Ковельчани стали абсолютними чемпіонами Європи з веслування на човнах «Дракон»

10 Липня 2024, 13:27
Ковельчани стали абсолютними чемпіонами Європи з веслування на човнах «Дракон» 570

Ковельчани – чемпіони Європи з веслування на човнах «Дракон».

Про це інформують на сторінці управління культури, молоді, спорту та туризму міста Ковель у фейсбук.

Чемпіонат Європи проходив з 4 по 7 липня у Чехії. Участь у змаганнях взяли понад 16 європейських команд.

Збірна України виборола перше місце в загальному медальному заліку, завоювавши 29 золотих, 27 срібних та 7 бронзових медалей.

Ковельчани в складі національної збірної України з веслування на човнах «Дракон» стали абсолютними чемпіонами Європи, зайнявши шість перших та три других місця на різних дистанціях.