 2018, 18:25
Тільки не називайте ці нісенітниці критикою і порадами? Журналісти це не "окрема каста недоторканих", але у відповідь на бруд і брєд їхня риторика не зміниться. З хамлом вести діалог культурно і з повагою ну ніяк не виходить.
01 Червня 2018, 18:42
...правильно реагуйте на критику! Вчіться відрізняти іронію від сарказму! Вірю дехто з вас стане журналістом! Гумор і сатира -це різні поняття.
01 Червня 2018, 18:49
...вірте краще в депутатів, які скоро мають повернутися з тюрми!
01 Червня 2018, 21:04
То Кіндера поки не посадили
02 Червня 2018, 16:17
Як усі повчають владу (Товстигу і Кіндера) як і що робити, не правильно роблять, не так, ніяк не роблять! А як журналісту бач хтось написав, що не так - то не лізь не в своє! Виховуй своїх дітей! Які розумні! Себе шкода. Знавці журналістики! Вас теж повчати треба, і критикувати. А іноді бракує слів взагалі. Цабе велике! Не повчай його!
02 Червня 2018, 16:20
Якби кожен займався своєю справою - то й усе було б добре. Коле не знають що таке тендер - і Товстига його не змінить, то краще мовчіть. Читайте Закони. Якщо Закон дозволяє таким як Верес барати участь у тендері, а потім їх ніхто наказати не може - це теж наші довбані українські ЗАКОНИ. До чого тут Кіндер і Товстига. вони Закони не пишуть. І приятнути до відповідальності ВЕРЕС НЕ МОЖУТЬ!!!!!!!
02 Червня 2018, 18:24
Це ви повчаєте всіх і вся у коментарях, і владу повчаєте, при цьому виливаєте масу гидкого словесного бруду. А журналісти на сайті констатують наявні факти. Це їхня робота - інформувати громадськість про життя нашого міста. Не плутайте коментар ображеного хамовла і журналістське рослідування. Оббріхувати людей, чим займаєтеся ви - це одне, а констатувати факти, що роблять журналісти - це зовсім інше. Тому не заважайте своїми дурними "порадами" чи якось там "критикою" журналістам працювати!
02 Червня 2018, 18:54
До Мас-медіа. Вперед. Ви праві. Тут багато тих завелось, хто хамить, і жартів не розуміє.
02 Червня 2018, 19:11
До Ковельчанина. На жаль, самі позитивні та добрі новини про ковельські виставки, конкурси, про дітей, про перемоги спортсменів наших - ви, і подібні вам - навіть не читаєте. Легко це прослідкувати по статистиці відвідувань. Відвідувань мало. Хоч колись порадійте про щось добре, а не позліться на уявних ворогів у лиці кіз, морд і помідорів. Які ще алегорії я забула?