Орендатор Облапського озера обгородив пляж і забороняє купатись

03 Червня 2018, 14:12
15216

Чоловік, який на 45 років орендував Облапське озеро, обгородив пляж і не підпускає людей на територію водойми.

Про це пише вчителька дубівської школи Наталія Тхоржевська на своїй сторінці у Фейсбук.

Прикрий випадок стався 30 травня під час екскурсії школярів Дубівської громади до села Облапи. У співпраці з колективом Облапської школи діти відкривали мальовничі краєвиди села та околиць, дізнались чимало цікавого з його історії й сьогодення, легенди й перекази, спілкування з місцевими жителями, учнями й педагогами школи.

Після чого вчителі і школярі вирішили відпочити біля місцевого озера. Однак, на заваді став чоловік-орендар, який забороняв пройти до пляжу.

«От тільки як пояснити дітям, чому їм не можна скупатися в єдиному наступному до озера місці з протилежного боку (А скупатися так хотілось – втомились, доки обійшли) і чому дядько-«власник» орендував озеро на 45 років (15 вже в оренді) й одноосібно вирішує, збудувавши на березі озера на приватизованій землі віллу, кому можна тут купатися і ловити рибу?!!!»,  – написала у дописі Наталія.

«Справа в тім ще й, що орендар чистить плесо від очерету й інших заростей тільки на огородженій території і тільки там можна підійти до води((( - Йдіть купайтесь...- дозволяє милостиво після довгих дитячих благань, але на мою територію – зась!!! Але ніде більш доступу до води нема», – розповідає вона у коментарях.

«Землю на березі приватизував, побудував там фазенду і тільки ту територію й облаштовує...раніше, кажуть місцеві, всі узбережжя чистились, коли були державними...і зарибив озеро, то й вирішує, що кому й за скільки можна», – додає Наталія.

 

1

1



 

Лише після суперечки школярі мали нагоду скупатися в озері.

 


1



Коментарі
03 Червня 2018, 17:55
А чому рома-КОСМОС з кісою-гайдучиком нічого не роблять? Нехай галактичні наші поставлять на місце місцевого авторитета вижовця, знесуть незаконну забудову на березі озера, закриють той будинок розпусти, де вже працюють дівчатка на замовлення, а в баню запрошують місцевих "артисток" ,чи слобо космічні ви наші?
03 Червня 2018, 19:02
Це ще колись сільська голова "продала" озеро. Позбавила мешканців озера! Ганьба!
03 Червня 2018, 19:03
От і є чудова нагода для я Наталії Тхоржевськоі добитись правди і довести чого вона варта!!!
03 Червня 2018, 19:04
А нащо добиватися, якщо громада і мешканці села мовчать, як стадо.
03 Червня 2018, 19:12
Озеро в оренді Вижовця Олександра.На фото чоловік на якого «поставили» озеро.Всі знають що в Вижовців криша завжди хороша була.<br/>Так що Наташа краще не сунь свого носа, вони тобі не по зубах
03 Червня 2018, 19:42
Довбойоби орендують довбойоби хто дає ту оренду
03 Червня 2018, 19:42
Там корови пасуться озеро не чистять ще й карасів запустили неуки
03 Червня 2018, 20:30
Ну і дe дeржавні органи,які притягують до відповідальності.<br/>Бeрeг приватизувати нeможна,купатись заборонити нe можe,ловити рибу і брати плату з інвалідів чаeс1,2 групи і дітeй до 16 років нe маe права.
03 Червня 2018, 20:31
Оформляeтe порушeння і розриваeтe договір орeнди
03 Червня 2018, 20:33
Нeхай всі діти до 16 рокіа і інваліди чаeс іздять масово ловити рибу,будe наука.<br/>На хитру попу хитрий .....
03 Червня 2018, 22:42
Мафія орендувала озеро !! Влада і мафія заодно!!! <br/>Закон на стороні звичайних громадян,оренда не є приводом заборони купання ,або відпочинку!!
03 Червня 2018, 22:43
Мафія орендувала озеро !! Влада і мафія заодно!!! <br/>Закон на стороні звичайних громадян,оренда не є приводом заборони купання ,або відпочинку!!
03 Червня 2018, 22:49
Що посіяли - то й пожинайте. Потрібно махати руками було тоді, коли головиха продалась за краєць і добре заплатили голові РДА подумайте хто був... У нього все продавалось ... А дійсно, тепер дітям немає де покупатися, та не тільки дітям та всім. По народним повірям - не можна шкодувати води бо нашлеться на тебе прокляття до 7 роду... Задумайтесь, на Вижовцях воно вже і на 14 роду напевно... за їхнє все &quot;добро&quot; Все не понажираються нелюди і багато таких як вони.
04 Червня 2018, 11:17
Йому є в кого вчитись
04 Червня 2018, 11:29
як тож тепер в баньку їздити?
04 Червня 2018, 12:06
Повністю солідарна
04 Червня 2018, 15:49
Одного з вижовців життя добре почало карати.... Хвороба, жінка відмовилася... І т. Д.
05 Червня 2018, 13:15
Нічого, смерть всіх зрівняє. Тільки тих вижовців товстодупих перше доля покарає, щоб іншим неповадно було. Глистюки чортові, не здохнуть ніяк.
05 Червня 2018, 16:56
заявник: Вижовець Олександр Ярославович, заінтересована особа: Управління соціального захисту виконкому Ковельської міської ради про визнання фізичної особи недієздатною<br/><br/>ОТ І ВАМ КРИША ЗАВЖДИ ХОРОША БУЛА, АЛЕ КРИША ТЕЖ ПІД БОГОМ ХОДИТЬ<br/>По народним повірям - не можна шкодувати води бо нашлеться на тебе прокляття до 7 роду...
05 Червня 2018, 18:01
На суботу організовую виізд! З собою мати: бейсбольну биту(можна кілок). Вудки: донні. поплавкові. спінінги. катушкові резинки....Зголошуватись В УТМР . Групи по 10 чол.
06 Червня 2018, 12:21
Люди схаменіться, що ви пишете. Рибу там ловлять і купатися ніхто не заборонив,а як один з місцевих запропонував скластися по пару гривень щоб піску привезти і пляж насипали то всім грошей жалко,якби хтось за вас це зробив (почистив, покосив), то ви б там табунами купатися ходили, а самим прикласти руку до прибирання вам щось не дозволяє, можливо лінь,але більше за все байдужість,за цілий рік ви не подумали де будете купатись літом. А на все готове, чисте і прибране сказу знаходяться бажаючи покупатися. І за свої гріхи кожен буде відповідати сам, але ж ви як в приказці &quot;в своєму оці брєвно не бачите,а в чужому щіпку побачили&quot;. Я б на вашому місці задумалася , перше чим щось писати.
06 Червня 2018, 18:13
Читаю і дивуюся,скількі не навісті і злоби у людей,хай кожен дивиться за собою,а судити нас всіх буде Бог.
07 Червня 2018, 19:13
Громади в Облапах нема?Чому терплять наругу над собою,чи там не було величних вояків УПА,що боронили землю від ворога?Історія має вчити! Згорбилися,прогнулися і мовчать?...